Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] ospojlerowanie zewnętrzne

Temat utworzony · 147 Posty · 37780 Wyświetlenia
  • tak jak w temacie gdzie mozna dobrze przyciemnic szybki w Krakowie badz okolicach bo dalej nie zamierzam jechac a w Kraku znam tylko jedna firme "przyciemniaczy" prosze o adresik badz nr tel 😄 <!-- s:D --> z gory dzieki

  • własnie gdzie naprawde super idzie przyciemnić

    ale bez ściemy nie interesują mnie tandetne folie i tzw fachowcy za.....pln

    interesuje mnie porządna robota

  • Jako ze mam juz doswiadczenie w tym temacie, to sie wypowiem!!
    W styczniu minal rok odkad przyciemnilem szybki, Efekt i wykonanie bardzo dobre. Do tej pory bez zadnych zastrzezen. Cena w porownaniu z innymi byla jak najbardziej OK.
    wtedy zaplacilem 450zl za wszystkie szybki (poza przednia)

    Gdzie to jest i co to za firma mozna zobaczyc na tej stronce:
    [url]http://www.carsolar.com.pl/?link=kontakt[/url]

    A tutaj link do forum MTK, artykul o przyciemnianiu szyb, i kilka firm polecanych:
    [url]http://www.mtk.2-0.pl/forum/viewtopic.php?p=72517&sid=0f89d96f68926eba45fe4c3014c60182#72517[/url]

  • juz sa przyciemnione robilem tam gdzie ostatnio wiec wykonanie the best a i rabacik 50pln dostalem bo to drugie autko co przyciemnialem u nich, polecam
    zygus widze ze tez tam przyciemniales 😄

  • I ile zaplaciles?? Jakie sa teraz ceny??

  • ceny nawet spoko 😄 <!-- s:D --> chcieli 450pln ale skoro to drugie autko ktore u nich robilem to maly rabacik i kosztowalo mnie to 400pln

    pare info dla zainteresowanych:

    -czas to okolo 3 h
    -koszty:
    *folie nie zaleznie od stopnia przyciemnienia 450pln za cale autko (tylna, 2 tylne + te male trojkaciki i 2 przednie boczne szyby)
    *folie typu chromolux 550-600pln
    *przyciemnianie piecowe 750+200pln za montaz i demontaz szyb
    -wszystkie folie z warstwa antyrysujaca
    -atest

  • [quote="macrud"]Czy wiecie za ile i gdzie w Poznaniu mogę dostać lotkę na tylną klapę do Fabii Sedan ?[/quote]

    A czemu akurat w Poznaniu, przeciez mozna kupic wysylkowo.
    Do sedana to bedzie problem bo pewnie tylko orginalne skodowskie albo jakies markowe beda. Takze koszta spore

  • szyk ty z Poznania znajdz dojście do głównego magazynu skody w Poznaniu to bedziemy wszyscy mieli taniej wszystkie ASO z tamtad biora

    a ja odwrotnie przekonałem sie juz na kilku moich samochodzikach innych marek - kupuje tylko tzw orginały bo za podróbki 2 raz sie traci

    przekonałem sie i teraz kupiłem chlapacze do przodu :? za około 30 pln mnie wyszły na allegro podróbka czeska nawet nawet a mogłem dołozyc 20 pln i miałbym porzadne tzw org z ASO które wygladaja wysmienicie

    trzeba sie bedzie do braci czechów przejechać

  • co polecacie ( firme 😞

    1. Milotec

    2. Autostyl Janko

    chodzi mi po głowie Body Kit

    lub

    tył :
    tolka nad szyba przedłużka - może org z VRC , spojterek na klape bagażnika HB , dyfuzor pod zderzak , wystające 2 rurki kształt kwadrat lub trókąt ja w nowej civic

    przód :
    może brewki , zmiana grilla , nakładki na zderzak przy dole - bokach

    wszystko najlepiej w kolorze czarnego = plastiku ( tak jak orginalne klamki zewnetrzne ) najlepiej aby nie trzabyło malować - tylko jakimś dezodorantem przelecieć ( oczywiście malowanie wchodzi w gre kolor czarny )

    wszystko delikatnie i z gustem bez przesady - elegancko i sportowo

    porady , opinie , doświadczenia mile widziane

  • Jesli o mnie chodzi to duzo bardziej podoba mi sie oferta Autostyl Janko anizeli Miloteca.
    Teraz tylko nie rozumiem czy chcesz to lakierowac czy zostawic nie lakierowane.
    Jesli juz robic to trzeba polakierowac pod kolor, bo inaczej to wioska :rotfl: <!-- s:rotfl: -->
    Jesli juz przymierzasz sie do calego body kitu, to odpuscilbym sobie brewki a ufundowal badlooka. O wiele lepsze robi wrazenie, ale jest klopot z trwaloscia.
    Z tylu lotke to chcialbys z Fabi RS czy spojler z WRC, bo tez tak napisales ze :looka:

  • [quote="Zygus"]
    Jesli juz przymierzasz sie do calego body kitu, to odpuscilbym sobie brewki a ufundowal badlooka. O wiele lepsze robi wrazenie, ale jest klopot z trwaloscia.
    [/quote]

    A co jest nie tak? jak dobrze pospawane, zakonserwowane i polakierowane to nie ma prawa nic sie dziac 😛 chyba ze masz co innego na mysli pod pojeciem trwalosc niz korozja 😛 <!-- s:P -->

    Co do samego tuningu, brewki mi sie wogle nie podobaja (rzecz gustu).
    Spojlery - nie rob przypadkiem spojlera przy wycieraczce i na dachu, bo to tez troche wiocha.
    Wogle jak chcesz sie bawic w optyke to pomysl nad lakierowaniem auta, bo to chyba da najlepszy rezultat, jak pozakladasz te wszystkie plastiki, ladnie zaszpachlujesz i wyszlifujesz laczenia, a pozniej polakierujesz.

    A moim skromnym zdaniem, nie warto ladowac w optyke jak pod maska bryndza 😛

    Ale znam ludzi co zajebisie odstawili auta z seryjnymi 1.2 (lanos, z przodem typu lancer reflektory nie pamietam od czego, tyl jak supra, zrobiony z lamp ibizy nowej 😛 efekt zajebisty byl hehe i nikt nie mogl poznac ze to lanos) hehe ale to bylo auto tylko na pokaz - dla szpanu i na babki 😛 Osobiscie bym sie wstydzil jezdzic takim autem, za ktorym byloby nie sposob nie obejzec sie, a silnik bylby seryjny, malutki,slabiutki 🙂

  • tak jak piszesz autko ma ładnie wygladac
    jak bym chciał pojezdzic to napewno bym nie kupił fabi

    wszystko ma byc dosyc delikatne i w dobrym stylu
    mi kosiarka pod maska narazie wystarczy - obecnie mam autko rekreacyjne

    spojlerek z tyłu może 1 nad wycieraczka nie za durzy przedłuszka ale wieksza od RS
    i chyba na dole bodykit 😐 <!-- s:| -->

    maska wydłużona terz mi sie podoba ale z podwójnym lakierem na aucie tzn góra i dół inny kolorek

    narazie i tak robie srodek szukam : kierownicy 3 ramiona skóra , fotele kubełki wersi sport
    dojdzie troche chromu i skóry - delikatnie

    dzieki za wszelkie opinie - mile widziane fotki - pomysły ?!

  • [b]Hildek[/b]Chodzi o trwalosc laczenia przy badlooku. Wiadomo jak nasze maski sie zamykaja. Jak nie walniesz pozadnie to sie nie zamknie. I tu moze byc problem.

    [b]Mlody[/b] jesli chcesz kierownice trojramienna, to poszukaj z seata. Szwagier ma Ibize z chyba z 2000 roku, normalna wersje i ma wlansie trojramienna kierownice.

    Lotke w okolice wycieraczki bym sobie odpuscil. Natomiast gorna lotke bym dal taka:
    [img]http://www.autostyl-janko.cz/data/14/1_1142492614.jpg[/img]

    Ewentualnie taka, ale pierwsza ladniejsza
    [img]http://www.autostyl-janko.cz/data/87/1_1142328687.jpg[/img]

    Co do przodu, delikatna dokladak rowniez z autostyl janko:
    [img]http://www.autostyl-janko.cz/data/63/1_1142334363.jpg[/img]

  • Zygus przeciez Skoda i to Fabia tez ma 3 ramienne kierownice 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Hildek"]Zygus przeciez Skoda i to Fabia tez ma 3 ramienne kierownice 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Moze i ma, ale tylko chyba w wersji Sportline albo RS. A jak chcesz dokupic to koszt jest duuuzy. Dlatego moze kupno z seata bedzie tansza alternatywa.

    [quote="Lukasz"]...., niż 10 kilo szpachli....[/quote]
    Ale ze niby gdzie ta szpachla jest?? Przeciez jak kupujesz zderzak to musi byc on odpowiednio dopasowany. Wystarczy go polakierowac i zadnej szpachli nie trzeba uzywac. :zdegustowany:
    No chyba ze jestem w bledzie to mnie poprawcie, bo starsznie mnie wkurzaja takie stweirdzenia o tuningu optycznym.

  • [quote="Łukasz"]Nie rubcie ze mnie ignoranta tuningu optycznego :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    Akurat ty to napisales 😄 Nie mam nic przeciw.
    Dla mnie liczy sie kompleksowy tuning, a wiec mechanika, audio wyglad.
    Jak juz robic cos to robic to pozadnie.
    Ale od czegos trzeba zaczac, i wtym wypadku Mlody nie wahalbym sie.

    PS. Znalazlem na allegro takie kierownice:
    http://www.allegro.pl/item108238536_seat_ibiza_kierownica.html - to nie skora, ale i tak chyba ladniejsza niz w fabii

    http://www.allegro.pl/item108966317__super_kierownica_vw_seat_nowa_skora_.html

  • Ja bym zrobił:

    • aluski 15 plus oponki
    • ciemne szybki
    • grill
    • badlook przód i tył
    • lampki tylne inne
    • lusterka
    • wydech
    • gleba
    • podświetlenie środka niebiesko - czerwone
      Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę 🙂 <!-- s:) --> .
  • Zygusku

    seata miałem corbe z 2001 roku wiec kierownice znam ,
    na allegro jestem dziennie i szukam co nieco

    co do kierownicy to wole orginał skode bo mam w końcu skode ( obszycie w bardzo dobrym stulu około 180zł )

    mówiąć szczerze wole kupowac orginalne cześci do danego modelu

    ( to nie pierwsze moje autko co przy nim grzebie - zmieniam ) i z doswiadczenia wiem że rózne inne dziadostwa sie pózniej mści

    dlatego ( po pewnych przejściach ) od jakiegoś czasu zdecydowałem sie tylko na org z danego modelu i poszukuje okazji ( po stłuczce i itp)

    co do tyłu to 2 zdjecie - nad tym sie zastanawiam , chociasz wolałbym orginał

    CZEKAM NA DALSZE opinie , zdjecia , wypowiedzi 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Łukaszku[/b] ślicznie dziękuje za docenienie mojego samochodziku :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->
    i tak jak napisałeś mnie rownież podoba się delikatny tuning dlatego na zmianach mojej fabki tylko na tym się skupiłam 🙂 /chociaż i tak jeszcze kilka zmian mnie czeka/ a skoro niestety mam malutko koników pod maską to nic innego mi nie zostało jak tylko wyróznić autko wizualnie :]

    Zresztą wiadomo każdy ma swój gust, ale jedno jest pewnie jak już coś robić to czasami warto troszke dołożyć i zrobić porządnie bo tandeta może zawieść i pózniej tylko zostanie się wku.... i niechęć do dlaszych przeróbek :kwasny:

  • Loni wrzuciłabys pare fotek twojego autka bo JA nie widziałem po zmianach
    a chetnie bym podejrzał co nieco jak pozwolisz oczywiście :hyhy: <!-- s:hyhy: -->