Witaj na forum Fabia Club Polska

Muzeum Skodovki - Malda Boleslav

Temat utworzony · 31 Posty · 15288 Wyświetlenia
  • Witam
    Swego czasu rozmawiałem z paroma osoba, które chciałyby jechać do kolebki Skody w Mlada Boleslav czyli muzeum Skody.
    Terminy są dwa do wyboru, które ja proponuję. jest to:

    • 15.08 + weekend
    • pierwsza połowa września
      Wszystko jest do dogadania. Mamy jeszcze miesiąc na ustalenia.
      Pytam się kto by chciał jechać?
  • Kurcze, ja byłbym chętny ale dopiero pod koniec września.

    Pozdrawiam
    sid

  • Zobaczymy jak się reszta chętnych wypowie 🙂 <!-- s:) --> . Może się będzie dało termin zmienić. Chce aby możliwie jak największą grupą jechać.
    Sid > a na sierpień się nie piszesz ? Jest długi weekend 😄

  • Mam zakaz brania urlopu na sierpień. Mogę gdzieś jechać jedynie jak mam grafikowo wolne, i tak się składa że w sierpniu ma być zlot skody ( tylko jeszcze nie wiadomo kiedy ) w Polsce. Dlatego optowałbym jednak za wrześniem.

    Pozdrawiam
    sid

  • Rozmawiałem z kolegą od czekoladowej fabci i zapraszałem go na wycieczkę do muzeum skody i chętnie z nami by pojechał + zapytał się czy mogą jechać koledzy ze skodahome.cz ja odparłem że tak.
    Kto jest "za" a kto "przeciw" temu pomysłowi?

  • Ja jestem oczywiście na tak 🙂 <!-- s:) -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Może napisać by info na FabiaClub o takim wyjeździ ?

  • [quote="zecke"]Może napisać by info na FabiaClub o takim wyjeździ ?[/quote]
    jak najbardziej :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

    ja w sieprniu do 15-go mam urlop.
    a dla osób ze śląska - do Mladej jest ok. 360 km. i można ten wyjazd zorganizować w 1 dzień. - przetrenowane 😉

    jadąc A4 do drogi 46, później na Kudowe i dalej na Hradec i Mlada Bol. po czeskiej stronie znam skrót przez Laznie Belo.... i ze 20 km i ok. 0,5 h. można zaoszczędzić zarówno w jedną i drugą stronę.
    [url=https://goo.gl/maps/O5lTt]>przykładowa droga<[/url]

    obecnie na A4 zjazd na 46 jest zamknięty, ale w sierpniu już ma być ok.
    na granicy jest stacja z LPG wiec można butle dobić do pełna i na tym paliwie wrócić - ok. 240 km tam i z powrotem. znów dobić i w droge do domu 😉

  • ja mam do 17 urlop 😛 więc jak by co to termin sierpniowy pasuje mi, info na FC puszczone 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="kapi"][quote="zecke"]Może napisać by info na FabiaClub o takim wyjeździ ?[/quote]
    jak najbardziej :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

    ja w sieprniu do 15-go mam urlop.
    a dla osób ze śląska - do Mladej jest ok. 360 km. i można ten wyjazd zorganizować w 1 dzień. - przetrenowane 😉

    jadąc A4 do drogi 46, później na Kudowe i dalej na Hradec i Mlada Bol. po czeskiej stronie znam skrót przez Laznie Belo.... i ze 20 km i ok. 0,5 h. można zaoszczędzić zarówno w jedną i drugą stronę.
    [url=https://goo.gl/maps/O5lTt]>przykładowa droga<[/url]

    obecnie na A4 zjazd na 46 jest zamknięty, ale w sierpniu już ma być ok.
    na granicy jest stacja z LPG wiec można butle dobić do pełna i na tym paliwie wrócić - ok. 240 km tam i z powrotem. znów dobić i w droge do domu 😉 [/quote]

    Ode mnie je 408 km i jakieś 4h jazdy. http://www.skoda-auto.cz/mini-apps/new-routeplanner
    Proponuję ten termin dlatego że wielu z nas ma długi weekend i można tam się zatrzymać na jedną czy dwie noce.
    Jest możliwość zrobienia zakupów w sklepach skody w Pradze sklepy tam są otwarte do 16:00 w piątek a w sobote są zamknięte. Ja nie ukrywam że z tego chce skorzystać. Jest w Hradec Kralove też fajny sklep skody ale on był otwarty w sobote. Musze to jeszcze sprawdzić.
    Ja nie musze dymać na polskim paliwie moge lać te czeskie.

  • na FC jest jak na razie 2 klubowiczy zainteresowanych .

  • Kurka, akurat w terminie 15-17 sierpień, pokrywają mi się inne wyjazdy (bardziej incognito 😛 ). TOMUŚ, a czesi nie organizują jakiegoś spota w ten weekend 😄 <!-- s:D --> ?

    Pozdrawiam
    sid

  • Organizują ale 01.08 🙂 <!-- s:) -->

  • Kurde 1 sierpnia to ja jestem znowu gdzie indziej 😛 <!-- s:P --> Ale coraz bardziej prawdopodobne że ten 15 sierpien bede miał wolny

    Pozdrawiam
    sid

  • Plan wycieczki:

    • 15.08 wyjazd z Polski - rano
      • akcja sklepy - dla osób które będą chciały coś kupić do swojej fabci. W sobote te sklepy są zamknięte.
        -przyjazd do Mlada Boleslav
    • 16.08 - Zwiedzanie muzeum . Muzeum jest otwarte do 17:00. Jeśli się uda to chciałbym zwiedzanie wrzucić jeszcze na piątek. Po muzeum czas wolny.
    • 17.08 - powrót do polski.
      Jeżeli ktoś potrzebuje noclegi to załatwia to sobie sam na własną rękę. Ja mogę pomóc w dogadaniu się .
      Nie ukrywam że ja mam zarezerwowane już noclegi i jade tam na 3 dni (na weekend).
      Jeżeli ktoś nie chce fruwać po sklepach to może przyjechać w sobote do muzeum.

    Kto jest "za" , kto "przeciw" . Kto ma jakieś uwagi. 🙂 <!-- s:) --> .

    Lista uczestników / Seznam ucastniku:

    1. Tomuś
  • z FabiaClub

    [quote="Jacol"][quote="zecke"][quote="TOMUŚ"]

    • akcja sklepy - dla osób które będą chciały coś kupić do swojej fabci. W sobote te sklepy są zamknięte.
      [/quote][/quote]

    Tak tylko do wiadomości potencjalnych uczestników wycieczki:

    http://www.obautodily.cz<!-- m -->

    Ten sklep jest w sobotę czynny 9-12 i jest po drodze jeśli trasa wyjazdu poleci przez Kłodzko 🙂 [/quote]

  • [b]Zecke[/b] zgadza się te obautodily są w sobote otwarte 🆗 <!-- s🆗 -->
    Ja miałem na myśli 2 sklepy podobnej wielkości a może większe w Pradze, które są zamknięte. Nie ukrywam że do obautodily też bym chciał jechać 🙂 .
    Dlatego wymyśliłem taki plan wycieczki żeby ludzie którzy nie chcą fruwać po sklepach i nie mają zamiaru kupować sobie noclegu mogły śmiało dojechać w sobote do muzeum.

  • [quote="TOMUŚ"]W sobote te sklepy są zamknięte.
    [/quote]

    kolega na FC pisał, że obautodily w Hradcu podobno jest otwarte.

    w Nachodzie za salonem Hyundai też jest, ale nie wiem czy czynne.

  • [quote="kapi"][quote="TOMUŚ"]W sobote te sklepy są zamknięte.
    [/quote]

    kolega na FC pisał, że obautodily w Hradcu podobno jest otwarte.

    w Nachodzie za salonem Hyundai też jest, ale nie wiem czy czynne.[/quote]

    [color=#00FF00]Kapi[/color] , ja nic nie iwem o tej miejscówce 😐 <!-- s:| --> . Na ich stronie nie ma nic napisane o Nachodzie.

  • NIe wiem czy tam jechałeś, czy tylko na mape patrzysz ....
    wiem natomiast, że mijając salon Hyundaia za centrum handlowym, jakiś sklep z częściami tjuningowymi tam jest.
    w Mladej też jest a ściślej - w Kosmonosach - obok hotelu Bestar. - tylko nie wiem, czy w sobote mają czynne.

    http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx<!-- m --> - ta firma.