Witaj na forum Fabia Club Polska

Lusterko z regulacja manualną

Temat utworzony · 4 Posty · 2230 Wyświetlenia
  • Witam.Mam pytanie.Czy da się wymienić samą linkę w mechaniźmie regulacji lusterka czy trzeba całe lusterko wymienić?Lusterka nie da się wyregulowac do góry prawdopodobnie urwana jedna linka.

  • Dołączam się do pytania - mam problem z lusterkami manualnymi, ciężko je ustawić a joystick niedomaga w niektórych miejscach a do tego wkłady są dosyć luźne. Przy przecieraniu lusterek z wody wkłady się ruszają... Słabo widzę zakup dwóch całych lusterek, nawet zamienników po 100zł z Allegro...

  • [quote="concept"]Dołączam się do pytania - mam problem z lusterkami manualnymi, ciężko je ustawić a joystick niedomaga w niektórych miejscach a do tego wkłady są dosyć luźne. Przy przecieraniu lusterek z wody wkłady się ruszają... Słabo widzę zakup dwóch całych lusterek, nawet zamienników po 100zł z Allegro...[/quote]
    Ja narazie jezdze z takim lusterkiem nie da sie ustawic dzojem, wlozylem kawalek papieru pod lusterko mozna tez kawalek gumy, ustaw reka i podluz gume rozwiazanie chwilowe, niestety nikt nie chce odpowiedziec na tym forum chyba spią.Te linki sa cienkie w srodku i latwo je urwac.

  • [quote="luk084"][quote="concept"]Dołączam się do pytania - mam problem z lusterkami manualnymi, ciężko je ustawić a joystick niedomaga w niektórych miejscach a do tego wkłady są dosyć luźne. Przy przecieraniu lusterek z wody wkłady się ruszają... Słabo widzę zakup dwóch całych lusterek, nawet zamienników po 100zł z Allegro...[/quote]
    Ja narazie jezdze z takim lusterkiem nie da sie ustawic dzojem, wlozylem kawalek papieru pod lusterko mozna tez kawalek gumy, ustaw reka i podluz gume rozwiazanie chwilowe, niestety nikt nie chce odpowiedziec na tym forum chyba spią.Te linki sa cienkie w srodku i latwo je urwac.[/quote]

    Musisz kupić spód lusterka za 430 zł z aso. Linki nie występują osobno 😞 <!-- s:( -->