Witaj na forum Fabia Club Polska

Zaufany serwis w Warszawie

Temat utworzony · 15 Posty · 27957 Wyświetlenia
  • Witam,

    Szukam jakiegoś zaufanego i konkretnego serwisu, bo niestety muszę zrobić przegląd techniczny. Potrzebuję jakiegoś serwisu w którym na prawdę znaliby się na skodzie w Warszawie i okolicach. Jeśli ktoś ma coś godnego polecenia to byłbym bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam.

  • Przyłączam się do prośby. Generalnie może to być każdy dobry serwis specjalizujący się w marce VW, ale Ty masz silnik Skodowski, więc to może być pewne utrudnienie.

  • Jeżeli masz do zrobienia przegląd techniczny to jedź do skp na burakowskiej. Tam sprawdzą ci auto solidnie i powiedzą co trzeba wymienić jeżeli bedzie potrzeba. Zapłacisz tyle co za przegląd lub mniej. Będziesz miał pewność że cię nienaciągną.
    Napewno zapłacisz mniej niż jak pojedziesz do warsztatu na "przegląd".

    A jak się dowiesz co trzeba wymienić żeby twoje auto przeszło przegląd to możesz pojechac do warsztatu np na targowej 13/15, który pracuje również w soboty. Wymienią ci wszystko to co chcesz. Szybko, dobrze i za rozsądne pieniądze Jak na warszawę.

    Jeżeli nie chcesz się bawić w takiego typu rzeczy i masz za dużo sałaty to możesz pojechać na syreny 14. Tam specjalizują się w skodach. Ale z ostatnich opisów na forach wynika że się opóścili w jakości i sporo liczą sobie kasy za części. Niczego nie potwierdzam bo byłem u nich kilka lat temu i było ok.

    Na fabiaclub.pl piszą też o warsztacie w mińsku mazowieckim. Ale ja tam nigdy nie byłem. Podobo robia solidnie i w rozsądnych cenach.

    W ostateczności zaostaje aso. Niepolecam.

  • Słuchajcie - naprawdę nikt nic nie wie? To gdzie serwisujecie swoje Fabie? No kurde, tyle jest tych aut, to taki swego rodzaju Golf polskich dróg i nikt nic nie napisze? Come on...

  • Ja wiem... Ul. Syreny 14. Wszyscy Octaviusze serwisują tam swoje Skody. Poza tym jest to serwis, który specjalizuje się w naszej marce samochodów. 😉 <!-- s;) -->

    http://dobrymechanik.net/mechanicy/warszawa/auto-skoda-p-lpiotr-brzeski-leszek-szachna-2.htm

    Szczerze mówiąc to muszę wymienić kable, świece, filtr paliwa, płyn chłodniczy, hamulcowy, wspomagania, kompletny rozrząd. 😉 Sporo tego. I zrobię to tam. 😄

  • nie polecam WIMAR-u drogo i partaczą

  • [quote="abi1970"]nie polecam WIMAR-u drogo i partaczą[/quote]
    byłeś tam i coś zepsuli czy tylko wklejasz "zasłyszaną" opinie ? - proszę, rozwiń temat.
    :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

  • byłem,

    1. skopsali mnie ustawienia komputera
    2. niepotrzebnie ruszali go przy wymianie czujnika na kole zamachowym
    3. i jeszcze pobrali za to opłatę
  • [quote="abi1970"]byłem,

    1. skopsali mnie ustawienia komputera
    2. niepotrzebnie ruszali go przy wymianie czujnika na kole zamachowym
    3. i jeszcze pobrali za to opłatę[/quote]

    Jeszcze podaj proszę, który WIMAR to robił. Czy ten przy Modlińskiej, czy ten przy Al. Jerozolimskich.

  • Modlińska
    Teraz szukam miejsca dzie zrobie II przeglą i znów Modlińska wychodzi najgorzej , chcą 950 zł , zdziercy.
    Dzie indziej np. na Sokratesa 750 a jak będe mieć swoje części ti i 350 max

  • Zapraszamy serdecznie . Serwis samochodów osobowych i dostawczych. Dla nas każde autko jest inne i wymaga profesjonalnej opieki.

    BM OPONY ul. Łopuszańska 72
    02. 232 Warszawa
    tel. 22 868 39 40 lub 59
    gg mechanik. 45837086
    e.mail <a href="mailto:bm@bmopony.pl">bm@bmopony.pl</a><!-- e -->
    http://www.bmopony.pl
    godz otwarcia. 8.30 16.30

  • Dorzucę od siebie "trzy grosze" w temacie.

    Miałem okazję dwukrotnie gościć w [i][b][color=#00BF00]nieautoryzowanym (tak zwanym "pogwarancyjnym") serwisie na ul. Syreny 14[/color][/b][/i] i przyznać muszę, że moje wrażenie jest pozytywne. Obydwie wizyty były spowodowane usterką cewki zapłonowej. Szybka diagnoza, szybka wymiana, cena do przeżycia, a w każdym razie dużo niższa niż w ASO (zamontowano oczywiście cewkę oryginalną). Odniosłem też wrażenie, że nie są to spece szukający okazji do naciągnięcia klienta na niepotrzebną robotę (podpytywałem ich o parę spraw, by rozeznać się jakie mają podejście). Rzadko kiedy się zdarza, by mechanik odradzał klientowi wymiany tego czy tamtego tłumacząc to niepotrzebnym wydatkiem, który znacząco nie poprawi komfortu jazdy czy prowadzenia samochodu. Problemem w ich wypadku jest to, że dodzwonienie się na podawany w necie stacjonarny numer telefonu graniczy z cudem (jak się już do nich trafi to dadzą nr na komórkę do szybszego kontaktu 😉 <!-- s;) --> )

    [i][b]Omijać szerokim łukiem radzę serwis [color=#FF0000]Cartech na ul. Raszyńskiej[/color].[/b][/i] Oszuści i krętacze. Pojechałem do nich z temacie problemu z ręcznym. Zdarli 300 zł, a problem nie został rozwiązany, choć facet z kucykiem (chyba szef) przyjmujący klientów w biurze jest mistrzem robienia dobrego wrażenia. Raz się dałem złowić, bo miałem do nich blisko. Wiem jednak, że koło mojego samochodu nigdy więcej nie wtoczy się na ich halę, ani moja noga nie postanie w biurze. By było ciekawiej oddano mi auto niezłożonym tunelem środkowym i z wybrudzoną smarem wykładziną podłogi. Żenada! Jeśli natomiast pojedziesz do nich bez swoich części to po raz kolejny przepłacisz. Do części branych z InterCarsu doliczają swoją marżę, więc klient płaci więcej niż zapłaciłby w dowolnym oddziale IC jako "Jan Kowalski" nie posiadający jakichkolwiek zniżek.

    Przykład z życia wzięty: cylinderek hamulcowy kosztuje w IC 70 zł. Oni jako warsztat sieci 4service kupują go z 30% upustem więc płacą 49 zł. Gość z kucykiem udający super miłego i rzeczowego fachowca podaje mi cenę: 80 zł... :szok:

    p.s. zawsze chodzę do mechanika ze swoimi częściami - chyba że naprawę muszę zrealizować w ASO

  • Dzień dobry.
    Świetnym i zaufanym warsztatem jest serwis

     Skoda Warszawa AutoConrad&#46;
    

    ......
    Pozdrawiam 🙂 <!-- s:) -->

    edit by kapi.

  • Auto Blak jest bardzo dobry .

    Auto Blak dobry potwierdzam naprawiałem auto .

    http://auto-blak.pl/ASO-Skoda.html<!-- m -->

  • Ostatnio zdecydowałem się na wymianę przednich klocków i tarcz hamulcowych w ebro-car. Mogłem przywieźć swoje części (Jeden z warsztatów w pobliżu nie chciał wykonać wymiany bez zamawiania części w inter carsie, a wszyscy chyba wiedzą jakie tam są ceny). Wymiana przebiegła szybko, kontakt był ok, właściciel w porządku. Na pewno tam wrócę.