Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] fabia 1.9 sdi 2001 ASY nie odpala ale kopci na bialo

Temat utworzony · 4 Posty · 4367 Wyświetlenia
  • Witam,
    Jestem z UK wiec mozliwosci diagnozy na stacjach mam ograniczone ze wzgledu na brak dobrych mechanikow oraz ceny tych ktorzy za mechanikow sie uwazaja. Probuje rozwiazac sam moj problem nie posiadam jednak VAGA wiec nie wiem czy mi pomozecie:
    dzis rano zona wyruszyla w podroz do pracy i po kilkuset metrach auto sie zamulilo i stanelo.teraz nie chce odpalic, jakby lapie co ktorys raz ale umiera szybko, przy czym kopci na bialo(wiec chyba dostaje paliwko). sciagnalem weze z filtra paliwa (tam i powrot) przeplyw jest. Podejrzewam wiec sprawy elektryczne- czy jest cos jeszcze co moge sprawdzic bez uzycia VAGA? slyszalem ze rozrusznik moze krecic zbyt slabo aby odpalic auto-jaest jakas szansa na sprawdzenie tego czy mam sie kusic o kupienie VAGA?
    felerna wiazke (na podluznicy)sprawdzilem, byla utopiona w mule ale jest juz sucha i nieprzetarta
    pozdrawiam
    andrzej

    Przy okazji prosze o podpowiedz w sprawie interfejsu do mojego autka fabia kombi 2001r 1.9sdi ASY .soft pewnie znajde na necie, posiadam lapka tylko z usb
    dzieki

    [color=#CC0000]------------------------
    piszemy normalnie, bez wyrózników. taki podkreślony text w całości strasznie ciężko się czyta.
    kapi[/color]

  • W/g mnie to uszczelka pod głowicą może być kopcenie na biało to woda , umiera bo ma brak kompresji . Jest to łatwe do sprawdzenia ktoś uruchamia silnik a ty sprawdzasz zatykając ręką otwor w zbiorniczku wyrownaczym czy silnik nie bija tam kompresja i ewentualnie naciskasz węże czy nie puchną .

  • auto naprawione. gowniane paliwo z morrisona, pelno wody 2/3 filtra paliwa to byla woda, wszystko wypompowane, nowy filtr+ injector cleaner dodany do paliwka, autko chodzi jak ta lala. dziekuje bardzo za pomoc

  • [quote="andrewlato"] gowniane paliwo z morrisona, pelno wody 2/3 filtra paliwa to byla woda[/quote]
    czyli potwierdza sie teoria że kto tanio kupuje, ten 2x kupuje. :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->