Witaj na forum Fabia Club Polska

Komputer pokłądowy do Fabi 03' 1.4 75KM

Temat utworzony · 3 Posty · 1174 Wyświetlenia
  • Witam,

    Tak się zastanawiam czy opłaca się dokupić komputer pokładowy do mojego sedana.
    Czy taki komputer służy tak na prawdę do czegoś więcej niż tylko do wyświetlenia spalania i ilości km do przejechania na zawartości baku?

    Pozdrawiam,
    Paweł

  • [quote="OGL"]Witam,

    Tak się zastanawiam czy opłaca się dokupić komputer pokładowy do mojego sedana.
    Czy taki komputer służy tak na prawdę do czegoś więcej niż tylko do wyświetlenia spalania i ilości km do przejechania na zawartości baku?

    Pozdrawiam,
    Paweł[/quote]

    Jeśli chodzi o cenę, montaż i czy jest to wykonalne założenie kompa nie wiem. Natomiast powiem Ci z mojego punktu widzenia. To jest bajer beż którego można się obyć. Ja korzystam głównie ze wskaźnika ile jeszcze zostało do następnego tankowania i wskazania temperatury na zewnątrz. Kiedyś na początku patrzyłem przy jakich warunkach auto mi jak pali (chwilowe spalanie) i jakie jest średnie spalanie.

    Komputer pokazuje w trybie 1 i 2:
    -temp na zewnątrz
    -średnie spalanie
    -chwilowe spalanie
    -czas jazdy
    -km przejechane
    -km do następnego tankowania

    Oszacuj cenę do przydatności. Jeśli <150-200 zł bym brał. Powyżej szkoda zachodu.

    pozdr cicik 🆗 <!-- s🆗 -->

  • do podobnego wniosku doszedłem, zastanawiałem się jedynie czy komputer wpływa na pracę silnika bądź inne podzespoły. Ale skoro wyświetla info o których wspomniałeś to wolę dołożyć do jakiegoś lepszego car audio i olać ten komputer bez którego się obejdę 🆗 <!-- s🆗 -->

    dzięki za odp 😉