Witaj na forum Fabia Club Polska

SmartLink radio Bolero

Temat utworzony · 3 Posty · 1110 Wyświetlenia
  • Cześć.

    Sprawdziłeś czy smart link współpracuje z twoim telefonem? Niestety smarlink nie współpracuje z wszystkimi telefonami. Wiem że była taka akcja że za około 650 zł szło w aso dokodować Mirror linka co ma sens jeśli korzystasz z telefonicznej navi.
    SmartLink komunikuje się tylko przez BT.

  • Tomuś, MirrorLink ma ograniczone telefony...

    SmartLink działa po usb lecz konieczny jest program AndroidAuto w niektorych telefonach - ja mam samsunga A3 i mimo że nie działa po ML to za to z AndroidAuto - wyśmienicie.
    Samsung A5 działa po ML. oraz z AA.
    W obu przypadkach ważny jest kabel by był do przesyłu danych a nie tylko do ładowania ( pełne 4 żyły)
    Jeśli kablem możesz ściągnąć zdjęcia do komputera to powinien działać w aucie.

    Programy są ograniczone dla AndroidAuto ale na forum passata jest dosyć ciekawy i obszerny temat jak uruchomić np yanosik -a.

    Do Aso możesz sie zwrócić z nr vin o potwierdzenie że funkcja jest aktywna.

    Centrala skody odsyła do producentów telefonów w sprawie kompatybilności.
    Wiem na pewno, że motorola ma problem z poprawnym funkcjonowaniem - wymieniłem właśnie na A3.

    Wiecej info o AA w moim temacie o F3.

    http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=287260#p287260<!-- m -->

  • Wiem że była akcja Skody że jak ktoś chciał a miał Smartlink to mu dokowali MirrorLinka. Oczywiście za kase 😄 <!-- s:D -->
    Miałem gdzieś listę telefonów które współpracują z tymi dwoma bajerami . Musze jej poszukać. Ona jest co prawda stara ale zawsze wiadomo z którymi na pewno działa.
    Wiem że samsungi były tam i chyba te galaxy S. WIem że mojego S3mini nie było.

    Stanowisko centrali jest jak zwykle . To mnie nie dziwi 🙂 . Samsung daje do swych komórek taki kabel mini usb na usb i on jest do ładowania i przesyłu danych bo mi wykrywa jako dysk na kompie - oczywiście telefon.

    Znalazłem jedynie to: http://compatibilitylist.skoda-auto.com/
    Tutaj można sobie zobaczyć z czego twoje radio może korzystać