Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Mocowanie trzeciego światła stop

Temat utworzony · 5 Posty · 1655 Wyświetlenia
  • Witam forumowiczów.
    Tydzień po zakupie auta okazało się, że trzecie światło stop wisi na jednym zaczepie i strasznie hałasuje w samochodzie (nie licząc, że świeci w dół nie do tyłu). Rozebrałem osłonkę światła stop i 2 boczne zaczepy są ułamane (poprzedni właściciel próbował klejem na gorąco to łatać bo zostały jego resztki). Zastanawiam się jak to przymocować, jak taki zaczep wygląda "cały" próbowałem googlować, ale zazwyczaj jakość zdjęć jest kiepska. Chętnie sam bym tam dosztukował kawałek plastiku/metalu. Ewentualnie jakiś inny sposób zamocowania tego. W internecie jest do kupienia taka część, ale płacić ponad 100zł za nią to mi się nie uśmiecha.
    Na chwilę obecną całkiem zdemontowałem trzecie światło stopu (raczej nie powinienem mieć z tego tytułu problemu?) Czytałem, że jak światło jest to ma świecić, ale u mnie nie ma fizycznie 😄 <!-- s:D --> Więc policja nie powinna mieć problemów. No ale jak wiadomo wolał bym to przymocować aby działało jak powinno.

    [url]https://p08.imgup.net/zaczep_fab5005.jpg[/url]

  • Bez tej lampy będzie ci zalewać wnętrze auta.
    Zapytaj w aso - na niektóre części mają dobre ceny.
    Ew szukaj kogoś z drukarką 3d i ci to wydrukuje 🙂 oczywiście po zrobieniu modelu 🙂 <!-- s:) -->

    tapatalk

  • [quote="kapi"]Bez tej lampy będzie ci zalewać wnętrze auta.[/quote]
    Niby dlaczego miało by zalewać wnętrze auta? To jest mocowane od wewnątrz, także nie ma prawa nic zalewać.

    Co do linka to tam na zdjęciu też jeden zaczep wygląda na ułamany.

  • [quote="topor1988"][quote="kapi"]Bez tej lampy będzie ci zalewać wnętrze auta.[/quote]
    Niby dlaczego miało by zalewać wnętrze auta? To jest mocowane od wewnątrz, także nie ma prawa nic zalewać.

    Co do linka to tam na zdjęciu też jeden zaczep wygląda na ułamany.[/quote]
    Jak ci zaleje to się sam przekonasz 🙂 <!-- s:) -->
    Ja miałem tylko pęknięty klosz.

    ale co ja tam wiem... niech każdy na własnej skórze się przekona.

    ... w kombi oczywiście.

    tapatalk