Witaj na forum Fabia Club Polska

Rozmieszczenie czujników silnik 1,2 6V bmd

Temat utworzony · 4 Posty · 944 Wyświetlenia
  • Witam! Gdzie szukać czujnika temperatury spalin. VCDS w blokach 034/2, 043/2, 046/2, pokazuje temperatury ok.600st C niby proste a nie mogę znaleźć. Może ktoś zna odpowiedź na tą zagadkę.

  • [quote="krokodyl901"]Witam! Gdzie szukać czujnika temperatury spalin. VCDS w blokach 034/2, 043/2, 046/2, pokazuje temperatury ok.600st C niby proste a nie mogę znaleźć. Może ktoś zna odpowiedź na tą zagadkę.[/quote] A po co Ci ta informacja ? Jest coś żle ? Nie ma takowego czujnika co by go dotknąć. Sonda lambda za katalizatorem to czyta.

  • Witam! Dziękuję. Pytam bo nie wiem. A mając informację zawsze można ocenić czy jest dobrze czy nie. Nie słyszałem aby sondy lambda miały taką obcję.

  • [quote="krokodyl901"] Nie słyszałem aby sondy lambda miały taką obcję.[/quote] Masz rację , chyba się za bardzo rozpędziłem.[quote="krokodyl901"]Gdzie szukać czujnika temperatury spalin[/quote] Nie ma w Twoim silniku takiego czujnika[quote="krokodyl901"] VCDS w blokach 034/2, 043/2, 046/2, pokazuje temperatury ok.600st C[/quote] Weż do ręki serwisówkę dla twojego motoru . Tam może być że te bloki i pozycje należy ignorować , pomijać, nie brać pod uwagę . Program podstawia głupoty, a Ty się niepotrzebnie martwisz.