Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Temat utworzony · 2963 Posty · 252207 Wyświetlenia
  • Jest to pomysł w deseczke, a gdzie konkretnie ?

    Pozdrawiam
    sid

  • ktoś z tych okolic musiałby rozeznać miejscówke jakąś ....

  • jest tam parking jak by sie na czerna jechalo,kolo parku z 10 aut napewno tam wejdzie 😛 <!-- s:P -->

  • 10 aut to za mało 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="TOMUŚ"]10 aut to za mało 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    skąd wiesz :hyhy: raz były tylko 2 - prawda sid ? 😄

  • a termin jaki panowie ? 😛 <!-- s:P -->

  • Witam wszystkim,
    Chciałbym zaproponować mały spocik ludzi ze Śląska i okolic w Dąbrowie Górniczej na Pogorii III od strony molo. Jest tam przepastny duży parking z nową równiótką nawierzchnią. W takich warunkach zimowym jak dziś moglibyśmy się tam spotkać i nawet pojeździć trochę bokiem a miejscówka wydaje mi się odpowiednia

    Co o tym myślicie ?

  • Hmmm no to w końcu gdzie :?: Jeśli chodzi o mnie to się dostosuje 🙂 <!-- s:) -->

  • No ja proponuje tą miejscówke bo jest naprawdę dobra z ładnym otoczeniem 😉 <!-- s;) -->

  • [b] Stig92[/b] kazdy by chcial miec spota pod nosem 😉 j aproponuje Sosine z ladnym widoczkiem i duzym parkingiem :hyhy: Tu chodzi o to zeby kazdemu pasowal dojazd, na Pogorie jest nie za dobry jadac przez osiedla tych domkow, Krzeszowice np sa na drodze DK79 centralnie jedzie sie przez nie, spoty powinny sie odbywac w miejscach ogolno dostepnych dla kazdego , zeby dojazd byl dobry 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="zecke"] spoty powinny sie odbywac w miejscach ogolno dostepnych dla kazdego , zeby dojazd byl dobry 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    i miejsca pod dostatkiem..... Silesia w weekend odpada ... :cwaniak:

    dodatkowo - zróbmy ankiete :

    przez tydzień od dziś piszemy lokalizacje - gdzie mógłby odbyć się spot między Katowicami a Krakowem , albo w druga strone - Opolem.

    później zbudujemy ankiete :cisza: i ustalimy stałe miejsce spotów lokalnych.
    takie "poznawanie okolicy" nikomu nie służy

    :cwaniak:

  • [b]Stig92[/b] kiedyś tam pisałem aby zrobić spota na Pogori ale rzeczywiście ktoś kto nie zna miasta będzie miał ciężko tam trafić (choć na pytanie w D.G gdzie to jest chyba każdy przechodzień by odpowiedział) - teraz parking jest superaśny bo kiedyś to był ruina. Robią tam spoty z klubu BMW bo już parę razy się natknąłem na nich ale niestety wydaje mi się,że lepszym pomysłem jest właśnie zrobienie spota w połowie drogi między Krk / Katowicami - mogą być i Krzeszowice może też być i Sosina....jednak ja myślałem też nad np. Olkuszem. Jest tam centrum handlowe zaraz przy głównej drodze (a chyba o to najbardziej chodzi aby łatwo tam trafić). Jest co zjeść, schować się w przypadku deszczu itp. W sezonie letnim można by też zrobić spotkanie np. pod zamkiem w Siewierzu - parking wielki, okolica piękna... i cichutko bo lekko na uboczu, ludu praktycznie zero, jest trawka można zrobić piknik 🙂 <!-- s:) --> Można by pocykać fajne foty jeśli ktoś lubi.Osobiście obstawiam przy opcji Olkusz lub Krzeszowice. Jak mi coś do głowy najdzie to się odezwę w temacie

  • Tez myslalem nad Olkuszem, ale ten praking pod caerffour jest przewaznie pelny 😞 a krzeszowice to jest zaraz przy trasie, latem przyszne lody tam sa, i zapiekanki :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • No jak tam chcecie, każdy zawsze dojeżdza, sam dojeżdzam również. Teraz tam parking jest puściutki bo tylko na spacery wokół jeziora przyjeżdzają, bądź od czasu do czasu zloty klubowe, latem jest cały zapchany no bo wiadomo jezioro i odpoczynek. Nowy Rok już się zaczął więc możemy jakiś spocik zrobić 🙂 <!-- s:) -->

  • Może wyjdę na zrzędę ...ale Krzeszowice [?!?] :niepewny: <!-- s:niepewny: -->
    Jestem za czymkolwiek przy DK 94, najlepiej Olkusz lub okolice - Sławków, Rabsztyn [Zamek], Kogutek [parking dla TIRów w lesie] etc. 😉

  • [b]BlackLabel[/b] to jest tak mniej wiecej miedzy Kato i Krk

  • [quote="BlackLabel"]Może wyjdę na zrzędę ...ale Krzeszowice [?!?] :niepewny: <!-- s:niepewny: -->
    Jestem za czymkolwiek przy DK 94, najlepiej Olkusz lub okolice - Sławków, Rabsztyn [Zamek], Kogutek [parking dla TIRów w lesie] etc. 😉 [/quote]

    Sławków ma zarąbisty rynek tam można śmiało się ustawiać 🙂 zamek w Rabsztynie niestety nie dysponuje parkingiem tylko zwykłe klepisko pod skarpą - ale okolica zacna nie powiem. Ja też obstawiałbym coś w okolicach trasy DK 94

  • Faktycznie Rynek w Sławkowie to fajna miejscówka 🙂 <!-- s:) -->

  • Fajne propozycje chłopaki, mnie osobiście każda pasuje 🙂 chociaż uważam że KR - Krokus też jest oki ponieważ posiada alternatywę "ogrzania się " w środeczku 😉 <!-- s;) -->

  • Austeria w Sławkowie też to zapewni i dobre żarełko mają 🙂 <!-- s:) -->