Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345366 Wyświetlenia
  • No wlasnie - czy robiliscie cos w kierunku zabezpieczenia akumulatora przed mrozami?

    Moja fabia niestety stoi pod chmurka, wiec cos by sie przydalo zrobic. Co prawda rok temu nei mialem zadnych problemow ale.. po co ma marznac 😉
    Na allegro sa takie pokrowce na akumulator po 15 zl.
    Na szczescie w fabiach akumulator jest ladnie osloniety plastikiem wiec chyba poprzestane na wlozeniu podwojnej tektury pomiedzy akumuator, a plastikowa obudowe.

  • Dolaczam sie do pytania, moja narazie pali od kopa, ale juz 3 zima bedzie

  • [quote="wolfmk"]Na szczescie w fabiach akumulator jest ladnie osloniety plastikiem wiec chyba poprzestane na wlozeniu podwojnej tektury pomiedzy akumuator, a plastikowa obudowe.[/quote]

    Ja u siebie zamiast tektury napakowałem szczelnie szmat, aż mi wybuliło ten plastik, można też użyć steropianu.

  • Popieram Mirka

  • [quote="MirekS"]Ja u siebie zamiast tektury napakowałem szczelnie szmat, aż mi wybuliło ten plastik, można też użyć steropianu.[/quote]

    ja tez o tym mysalem ale czy to nie zaszkodzi .. styropian ma wlasciwosci grzewcze a jak wiadomo aku sie nagrzewa i czy nie spowoduje to jego przegrzania np przy dluzszej jezdzie :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="Wojtas"]styropian ma wlasciwosci grzewcze a jak wiadomo aku sie nagrzewa i czy nie spowoduje to jego przegrzania np przy dluzszej jezdzie :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    Zgadza się, ale nie w zimie, poza tym by nie dochodziło doń powietrze musiałbyś wszystkie połączenia zakleić, a przecież tego nie robisz. Mój tato ma obłożony już którąś zimę z rzędu steropianem i jest 🆗 .

  • Ok .. to tez taki bajer zrobie u siebie :mrgreen:

  • No właśnie na dniach powinnam obejrzeć "Transporter 2" i już nie moge się doczekać czy będzie taka jak 1 część czy o wiele lepsza lub gorsza 😄 <!-- s:D -->

    Ostatnio obejrzałam "7 sekund" fajny /troszkę bajerków jest-- ale względnych 😎 /
    No i "Madagaskar" bajka superowa :spoko: śmiechu co nie miara :hahaha:

  • Ja natomiast ostatnio ogladalem kolejna czesc American Pie.
    Nie wiem czy bylo juz to w kinach, czy nie, bo nie patrze na repertuary kin.
    American Pie: Band Camp, taki jest tytul dokladny. Film jest o mlodszym braciszku stiflera i jego perypetiach. Z poprzednich czesci to wystepuje tylko ojciec Jima :mrgreen:
    Mimo to film rewelka, jak ktos lubi takie glupuie komedie :mrgreen:

  • [quote="Kraft"]A na king konga ide jutro to sie podziele wrazeniami[/quote]

    czekamy na relacje 😄

  • Obejrzalem "Plan lotu" - film rewelka, prawie do samego konca nie moglem sie domyslic zakonczenia. Bardzo fajny film 😄

  • [b]Stealth (Niewidzialny)[/b]

    Film jest o nowoczesnym samolocie ... jest to mysliwiec ze sztuczna inteligencja.

    Po powrocie z misji zostaje trafiony przez piorun i jego sztuczna inteligencja rozwija sie w sposob w jaki nie przewidywal jego tworca. Samolot sie buntuje ...

    reszte zobaczcie sami 😄

    Naprawde bardzo POLECAM 😄

  • [b]Plan Lotu[/b] faktycznie warty obejrzenia.

    Polecam również:
    [b]Wierny ogrodnik (The Constant Gardener)[/b] Recenzje filmu (w Cinema City/Multikino itp.) nie bardzo oddają klimat tego filmu. Porusza on nieciekawe tło związane z wprowadzaniem nowych leków na rynek. Nielegalne testy na ludności trzeciego świata. Kiedy gra idzie o dużą stawkę zamieszani są ludzie na wysokich stanowiskach, próbujący tuszować nielegalny proceder. Pojawiają się też ludzie, którzy chcą ujawnić te kombinacje. Akcja filmu mimo, że jest Amerykański nie jest taka oczywista jakby się wydawało.
    Ponadto piękne widoki Środkowej Afryki

    [b] 36 (36 Quai des Orfevres) [/b] Dobrzy policjanci, złodzieje i źli policjanci. Niby tło znane, ale jednak w innej oprawie niż amerykańskie zabili go i uciekł. Mnie się podobało choć w brutalny sposób pokazuje policyjną rzeczywistość i układy między tymi światami.

    [b] Pan Życia i Śmierci (Lord of War)[/b] Czy handel bronią zawsze jest nie na rękę władzom? Czasami relacje między krajami i opinia publiczna sprawia, że przydałby się ktoś kto pozałatwia sprawy po cichu. Jak pogodzić życie handlarza bronią z życiem przykładnego ojca i męża?
    Film jest przedstawiony jako autobiografia takiej właśnie osoby, osoby która jest już (chyba) trochę zmęczona swoim zawodem.

    [quote="Kraft"]Transporter 2 jest bardziej porabany niz 3 bondy razem wziete[/quote]
    A jedynkę widzieliście? Też trochę w stylu Bonda ale mniej porąbana niż dwójka. Można obejrzeć.

  • FAjny pomysl ale nie moge sie dodac :roll:

  • [quote="Zygus"]FAjny pomysl ale nie moge sie dodac :roll:[/quote]

    ja tez 😞

  • Oki juz sie dodalem, po prostu po wpisaniu miasta, wyswietla sie pelna nazwa z wojewodztwem i w to kliknalem, i dalem add.
    Szkoda tylko ze zaslaniam Krafta, a mirek jak sie wpisze to zasloni mnie 😄

    Kurde fajne sa te zdjecia satelitarne, niezly zoom :shock:

  • Sorki Panowie ale jak ja tam mam sie niby wpisac? Dodac? albo cos w tym stylu? :?
    Tam chyba nie ma mojej wsi :? Bo wyskakuje "invalid city" :mrgreen:

  • Dobra udalo mi sie. Jedna wskazowka - wpisujcie miasta z duzej litery, lecz najpierw kliknijcie na "NOT in US". Okienko, w ktore wczesniej nalezalo wpisac Zip-Code, zmieni sie w okienko, w ktore trzeba wpisac nazwe miasta.
    Czemu instrukcji nei zrobiliscie 😛 <!-- s:P -->PPP

  • Polecam film "[b]Klątwa[/b]" dla tych ktorzy lubia sie bac.
    duzo scen w podczas ktorych przechodzily mnie ciarki ze strachu 😄

  • [quote="Zygus"]Szkoda tylko ze zaslaniam Krafta, a mirek jak sie wpisze to zasloni mnie :-D[/quote]

    Hahaha fajne :mrgreen: , juz się dodałem ale nie zasłoniłem Łukasza 😞 ciekawe dlaczego? Za to dymek zrobił się o wiele grubszy i czień ma mocniejszy.