Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Pali na 3 świece

Temat utworzony · 6 Posty · 2032 Wyświetlenia
  • mam pyt.: co moglo byc przyczyna ze moja srebrna strzala zaczela mi palic na 3 świece? dodam ze swiece sa w porzadku, silnik to 1.4 (60kM) przebieg 55tys

    pozdr

  • A jak to stwierdziłeś? Może kończy Ci sę listwa zapłonowa?

  • stwierdzilem bo autko jest slabsze, w granicach 1500obr pracuje nierowno zwlaszcza z wiekszym obciazeniem, wtryski podaja paliwo elegancko (wiec to nie ich wina) a po kolejnym odlaczaniu swiec na 3 auto wogole nie reagowalo na nia 😞 <!-- s:( --> a na wolnych dramat!!!

    prosba do Ciebie Mirku sprawdzil bys ile kosztuje ta listwa do 1.4MPI bo masz tam jakies znajome sklepy w Kraku
    ja mam rozbiezne dane co do cen w granicach od 300-550pln

    z gory dzieki

  • [quote="manii"]stwierdzilem bo autko jest slabsze, w granicach 1500obr pracuje nierowno zwlaszcza z wiekszym obciazeniem[/quote]

    Te objawy wskazują na zanieczyszczoną przepustnicę

    [quote="manii"]wtryski podaja paliwo elegancko (wiec to nie ich wina) a po kolejnym odlaczaniu swiec na 3 auto wogole nie reagowalo na nia 😞 <!-- s:( --> a na wolnych dramat!!![/quote]

    Ale jak odłączałeś te świece, przecież żeby się dostać do której-kolwiek to trzeba listwę ściągnąć z wszystkich.

    [quote="manii"]prosba do Ciebie Mirku sprawdzil bys ile kosztuje ta listwa do 1.4MPI bo masz tam jakies znajome sklepy w Kraku
    ja mam rozbiezne dane co do cen w granicach od 300-550pln

    z gory dzieki[/quote]

    Dwa dni nie miałem netu przez tą wichurę i dopiero dziś przeczytałem, zapytać mogę ale dopiero po niedzieli. Jednak ja bym się przyczepił najpierw do przepustnicy i błędów jakie zostały stworzone w pamięci kompika.

  • to po sprawdzeniu wszystkiego bledy z komp zostaly usuniete i po kilkudziesieciu kilometrach na nowo to samo
    jutro byc moze uda mi sie podmienic inna listwe z fabki i wtedy zobacze co i jak

    ale jakby co to popatrz jak to sie mniej wiecej ksztaltuje cenowo

  • masz dokladnie ten sam problem co ja .. proponuej zapoznac sie z lektura tego [url=http://fcp.strefa.pl/phpBB2stare/viewtopic.php?t=921&start=0]tematu[/url]