Witaj na forum Fabia Club Polska

Żarówki LED do DayLight

Temat utworzony · 6 Posty · 5883 Wyświetlenia
  • Witam.

    Kupiłem żarówki LED. Jak to się okazało biegunowość w światłach do jazdy dziennej jest zamieniona przez co żarówki nie działają. Żeby było śmiesznie zamontowałem jedną do światła wstecznego i tam wszystko ok (sprawdziłem wszystkie dla pewności i działają).
    Pomyślałem, że zamienię biegunowość przy wtyczkach. niestety nie da rady.
    Kolejny pomysł - zmienię przy przekaźnikach. Ale przekaźniki znajdują się nad bezpiecznikami pod deską rozdzielczą. No i teraz pytanie - czy ktoś się orientuje jak dojść do tych przekaźników? czy ta "obudowa" po lewej stronie deski rozdzielczej, która przylega do drzwi zdejmuje się jak to ma miejsce w octavii? przeszukałem już "parę" stron, jedno forum, kolejne, grafikę na google, ale nie znalazłem interesujących mnie odpowiedzi.
    jak ktoś ma jakieś materiały to będę wdzięczny za wszelką pomoc.
    z góry dzięki.

  • Nie wiem co Ty kombinujesz 😕 ja kupiłem ledy do dziennej, wsadziłem i działają 🙂 <!-- s:) -->

  • Być może jest to kwestia wadliwych ledów. Osobiście nigdy nie miałam z nimi problemu :] <!-- s:] -->

  • Witam wszystkich.

    Od ostatniego postu minęło sporo czasu i świat się zmienił trochę.

    Chciałbym si e popytać jakie ledy używacie i ile wam to wytrzymuje?

    Ja osobiście się skusiłem na ledy do fabci. Mam te Led P21W
    Zaczynałem od tych ledów P21W Potem były te ledy
    Te dwa ostatnie typy wytrzymywały około 9 miesięcy do roku. Wyglądowo były ok bo nie było widać że tam jest led. Znowu te co teraz mam święcą lepiej i jest dużo więcej światła. Można by sie pokusić i po ciemku jechać na nich i źle by nie było. Ale wiadomo że jest to zabronione bo tył się nie świeci.

  • ja bym kupił po porstu ledy niż tak kombinować

  • wodek sprecyzuj co rozumiesz pod nazwą ledy.
    Bo P21W led pasuje do F2FL i do F3. Poza tym do cofania. Pisze o żarówkach ledowych