Witaj na forum Fabia Club Polska

Czerwony sportowiec by mati190

Temat utworzony · 289 Posty · 54205 Wyświetlenia
  • owszem, ma:) ciekawe tylko jak sie kompnuje z szarymi felgami 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Havier"]owszem, ma:) ciekawe tylko jak sie kompnuje z szarymi felgami 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Nie przekonamy sie jak nie zobaczymy, zawsze po sezonie felgi też można okleić na biało

  • w sumie tak^^ bede jutro kolo salony skody to zobacze czy maja jakies z bialym dachem i "normalnymi" felgami 🙂 <!-- s:) --> jak cos bede to pstrykne fote^^

  • [quote="Havier"]w sumie tak^^ bede jutro kolo salony skody to zobacze czy maja jakies z bialym dachem i "normalnymi" felgami 🙂 <!-- s:) --> jak cos bede to pstrykne fote^^[/quote]

    Będe wdzieczny, niby z bialym już miałem te pierwsze fotki z placu ale przy oklejonej masce to inaczej wygląda

  • Biały kojarzy mi się z Mini Cooperem.

  • ok, to jutro postaram sie co nie co pstryknac 🙂 widzialem ostatnio ze stala granatowa z bialym dachem 🙂 <!-- s:) --> moze i czerwona bedzie^^

  • [quote="Havier"]ok, to jutro postaram sie co nie co pstryknac 🙂 widzialem ostatnio ze stala granatowa z bialym dachem 🙂 <!-- s:) --> moze i czerwona bedzie^^[/quote]

    Licze na to i z góry dzięki

  • [b]mati190[/b] musisz się zastanowić nad stylizacją, ale z tego co widzę, u [b]Ciebie[/b] królują jasne dodatki: fele, środek to i dach pasuje jasny. Natomiast [b]Havier[/b] idzie w czerń to tam czarny daszek pasuje.

  • A może biało-czarna kratka? :] <!-- s:] -->

  • no i bylem dzis w ASO Oberursel, a tu jak na zlosc... na placu ze 30 samochodow... z tego polowa to Fabie... i wszystkie jednokolorowe... :mad: :mad: :mad: <!-- s:mad: --> jak na zlosc... zapytalem co i jak i gdzie sa te co byly.. a sprzedawca do mnie "nie schodzily u nas, pojechaly do innego salonu w Neu Anspach"...
    Takze, wybacz [b]mati190[/b], ale nie udalo mi sie zrobic dzis zdjecia... postaram sie moze cos na ulicy wychaczyc:D

    przy okazji bylem w ASO i facet stwierdzil ze mgla na swiatlach dziennych/przecimglowych to normalne...

  • [quote="Havier"]no i bylem dzis w ASO Oberursel, a tu jak na zlosc... na placu ze 30 samochodow... z tego polowa to Fabie... i wszystkie jednokolorowe... :mad: :mad: :mad: <!-- s:mad: --> jak na zlosc... zapytalem co i jak i gdzie sa te co byly.. a sprzedawca do mnie "nie schodzily u nas, pojechaly do innego salonu w Neu Anspach"...
    Takze, wybacz [b]mati190[/b], ale nie udalo mi sie zrobic dzis zdjecia... postaram sie moze cos na ulicy wychaczyc:D

    przy okazji bylem w ASO i facet stwierdzil ze mgla na swiatlach dziennych/przecimglowych to normalne...[/quote]

    Spoko to normalne, a co do mgły to prawda i kazdy w ASO ci tak powie że lampy parują i to normalne

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 24-02-2012, 19:24[/i] ][/size]
    [quote="K0_VOITH"]A może biało-czarna kratka? :] [/quote]

    Jeżdżaca szachownica?

  • mi powiezdieli ze problem bedzie dopiero jak krople beda w lampach 😉 <!-- s;) -->)

    zawsze mozesz dodac taka folie jaka ma numer katalogowy 5J0071733C 🙂 albo ten sam numerek tylko z B na koncu^^

  • [quote="mati190"]Jeżdżaca szachownica?[/quote]

    karnacja by w ogóle by nie pasowała...

  • [quote="Tofik"][quote="mati190"]Jeżdżaca szachownica?[/quote]

    karnacja by w ogóle by nie pasowała...[/quote]

    Co by nie pasowało?

    Tofik nie wydurniaj się, pisz normalnie 😛 <!-- s:P -->

  • no i stało sie pierwsza dłuzsza trasa już za nami jak wiadomo ferie były i sie skończyły, ktoś siostre odebrać z wakacji musiał. Padło na mnie od rana pogoda nie nastrajała pozytywnie zimno i deszcz, ale naszemu duecikowi (ja i moja czerwona lady) takich rzeczy sie nie boimy. Pierwszy postój na trasie węzeł Komorniki i tankowanie (do pełna oczywiście) Pokiwaliśmy zapracowanemu Majkiemu i w droge. Kolejna stacja punkt poboru opłat na autostradzie (zdzierstwo biorąc pod uwage jakość nawierzchni) niestety całą droge pod wiatr co odbiło sie na spalaniu (nie było sie za kim schować, droga zupełnie pusta), średnio wyszło 8,5l/100km ale mimo przeciwnosci pogodowych poradziła sobie bez problemów. Przez cała drogę towarzyszył mi zespół Doors z utworem Riders of the storm (dodatkowe głośniki i lepsze radio okazały sie trafioną inwestycją) Stacja końcowa Frankfurt nad Odrą, czas przejazdu 1h 25min (w tym postój na tankowanie) Jak to z kobietami bywa na miejscu troche kręcenia sie po mieście celem dokonania "ostatnich" zakupów i powrót juz w lepszych warunkach w towarzystwie utworów Saragossa Band. Tempo nieco wzrosło i a powrót wystarczyła 1h i 5min Gdzieś po drodze licznik przekroczył granice 1000km teraz mamy ich 1392 (a autko w moich rękach niecały miesiac) Po drodze żadnych kłopotów po trasie człowiek wysiada wypoczęty zupełnie jakbym dopiero co wstał z łóżka 😛 Silniczek mimo oszczędzania pedału gazu (jeszcze ciągle na dotarciu) zaskakiwał większość większych aut z mocniejszymi silnikami.

    Poniżej kilka zdjeć z podróży (przepraszam ze brudna ale aura nie sprzyja myciu, a w obce ręce jej nie oddam)

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-vgJAstWn3ic/T0f-u815D6I/AAAAAAAAA2o/hTqYXmpZtis/s640/SAM_1711.JPG[/img]

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-YWwFAwbgIcs/T0f-xw5-S6I/AAAAAAAAA2w/lE75kDG9r1w/s640/SAM_1716.JPG[/img]

    W drodze powrotnej mała sesja na autostradowym parkingu (już po polskiej stronie)

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aw52lrcMuA4/T0f-zFrgJHI/AAAAAAAAA24/lMkqsza1GFs/s640/SAM_1720.JPG[/img]

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bqLlgr_aQXo/T0f-013fNhI/AAAAAAAAA3A/lYFDrbWUVLg/s640/SAM_1729.JPG[/img]

  • fajna sesja 🙂 fajny opis i ogolnie super 🙂 <!-- s:) -->

    patrzac na spalanie chyba deptales ja mimo dotarcia, co?;> ja jadac z niemiec (nie wiem czy pod wiatr czy z wiatrem) w okropnym deszczu nie przekraczajac 130km/h mialem spalanie 6,2l/100km. wiem, ze u mnie Diesiel a u Ciebie Benzynka, ale w skodzie zapewniaja ze pala tyle samo^^

  • [quote="Havier"]fajna sesja 🙂 fajny opis i ogolnie super 🙂 <!-- s:) -->

    patrzac na spalanie chyba deptales ja mimo dotarcia, co?;> ja jadac z niemiec (nie wiem czy pod wiatr czy z wiatrem) w okropnym deszczu nie przekraczajac 130km/h mialem spalanie 6,2l/100km. wiem, ze u mnie Diesiel a u Ciebie Benzynka, ale w skodzie zapewniaja ze pala tyle samo^^[/quote]

    Do Frankfurtu mam kawałek, a przejechałem to w nieco ponad godzinke i to z tankowaniem, to już samo za siebie mówi jakie prędkości osiagałem na autostradzie 😉 Zazacze tylko ze balansowałem na granicy przepisów

  • [quote="mati190"]
    Do Frankfurtu mam kawałek, a przejechałem to w nieco ponad godzinke i to z tankowaniem, to już samo za siebie mówi jakie prędkości osiagałem na autostradzie 😉 <!-- s;) --> Zazacze tylko ze balansowałem na granicy przepisów[/quote]

    Tak myslalem^^ moze i ja zrobie podobna sesje jak do PL bede jechal... postaram sie tez sam policzyc spalanie bo komputery podobno sciemniaja 🙂 sprawdzales?;>

  • [quote="Havier"][quote="mati190"]
    Do Frankfurtu mam kawałek, a przejechałem to w nieco ponad godzinke i to z tankowaniem, to już samo za siebie mówi jakie prędkości osiagałem na autostradzie 😉 <!-- s;) --> Zazacze tylko ze balansowałem na granicy przepisów[/quote]

    Tak myslalem^^ moze i ja zrobie podobna sesje jak do PL bede jechal... postaram sie tez sam policzyc spalanie bo komputery podobno sciemniaja 🙂 sprawdzales?;>[/quote]

    Sprawdzalem, przjechałem w sumie 352 km i zostało mi nieco poniżej 0,5 baku, a tankowałem do pełna

  • ciekawe 🙂 ja zrobie 850 km 🙂 powinno wyjsc jakies 50-55 litrow jak dla mnie 🙂 <!-- s:) --> sprawdze, napisze itp.itd