Witaj na forum Fabia Club Polska

Układ kierownczy

Temat utworzony · 7 Posty · 1528 Wyświetlenia
  • Witam serdecznie ! i zwracam się o pomoc ! jestem szczęsliwym posiadaczem skody fabi , jestem pierwszym właścicielem od 5 lat przejechana ma 55 tys km i od jakiegoś czasu jaktyszam kierownicom (bez włączonego silnika) słychac konkretne stuki w układzie kierowniczym ! natomiast jak włącze silnik i wspomaganie działa ! to słychac ale minimalnie .Dodam że byłem na diagnostyce i wszystko z drążkami i tulejami gumowymi,łożyskami jest ok . Za wszelkie porady z góry dziekuje Bogdan.

  • Tak jest w każdym autku. Gdy zapalisz silnik zaczyna działać pompa wspomagania i kasuje wszelkie luzy.

  • Zaczeło sie tak robic od niedawna ! więc to jest nie możliwe żeby tak waliło we wszystkich samochodach :mur: <!-- s:mur: -->

  • [quote="bogdancbr"]Zaczeło sie tak robic od niedawna ! więc to jest nie możliwe żeby tak waliło we wszystkich samochodach :mur: <!-- s:mur: -->[/quote]
    może nie dawno to odkryłeś po prostu

    bo rzeczywiście tak jest w każdym samochodzie i nic złego to nie oznacza

  • [b]bogdancbr [/b] ja mam to samo 😉 <!-- s;) --> wiec sie nie przejmuj..
    Podczas jazdy tego nie slychac wiec to zostawilem..

  • Bardzo Wam dziękuje ! troche mnie to przeraziło ! bo to jednak układ kierowniczy . :kwasny: <!-- s:kwasny: -->

  • U mnie to samo. Jak wyjadę z garażu skręcam w prawo i słyszę ładne łup, potem w lewo i znów słyszę łup i później mnie mama budzi .......

    A na poważnie nie słychać już później nic. Jest cisza. oprócz oczywiście skrzypiących tulejek na stabilizatorze.

    To jest normalne.