Witaj na forum Fabia Club Polska

Gwarancja minela-usterki wyskoczyly!!!

Temat utworzony · 6 Posty · 3635 Wyświetlenia
  • Te usterki oczywiscie wyskoczyly u mnie tylko zapomnialem sie wczesniej zalogowac i wyskoczylo jako gosc. Pinek 😄 <!-- s:D -->

  • Mi drugi roczek mija z koncem czerwca, mam nadzieje ze nie bede mial podobnych klopotow. Choc pierwsza zarowka to juz dawno mi sie przepalila :lol: <!-- s:lol: -->

  • [quote="Anonymous"]

    1. Zarowka jak wiadomo najpierw z lewej strony

    2. Sygnal dzwiekowy swiatel. Juz wiem ze chyba czujnik w drzwach

    3. Tylna klapa sie zacina. Nie chce sie zawsze otwierac

    4. Centralny zamek czasami mi sie zamyka jak mam drzwi od kierowcy otwarte. Moze to przez ta tylnia klape

    5. Cos mi czasami stuknie w kole z przodu podczas jazdy

      :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    6. Wymienić

    7. Diagnoza prawidłowa, tylko nie wiem czy sie opłaca skórka za wyprawkę

    8. Naciągnąć linkę, prawdopodobnie za luźna

    9. Tylnia klapa raczej nie ma nic do tego, najprędzej bym obstawiał, że przyczyną jest błędny sygnał od czujnika sygnalizującego nie wyłączone światła - punkt 2.

    10. Jak mieliśmy spocik sprawdzaliśmy, że to łączniki

  • [quote="Anonymous"]

    Jak narazie nie nie nawalil spryskiwacz tylniej szyby i nawiew. JESZCZE!!! :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]
    Jeszcze wszystko przed Tobą 😛 .

    Lysyy jak mnie pamięć nie myli to już drugi raz się zgrywamy w tym samym czasie z prawie z identycznymi odpowiedziami :o, tak trzymać :heej: .

  • Zarowka to wiadomo ze sie spali predzej czy pozniej. Mi chodzi o to ze moja fabia spisywala sie bardzo dobrze do czasu konca gwarancji. Teraz jak minely 2 lata to sie usterki posypaly. Cale szczescie ze brzeczek swiatel mi sie naprawil i centralny. Co do tylnej klapy to tez dziala 😄 <!-- s:D --> i nic to nie mialo wspolnego z lika bo od srodka mi sie zawsze otwierala. Problemy byly jak chcialem ja od zewnatrz otworzyc.

  • [quote="Pinek"]Cale szczescie ze brzeczek swiatel mi sie naprawil i centralny. Co do tylnej klapy to tez dziala 😄 <!-- s:D --> i nic to nie mialo wspolnego z lika bo od srodka mi sie zawsze otwierala. Problemy byly jak chcialem ja od zewnatrz otworzyc.[/quote]

    Tzn same sie naprawile, czy robiles cos??