Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345581 Wyświetlenia
  • Jesli moge cos powiedziec to zrezygnowalem z postojowek diodowych z prostej przyczyny - moja fabka spalila chyba z 5 kompletow.. :roll:
    Jesli macie postojowki sprawdzajcie czasem czy swieca obie 😉 bo moze sie tak zdarzyc..

  • [quote="szyk"]ja sie tu nawewno nie wpisze bo jestem abstynentem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :boks: :buja: :buja: :buja:[/quote]

    To tak jak ja 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="szyk"][quote="Loni"][quote="szyk"]ja sie tu nawewno nie wpisze bo jestem abstynentem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :boks: :buja: :buja: :buja:[/quote]

    To tak jak ja 😄 [/quote] to w takim razie reke sobie mozmy podac :piwo: <!-- s:piwo: -->[/quote]

    Bardzo chętnie :spoko:

  • My juz pierwsze lody przelamalismy i podalismy sobie rece .. nie bylo tak straszno :mrgreen:

  • [quote="RoleX"]Loni a skoro i ja nie pijam to moge Cię uściskać 😉 ??[/quote]

    Ależ oczywiście RoleX abstyneckie uściski mile widziane 😉
    Dziękuje i także pozdrwaiam gorąco 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="RoleX"][quote="Loni"][quote="RoleX"]Loni a skoro i ja nie pijam to moge Cię uściskać 😉 ??[/quote]

    Ależ oczywiście RoleX abstyneckie uściski mile widziane 😉
    Dziękuje i także pozdrwaiam gorąco 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Hm ale czy mi to wystarczy i czy ja się tym zadowolę...?? :oops:[/quote]

    :ups: tego to ja już nie wiem - niestety :oops:

  • [quote="RoleX"]Hm ale czy mi to wystarczy i czy ja się tym zadowolę...?? :oops:[/quote]

    Czy ty przypadkiem nie masz zony?? 😄 <!-- s:D -->

  • I ja oczywiscie sie dopisuje :mrgreen:
    Swietny pomysl z tym topiciem 😎 hehe.
    Pozdrawiam wszystkich niepijacych :3majsie:

  • Uwaga :!: <!-- s:!: --> Koledzy moga byc agresywni. 😉

  • Ja tez jestem prawie abstynent 😄
    Pijam tylko browarka, a to prawie nei alkohol 😉

  • [quote="Adaś"]Dziś nabyłem 300 zł i 8 pkt. za przekroczenie dozwolonej prędkości o 48 km/h 😞 <!-- s:( -->((((((((((
    Teraz pytanie 🙂
    Nie pracuje, ni eosiągam oficjalnych przychodów, nie mam nic na siebie 🙂
    Jak przyjąć wezwanie z urzędu skarbowego? pójść i powiedzieć , że jestem niewypłacalny ?[/quote]

    jak sie uczysz to male piwo...ale jesli nie to troche slabsza sprawa bo zawsze bedziesz mogl to odrobic poprzez prace spoleczna :roll:

  • [quote="Adaś"]Dziś nabyłem 300 zł i 8 pkt. za przekroczenie dozwolonej prędkości o 48 km/h 😞 <!-- s:( -->((((((((((
    Teraz pytanie 🙂
    Nie pracuje, ni eosiągam oficjalnych przychodów, nie mam nic na siebie 🙂
    Jak przyjąć wezwanie z urzędu skarbowego? pójść i powiedzieć , że jestem niewypłacalny ?[/quote]

    Jesli nie bedziesz pracowal w najblizszym czasie (tzn 2 albo 3 lata) to mozesz to olac. Mam na swoim koncie mandat, ktory urzad skarbowy nie ma jak sciagnac poniewaz sie ucze i 'nie mam' zadnych dochodow. A jesli nie chcesz miec karnych odsetek, a masz zamiar go pozniej zaplacic to lepiej wczesniej to zrobic.
    Mozesz tez poprosic o rozlozenie mandatu na raty - dwie albo trzy. Bedzie lzej.

  • [quote="annetka"]Ja też jestem 100% abstynentką i nie martw sie Loni nie bede Ci sie wcinac w przytulanie z kolegami 😄 <!-- s:D --> Postoje z boku i popatrze tylko niesmialo 😉[/quote]

    Kolejny dowod na ponadprzecietne 'udzielanie' sie LONI na tym forum 😄

  • [quote="annetka"]Miałam diodowe postojówki, raz niebieskie, raz białe, jedne i drugie szybciutko padły.[/quote]

    No to widze, ze nie jestem sam..

  • [quote="annetka"]Adaś wyczuwam zazdrość w twoim poście :mrgreen:[/quote]

    Adam to zazdrosna bestia jest 😉

  • Ja nie wiem czy moge sie wpisywac wogole 😛 <!-- s:P -->PPP dobrze ze jestem adminbem bo bym dostal bana 😉
    [b]Wolf[/b] nie badz taki siwety 😛 a na zlocie kto pij :piwko: 😛 PPP 😛 PPP

    [b]Adaś[/b] Loni juz jest na forum zajeta 😛 PPP .. a jak masz cos przeciwko to zbannuje Twoje konto 😎 😛 PPP

  • [quote="Wojtas"]
    [b]Adaś[/b] Loni juz jest na forum zajeta 😛 PPP .. a jak masz cos przeciwko to zbannuje Twoje konto 😎 😛 <!-- s:P -->PPP[/quote]

    to trzeba cie bedzie zdetronizować 😉

    Ps. patrzecie jaki tan nasz admin, sie hardy zrobił...... zobacze jak zobacze. 😉

  • [quote="Łukasz"][quote="Wojtas"]
    [b]Adaś[/b] Loni juz jest na forum zajeta 😛 PPP .. a jak masz cos przeciwko to zbannuje Twoje konto 😎 😛 <!-- s:P -->PPP[/quote]

    to trzeba cie bedzie zdetronizować 😉

    Ps. patrzecie jaki tan nasz admin, sie hardy zrobił...... zobacze jak zobacze. 😉[/quote]

    no widac Łukasz ze za dobrze Ci na stanowisq Moderatora 😛 PPP 😛 PPP

    PS. Wprowadzam rzady autokratyczne w FCP .. teraz kazde przeciwstawienie sie mojemu zdaniu karane bedzie banem 😛 PPP 😛 PPP

  • no to w takim razie bedzie 3 klub Fabia FE -> Fabia Europe, dla każdego nowego członka 1.8 T w prezencie 😉

    Pozdrawiam

  • [quote]Wolf nie badz taki siwety 😛 <!-- s:P -->PPP a na zlocie kto pij :piwko:[/quote]

    No przepraszam bardo ale przy Was sie nie dalo nie pic 😛 PPP
    Poza tym - pilem z Piotrkiem, ktory ma status rownorzedny z moim (czyt. abstynent). I wogole napilem sie raz i malo 😛 PPP Tylko jakos sie pozniej smiac nie moglismy przestac... aa...
    I tak jestem :aniol: :mrgreen: