Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345198 Wyświetlenia
  • Kawał dobrej roboty, tyle powiem 😄 <!-- s:D -->
    Teraz jeszcze zebrac reszte ino o pozostalych modelach

  • Hmm, no spalanie bardzo ladne.
    A jak wyglada sprawa przy jezdzie po miescie??
    Wiadomo czeste przystawania, swiatla itp

  • nie wiem, czy to gdzieś już wcześniej było... może akurat nie... :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    http://video.google.com/videoplay?docid=2454798657726479327&q=skoda

  • Właśnie wróciłem z [b]Hi Way[/b]
    Powiem tylko, że film wykręcony na maksa!
    Polecam każdemu kto lubi absurdalny humor nonsensu.
    Film na poziomie, chętnie obejrzę go jeszcze raz,

    czego nie mogę powiedzieć o

    [b]Wyznaniach gejszy[/b], który owszem, był ciekawy, zwłaszcza, że przybliżał odległą dla nas kulturę orientu, ale poza tym nie wyróżniał się niczym specjalnym, a koniec filmu wręcz nie pasował do całości. Ot takie sobie oglądajło...

  • Ja też właśnie wróciłem z [b]HI WAY[/b] i w pełni potwierdzam i podzielam zdanie Przedmówcy 🙂 jednocześnie polecam wszystkim :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • Witam ponownie !

    -jak juz obiecalem na temat wyposazenia Fabii pogrzebalem, przeoralem i nie tylko zasoby netu ( niestety Skoda Polska okazala brakiem zainteresowania i wspolpracy, odmowila mi informacji na temat wersji seryjnych i limitowanych tych wczesniejszych)
    -znalazlem "powiedzmy informacje prawie dobre i pewne" ale na pewno wiele maja bledow.
    -tak wiec prosze o ocene tabelek i wytkniecie mi bledow
    -jesli post jest w zlym miejscu prosze tez admina o przeniesienie w dogodne takie ktore napewno on juz sam wie najlepiej

    link do tabelek: ( a strona w trakcie tworzenia, na niej ucze sie robic stronki wiec gafa htmla goni gafe wiec prosze nie wytykac gaf za ostro :-))

    http://mojafabia.prv.pl/wyposazenie.html<!-- m -->

    dzieki za sugestie i czekam na maile.

    ZABER

  • Nooo, kawał dobrej roboty!!!

  • dzieki!!

    czekam na wiecej opinii

    ZABER

  • No brawo kawal dobrej roboty.
    Pare literowek jest (np. suol, a powinno byc soul) i kilka bledow (np na gorze wersja flash, a na dole strony wersja run)

    Druga sprawa, ze niestety jest to chyba syzyfowa praca.
    Otoz ja mam pakiet RUN do wersji Classic i nie mam np:
    -Trzy zagłówki na tylnej kanapie
    -Lampki odblaskowe w drzwiach przednich

    Wiec juz sam nie wiem jak to jest. Czy u mnie brakuje tego, czy pakiet RUN roznie sie w zaleznosci od tego do jakiej wersji byl dokladany :looka: <!-- s:looka: -->

  • Dzieki

    -wlasnie o to chodzi zeby forumowicze zwrocili mi uwage ze cos sie nie zgadza na liscie
    -czesc wyposazenia udalo mi sie przepisac z oryginalnych formularzy skody a czesc to spis porownywany z roznymi strona czy publikacjami wiec napewno cos sie nie bedzie zgadzac z tym co mamy u siebie w "garazu"

    dzieki za sugestie

    bledy bede korygowal jak najszybciej

    ZABER

  • Noo lepiej to wyglada niz u moje koleczka.
    A z ktorego roku sa te informacje? Bo wydaje mi sie, ze trzy zaglowki na tylnej kanapie wprowadzili w fabii po face liftingu. A moze sie myle?
    To w sumie niepotrzebnie sie meczylem :kwasny: <!-- s:kwasny: -->

  • [quote="wolfmk"]Noo lepiej to wyglada niz u moje koleczka.
    A z ktorego roku sa te informacje? Bo wydaje mi sie, ze trzy zaglowki na tylnej kanapie wprowadzili w fabii po face liftingu. A moze sie myle?
    To w sumie niepotrzebnie sie meczylem :kwasny: <!-- s:kwasny: -->[/quote]

    wszystko jest potzrebnie, mi sie tam twoje informacjie kiedyś tam przydały. Wielkie uznania chłopaki ze poświęcony czas :padam:

  • No taka fabiana mozna by bylo polatac 😄 <!-- s:D -->
    Moze na nastepny zlot skoda podstawi nam taki model do jazdy testowej 😄

  • dzieki za informacje o tych zagłówkach.
    juz sprobuje skorygować te dane ze ich wczesniej nie bylo

    czekam na wiecej informacji

    Pozdrawiam

    ZABER

  • Wersja COMFORT na polski rynek była bez ABS-u 😞 , a na obce z ABS-em 🙂 <!-- s:) --> .

  • Naszemu [b]WRC[/b] trochę jeszcze brakuje do niej, ale cały rok przed nim 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="MirekS"]Wersja COMFORT na polski rynek była bez ABS-u 😞 , a na obce z ABS-em 🙂 <!-- s:) --> .[/quote]
    JA TEŻ POSIADAM WERSJE NA RYNEK KRAJOWY. 😞

    ALE NAPRAWDĘ ZROBIŁEŚ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.... :padam: :padam: :padam: :hyhy:

  • [quote="MirekS"]Naszemu [b]WRC[/b] trochę jeszcze brakuje do niej, ale cały rok przed nim 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    Jo by mu pokazoł jako sie jeżdzi ino mom kombika. :rotfl: :chytry: 🙂

  • [quote="WRC"][quote="MirekS"]Naszemu [b]WRC[/b] trochę jeszcze brakuje do niej, ale cały rok przed nim 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    Jo by mu pokazoł jako sie jeżdzi ino mom kombika. :rotfl: :chytry: 🙂 [/quote]
    NIE ŁAM SIE WRC. NADWOZIE NIE ROBI WIELKIEJ RÓŻNICY. 😛
    COMBI TO PRAWIE JAK HB... 😄

  • [quote="DAX"]ALE NAPRAWDĘ ZROBIŁEŚ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.... :padam: :padam: :padam: :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    Dokładnie :zdrowko: :hurra: , sorki zapomniałem pochwalić w poprzednim poście.