Witaj na forum Fabia Club Polska

Zniżka w serwisie WARCAR w Jaworznie

Temat utworzony · 6 Posty · 22750 Wyświetlenia
  • Serdecznie polecam serwis [b]WARCAR[/b] znajdujący się w Jaworznie przy ul. Podwale 70.

    Na hasło Fabia Club Polska oraz [b]po okazaniu[/b] naklejki klubowej lub ramek pod tablice, warsztat udzieli [u][b]10%[/b] upustu na [b]usługi[/b] oraz [b]5%[/b] upustu na części.[/u]

    Strona internetowa: http://www.warcar.net/<!-- m -->

    Opinia: serwisuję tam autko od przebiegu 60 tys. km. (obecnie 141 tys. km.). Właściciel mgr inż. WŁODZIMIERZ WARCHALA jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. Dzwoniąc pod numery tel./fax.: 0(32) 616-43-32, tel./fax.: 0(32) 616-50-70 możemy umówić się na naprawę auta (średni czas oczekiwania na wizytę to 1 tydzień)
    lub zamówić części (lub to i to).
    Podczas naprawy możemy bez problemu porozmawiać z mechanikiem oraz poprzyglądać się swojej Fabce od spodu, gdy jest na podnośniku 😉 .
    Warsztat cieszy się niemałą popularnością, co może jedynie świadczyć o dobrym podejściu do klienta i fachowości usług.
    Warsztat wystawia faktury VAT.

    Jeśli nie jesteś klubowiczem, a chciałbyś skorzystać ze zniżki, jedynym sposobem na to jest opłacenie składki członkowskiej - otrzymasz ramki pod tablice rejestracyjne oraz naklejki, które uprawniają do skorzystania z powyższych rabatów.

  • Ostatnio oddałam tam swoją fabkę i teraz śmiga jak szalona 😉 oczywiście zniżkę na klub [b]FCP [/b]otrzymałam więc gorąco POLECAM!!! :super: <!-- s:super: -->

  • Ja tez tam serwisuje fabie i bardzo polecam ten warsztat 🙂 Znizki oczywiscie uwzgledniono 🙂 <!-- s:) -->

  • ....

  • [quote="zecke"]Ja nie polecam tego warsztatu;)[/quote]
    możesz coś więcej napisać ?
    jaka usługa, w czym zawiedli ?
    samo napisanie "nie polecam" niewiele wnosi do tematu ....
    :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

  • tez chce wiedziec,dlaczego nie polecasz?