Witaj na forum Fabia Club Polska

Antyradar

Temat utworzony · 10 Posty · 10439 Wyświetlenia
  • Witam.Mam do was takie pytanko.Czy ktoś z was używa antyradaru,jaki model i czy spełnia swoje zadanie.Czy warto inwestować w antyradar czy pozostać przy CB. :oczami: <!-- s:oczami: -->

  • No ja również jestem ciekawy czy ktoś ma i jak wrażenia bo szczerze wątpię w skuteczność tego typu wynalazków.

  • Według mnie najlepszym antyradarem jest CB radio + Navi 🆗 <!-- s🆗 --> Antyradary są mało popularne na naszym rynku ze względu na cene. Ale może rzeczywiście ktoś ma i używa...

  • Sorry za off top ale jeśli ktoś ma i używa nawet bym nie liczył na to ze publicznie sie przyzna do użytkowania sprzętu który nawet w stanie wskazujacym na gotowość do użycia jest z tego co wiem nielegalny

  • Ja bym na nic nie stawial tylko jezdzil przepisowo a na pewno bym duzo oszczedzil. To tak z mojej strony.

  • Jak dla mnie to takie antyradary można sobie odpuścić.

    Niech zadziała w 80%, a w 20% nie zadziała i mandat murowany.

    CB + Navi the best 🙂 <!-- s:) -->

  • CB + Navi a co do antyradarów to kiedyś w pogromcy mitów był odcinek dedykowany wszelkim wynalazkom które mają nas chronić przed suszarką i nic nie pomogło dlatego zakup takiego urządzenia to wyrzucenie kasy w błoto

  • Antyradary dzialaj w taki sposob, ze zadzialaja dopiero 30 metrow przed radarem i wtedy nie zareagujemy pozytywnie by wyhamowac do optymalnej predkosci, mowa tu o tanich chinskich produktach.
    Lepsze za to wykryja radar do 400 metrow ale to juz kwestia idzie za to finansowa, jezeli chcemy sobie cenic jakosc. Z mojej strony bym odpuscil zakup takiej zabawki i kupilbym jakis GPS porzadny bo za te kwote mozesz porzadnego sprzeta nabyc, nie mniej jednak uzywanie Antyradarow oraz ich posiadanie jest NIELEGALNE ( :!: ) i grozi to mandatem. Tak wiec dobrze przemysl te sprawe, czy ci sie bedzie dalej oplacalo kupno czy nie 🙂 <!-- s:) -->

  • Antyradary są nielegalne.Jeśli chodzi o skuteczność to są skuteczne i ostrzegają odpowiednio wcześnie (po wykryciu radaru sprzęt zaczyna pikać z określoną częstotliwością która zwiększa swoje natężenie podczas przybliżania się aż do momentu gdy sygnał staje się prawie stały).Na Youtube.com jest wiele filmików z testów ukazujących ich skuteczność.Ja korzystam z CB i jest to dla mnie wystarczające.

  • Ja w 90 latach chwilę jeździłem z antyradarem i stwierdzam, że to loteria. Były radary które wykrywał, ale były też takie koło których przejechałem, a ten się nawet nie odezwał, szkoda kasy.
    W dzisiejszych czasach najlepszy legalny antyradar to CB plus z drobnym uzupełnieniem NAVI i to wszystko.