Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabryczne opony Fabia I

Temat utworzony · 7 Posty · 722 Wyświetlenia
  • Panowie - krótkie pytanie dla użyszkodników opon Barum Brillant -> jakie macie roczniki tych opon - potrzebuję ustalić, do kiedy występowały na rynku - walczę o nowe opony od ubezpieczalni, a Brillantów już nie kupię - pocięte zostały trzy sztuki, ale w sytuacji braku możliwości dokupienia trzech, pasuje, żeby dali na cztery inne, nawet, jakby to miały być Brillantisy II.

    Dodam, że Brillant były fabrycznie w Fabiach w latach 2004/2005 na pewno, chciałbym dojśc, do kiedy.

    U mnie niestety opony miały 3/4 bieżnika przy 55 kkm przebiegu i mimo 8 lat jeszcze by pojeździły, gdyby nie jakieś gn**** z nożem...

  • Co do opon nie mam już ich dawno 😐 Ale została mi na zapasie taka właśnie opona ja mam autko z Listopada 2004 a rejestracja luty 2005. Co do twoich pociętych opon to czym zasłużyłeś na taki akt wandalizmu :???: <!-- s:???: -->

  • Wpuścić chamstwo na salony... Skąd tyle tego dziadostwa w tym mieście?

    Gdzie to się stało i jak to odkryłeś?

  • [quote="1.4-16v Michał"] Co do twoich pociętych opon to czym zasłużyłeś na taki akt wandalizmu :???: <!-- s:???: -->[/quote]

    Nic celowego, szło sobie 3 kolesi i cięli jak leci na dwóch parkingach, u nas 11 aut, nie wiem ile dokładnie na drugim, Fabia dostała w trzy, Wartburg w dwie, jak ktoś miał pecha, stracił cztery...

  • Z takimi to tylko krótko. Zlokalizować i połamać te przeklęte łapy a do tego mega wpie......ol :mad: <!-- s:mad: -->

  • takich debili to do więzienia i palować 24h - to by Q nauczyli jak żyć się powinno w społeczeństwie normalnym.

    Z mojej wiedzy wynika że brillantisy były montowane już w feliciach liftingowych (od '98)

  • [quote="TOMUŚ"]
    Z mojej wiedzy wynika że brillantisy były montowane już w feliciach liftingowych (od '98)[/quote]

    Zależy mi na info do kiedy. No i potwierdzę jeszcze - po Brillantach były Brillantisy 2 czy coś jeszcze w międzyczasie?