Witaj na forum Fabia Club Polska

PÓŁKA POD RADIEM

Temat utworzony · 9 Posty · 2869 Wyświetlenia
  • ja mam aqrat poleczke nad radiem:) albo moze trzeszczec bolec z tylu albo a tej czesci gdzie styka sie z deska. sproboj jakos dyskretnie obkleic to tasma izolacyjna..albno ten bolec z tylu albo obramowanie 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="mariano_z"]Podejrzewam że jest bardziej ten bolec z tyłu[/quote]

    jesli bolec to lepiej .. nie bylo by widac tasmy z przodu 🙂 <!-- s:) -->

  • a czy ktos wie, jak wyciagnac polke pod radiem? wiem, ze sa jakies zaczepy, ale nie mam pojecia jak ja wymontowac, a chcialbym to czyms wygluszyc, bo okropnie sie telepie... jak reka przytrzymam to milknie, wiec to na pewno ta poleczka wpada w drgania i zaczyna trzeszczec - nie jest to do zniesienia... 😕 <!-- s:/ -->

  • wkładasz rączki do środka pólki delikatnie na dół do góry i na boki a przede wszystkim do siebie i wychodzi

  • hm u mnie nic nie telepie

  • a u mnie sie telepie bo jakiś BARAN w serwisie albo przy montażu radia, albo przy montażu alarmu wyłamał jeden z zaczepów radia i z jednej strony troche to wszystko wystaje - będę się musiał postarać jeszcze o klucze, żeby móc radio wysunąć...
    niestety nie zauważyłem tego przy odbiorze samochodu i teraz stwierdzili wspaniałomyślnie że to ja musiałem coś grzebać i wyłamać, albo (tłumaczenie serwisanta) mróz duży ostatnio był, a plastik sztywnieje i mogło się samo połamać, ehh - no w każdym razie będę się musiał tym zająć jakos bo na niewielkich już wybojach cholery można dostać :? 😐

    być może właśnie przez to, że radio odstaje z jednej strony, to półka pod nim się telepie...

  • no to nic ino zostało Ci ich wyzwac w tym serwisie od złodzieji itp.-wierz mi to pomaga

    SKODA SERWIS TO JEDNA WIELKA RODZINA ZŁODZIEJI.!!

  • juz to przerabiałem - przy okazji serwisowania octy mojej siostry no i przy odbiorze mojej fabki:/
    obie awantury zakończyły się tym samym zdaniem ze strony serwisu - cytuję: "nie wiem, czym właściwie się państwo przejmujecie - to przecież tylko kupa blachy..." - po prostu brak słów!!!

    najgorsze jest to, że właśnie przestało mi działać ogrzewanie lusterek:( no i jutro muszę tam jechać, żeby coś z tym zrobili - chyba zastrzegę sobie, że koniecznie będę stać koło samochodu w czasie tej naprawy i patrzeć na łapska....

  • [quote="Lestek"]jutro muszę tam jechać, żeby coś z tym zrobili - chyba zastrzegę sobie, że koniecznie będę stać koło samochodu w czasie tej naprawy i patrzeć na łapska....[/quote]

    Jak to są tacy niszczyciele to ja bym im autka na minutę nie powierzył za szybę, znów Ci coś uszkodzą i powiedzą, że sam sobie zrobiłeś.