Witaj na forum Fabia Club Polska

VI Zlot FCP

Temat utworzony · 6 Posty · 1522 Wyświetlenia
  • Mam takowe zapytanie odnośnie tego rocznego Zlotu to pytanie bardziej skierowane jest to Orgów ale każdy z uczestników którzy planowali by się pojawić też niech napiszą co o tym sądzą. A mianowicie co myślicie aby stworzyć w tym roku nową jak że wyjątkową i orginalną konkurencję oświetleniową 🙂 <!-- s:) --> mówiąc w skrócie konkurencja ta miała by za zadanie ukazanie przed JURY które to by wyłoniło 3 zwycięsców pod ich względem orginalnego, nietypowego podświetlenia wnętrza auta oraz zewnętrzych miejsc. W konkurencji brali by wszyscy uczestnicy którzy wymienili podświetlenie bądź dodali coś nowego i chcieli by wszystkim pokazać:).
    Uważam że pomysł jest ciekawy i warty rozmów a dodatkowa konkurencja na zlocie to zawsze dodatkowa frajda 🙂

  • Myślę, że lepiej było by wprowadzić konkurencje "najciekawiej zmodyfikowane auto/najciekawsze modyfikacje" lub coś w tym rodzaju, dzięki temu każdy kto zmienił coś w swojej fabce mógłby wziąć udział i się pochwalić modami nie tylko na forum 🙂 <!-- s:) -->

  • Potrzymamy Was jeszcze w tajemnicy co do zlotu, jednak weźmiemy pod uwagę Wasze propozycje co do konkurencji :-). Ale zachęcam do modzenia bo będzie o co walczyć !

    Pozdrawiam
    sid

  • Hej [b]Sid[/b] długo jeszcze będziesz 3mać nas w niepewności ? 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Szczypior[/b], myślę, że taka konkurencja ma sens tylko wtedy, gdy zajdzie słońce 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="rufus"][b]Szczypior[/b], myślę, że taka konkurencja ma sens tylko wtedy, gdy zajdzie słońce 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    No wiadomo taki miałem w myśli zamysł zrobiło by się romantycznie 😄