Witaj na forum Fabia Club Polska

Lucyferusiek - Witam Was

Temat utworzony · 53 Posty · 8035 Wyświetlenia
  • [quote="Lucyferusiek"]I tak Tomuś > zajarzyłam o którą piosenkę chodzi 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    To napisz mi tytuł 🙂 . Ale wiesz doszła jeszcze jedna 🙂 . to napisz mi obie 🙂 [/quote]

    Ja kojarzę tylko "Baśkę" 😄

  • Jak widać wszystko dzieje się za moimi plecami, oj nieładnie, nieładnie 😉 Wybaczcie, ale wytrwale zajmuję się moją Skodziunią...zagubiłam się trochę i nie kupiłam niektórych części, taki drobnostek i stanęłam w miejscu ;/ Ale już nadrabiam i może we wtorek zabiorę ją na spacer 😄 <!-- s:D -->

    Nie przeszkadzajcie sobie, rozmowa jest jak najbardziej wskazana 😄 :hurra:

  • No to musimy Twoją Skodzinę kiedyś spotkać i zobaczyć 😛 <!-- s:P -->.

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="TOMUŚ"]

    No to prosze :kwiatek: . A może chcesz ten kwiatek z dodatkiem 😄 <!-- s:D -->
    tyko niy godej że niy 😄

    Szlachta ... ale cosik mi tu nie pasi 😕 . Koleżanka Lucyferusiek się nic nie wypowiada tylko my se gadamy 🙂

    [color=#FF00FF][b]Wrona[/b][/color] ja chyba wiem skąd Dohtór się tego nauczył 🙂 Jest taka piosenka pt."Zawsze coś (oj tam oj tam)" i pewnie od teho on sie nauczył i teraz nam tu pisze 😄 [/quote]

    Jeja, dostałam kffiatka! 😄 Z jakim dodatkiem?? :chytry:

    Aaaa... nie znam tego utworu, pewnie nie moje klimaty 😉

  • [quote="sid"]No to musimy Twoją Skodzinę kiedyś spotkać i zobaczyć 😛 <!-- s:P -->.[/quote]
    Ładnie, ładnie już się umawia, a dopiero koleżanka tu zajrzała.Bo ją przestraszysz i ucieknie od nas.

  • [quote="Goldi"][quote="sid"]No to musimy Twoją Skodzinę kiedyś spotkać i zobaczyć 😛 <!-- s:P -->.[/quote]
    Ładnie, ładnie już się umawia, a dopiero koleżanka tu zajrzała.Bo ją przestraszysz i ucieknie od nas.[/quote]

    Aż taka bojaźliwa nie jestem ;D

    Może wreszcie będzie dane komukolwiek spotkać się z moją Skodziunią, bo póki co od zakupu choruje biedaczka, ehh zrobiłam interes życia 😄

  • Co jej dolega?Co z nią nie tak?

  • [quote="Goldi"]Co jej dolega?Co z nią nie tak?[/quote]

    Aj, miała jakieś dziwne jazdy i olej był w płynie chłodniczym. Zatem zaczęliśmy od uszczelki w głowicy, z planowaniem etc. Okazało się, że chodzi o pierścienie miedziane pod tulejami. Teraz czyścimy wszystkie zawory i te inne pierdoły. Ale przy okazji wyszły też kwestie z termostatem, czujnikiem cofania...i jeszcze zacinają się przyciski od szyb 😄 Także chyba wszystko po kolei. Jeszcze muszę poszukać info o dokręceniu głowicy po 100 tyś. 😄 Chyba wszystko idzie już w dobrą stronę, a przynajmniej taką mam nadzieję 😄 <!-- s:D -->

  • No to czekamy na efekty foty.
    P.S. Odnośnie szyb to zerknij do wiązki w drzwiach kierowcy.Zobacz w jakiej jest kondycji.Ja już to przerabiałem.

  • [quote="Lucyferusiek"][quote="Lucyferusiek"]I tak Tomuś > zajarzyłam o którą piosenkę chodzi 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    To napisz mi tytuł 🙂 . Ale wiesz doszła jeszcze jedna 🙂 . to napisz mi obie 🙂 [/quote]

    Ja kojarzę tylko "Baśkę" 😄 [/quote]

    A ja kojarzę jeszcze taką piosenkę "Kasiu , Katarzyno" . Ja nie wiesz co i jak to załącz sobie jutube i tam to na pewno będzie.[quote="Wrona"][quote="TOMUŚ"]

    No to prosze :kwiatek: . A może chcesz ten kwiatek z dodatkiem 😄
    tyko niy godej że niy 😄

    Szlachta ... ale cosik mi tu nie pasi 😕 . Koleżanka Lucyferusiek się nic nie wypowiada tylko my se gadamy 🙂

    [color=#FF00FF][b]Wrona[/b][/color] ja chyba wiem skąd Dohtór się tego nauczył 🙂 Jest taka piosenka pt."Zawsze coś (oj tam oj tam)" i pewnie od teho on sie nauczył i teraz nam tu pisze 😄 [/quote]

    Jeja, dostałam kffiatka! 😄 Z jakim dodatkiem?? :chytry:

    Aaaa... nie znam tego utworu, pewnie nie moje klimaty 😉 [/quote]

    A jaki chcesz dodatek?
    Ja proponuję pusiolka w policzek 🙂

    [quote="Lucyferusiek"][quote="Goldi"][quote="sid"]No to musimy Twoją Skodzinę kiedyś spotkać i zobaczyć 😛 .[/quote]
    Ładnie, ładnie już się umawia, a dopiero koleżanka tu zajrzała.Bo ją przestraszysz i ucieknie od nas.[/quote]

    Aż taka bojaźliwa nie jestem ;D

    Może wreszcie będzie dane komukolwiek spotkać się z moją Skodziunią, bo póki co od zakupu choruje biedaczka, ehh zrobiłam interes życia 😄 [/quote]

    Skody miło się odwdzięczają. Jeszcze będziesz pisała że jak fajnie mieć fabcie 🙂 .

    [quote="Lucyferusiek"][quote="Goldi"]Co jej dolega?Co z nią nie tak?[/quote]

    Aj, miała jakieś dziwne jazdy i olej był w płynie chłodniczym. Zatem zaczęliśmy od uszczelki w głowicy, z planowaniem etc. Okazało się, że chodzi o pierścienie miedziane pod tulejami. Teraz czyścimy wszystkie zawory i te inne pierdoły. Ale przy okazji wyszły też kwestie z termostatem, czujnikiem cofania...i jeszcze zacinają się przyciski od szyb 😄 Także chyba wszystko po kolei. Jeszcze muszę poszukać info o dokręceniu głowicy po 100 tyś. 😄 Chyba wszystko idzie już w dobrą stronę, a przynajmniej taką mam nadzieję 😄 [/quote]

    Głowicę zawsze dokręca się jednakowo. Nie ważnie ile masz na tacho. Ważne jest to aby była nowa uszczelka pod głowicą. Na sobie przerabiałem zakładanie starej uszczelki , ale tego nikomu nie polecam. Faktem jest że wszystko chodziło i oleju w płynie chłodniczym nie miałem. Ale w zimie to trza było się trochę na kręcić zanim załapał 😕
    Przyciski do szyb to nie jest droga sprawa więc można się szarpnąć na nowe i ori 🙂 .

  • Przy wymianie uszczelnki pamiętać trzeba o planowaniu.

  • Moi Drodzy póki, co ze Skodziunią wszystko ok:)
    Oczywiście uszczelka w głowicy nowa i głowica po planowaniu 🙂 W ogóle dopieszczona jest maksymalnie i chyba jest zadowolona. Dobrze mi się nią jeździ (nie wspomniałam, że niedzielny kierowca ze mnie? hi hi hi 🙂 <!-- s:) -->).
    W dalszym ciągu małe płukanko jest uskuteczniane żeby te wszystkie przewodziki wyczyścić, aczkolwiek mój mąż niecierpliwy założył nowy pojemniczek od płynu chłodniczego i już wygląda jak stary;/ Ale może da się jeszcze go ładnie wyczyścić.
    Niemniej jednak dzisiaj już dzień minął sprawnie i przyjemnie :hurra:

    pozdrawiam

  • No to super.Trzeba było przepłukać układ bo pewnie pozostałości syfu zostały.Czekamy na świeże zdjęcia Fabki.