Witaj na forum Fabia Club Polska

Otwieranie szyb bez kluczyka w stacyjce.

Temat utworzony · 5 Posty · 1011 Wyświetlenia
  • Witam, wybaczcie, ale szukałem i nie znalazłem.
    Jako kierowca wysiadam z auta i idę do sklepu, zostawiam je otwarte, zostaje z przodu pasażer. Otwieranie i zamykanie szyb nie działa. Da się to jakoś ustawić, żeby bez włączonego zapłonu można było sterować szybami?

  • Witam,
    o tej możliwości zapomnij . Tego się nie da zrobić

  • OK, dzięki 🙂 <!-- s:) -->
    Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Czy wszystkie Fabie 2 miały sygnalizację niezapiętych pasów? Bo u mnie cisza, na desce i w dźwiękach 🙂
    Czy ma ASR i ESP to muszę też jakoś sprawdzić...

  • [quote="tormen"]OK, dzięki 🙂 <!-- s:) -->
    Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Czy wszystkie Fabie 2 miały sygnalizację niezapiętych pasów? Bo u mnie cisza, na desce i w dźwiękach 🙂
    Czy ma ASR i ESP to muszę też jakoś sprawdzić...[/quote]

    Czujnik pasow chyba sie kupowalo jako "opcje" przy zakupie nowego auta.

    Jak sprawdzic ASR ? 1 i but 😄 :D:D jak zamruga kontrola i auto przestanie piszczesc tzn ze masz ASR. Co wiecej przy przekreceniu kluczyka wlaczaja sie kotroli i zarowno ASR jak i ESP sie zaswieci i zniknie po chwili. Kolejna opcja to na desce powinien byc przycisk wylaczajacy ESP/ASR ;>

  • [quote="tormen"]OK, dzięki 🙂 <!-- s:) -->
    Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Czy wszystkie Fabie 2 miały sygnalizację niezapiętych pasów? Bo u mnie cisza, na desce i w dźwiękach 🙂
    Czy ma ASR i ESP to muszę też jakoś sprawdzić...[/quote]

    [color=#FF0000]Kolego problem temat, nowy problem nowy temat.Zapoznaj się z REGULAMINEM FCP.Jak ktoś ma znaleźć odpowiedź na pytanie drugie w wątku Otwieranie szyb bez kluczyka?Zamykam temat.[/color]