Witaj na forum Fabia Club Polska

Stukanie w lewym kole

Temat utworzony · 6 Posty · 3627 Wyświetlenia
  • Łącznik stabilizatora

  • Na stabilizatorze możesz mieć uszkodzone 2 tulejki teflonowe lub gumowe zależy które masz.

  • [quote="csw1"]
    Jeśli mówisz o całej belce stabilizatora to był już wymieniana na taką nowego typu. :?[/quote]
    Szkoda, że wymieniałeś to strata kasy, sam stabilizator nie jest tak ważny, a gumy na których jest osadzony. Ja do dziś mam fabryczny stabilizator, to jest kawałek wygiętego pręta i nie ma w nim się co zepsuć, wyrzuciłem tulejki, a na to miejsce włożyłem gumy. Najlepiej napisz jaki masz przebieg aktualnie, a przy jakim wymieniałeś poszczególne podzespoły, to nam znacznie ułatwi sprawę.

  • Przegubu nikt jeszcze na forum nie przerabiał jak i sworzni. Ale według mnie jest to za mały przebieg by coś z tego poleciało, prędzej bym obstawiał końcówki drążków kierowniczych. Poza tym jeszcze sprawdziłbym czy przy wymianie wszystko Ci skręcili mi jak wymienili łączniki jeszcze na gwarancji parę lat wstecz to "zapomnieli" o jednej nakrętce na łączniku. Zaczęło się wtedy nieźle tłuc, aż się bałem jechać bo niewiedziałem co, od tej pory grzebię na kanale sam.

  • tez mialem taki podobny problem dopoki nie zauwazylem ze jezdze z otwartymi z tylu szybami i powietrze krazy po samochodzie i jest efekt stukania :lol: jak to w kazdym hatchnacku 😛 <!-- s:P -->

  • No z tymi szybami, i stuakniem to porazka, starsznie to wkurzajace