Witaj na forum Fabia Club Polska

Mróz

Temat utworzony · 5 Posty · 2652 Wyświetlenia
  • Hej, ale sie dzis wkurzylem. Nie do wiary, zamarzla mi przednia szyba od wewnatrz !!!! To chyba nie jest normalna, co poradzic, czy to wina uszczelek ze zimne powietrze dostaje sie do srodka, auto stalo raptem pare godzin na polu

    PS kiedys slyszalem o elektrycznym podgrzewaniu szyb przednich, tak samo jak tylnej tylko te paseczki sa duzo ciensze prawie nie widoczne. czy moze wie ktos ile cos takiego kosztuje??

  • Mój kolega przywiózł z zachodu mondeo i wła¶nie ma podgrzewan± przedni± szybkę, pasemka prawie niewidoczne, o skrobaczce można zapomnieć. Ja osobi¶cie stosuję płachtę na przedni± szybę od zewn±trz, natomiast by Ci szyba w ¶rodku nie zamarzała, należy najpierw auto w ¶rodku wystudzić z ogrzewania, a dopiero zamkn±ć, u mnie skutkuje 🙂 <!-- s:) --> .

  • A czy macie wszystko w porz±dku z przewitrzaniem wnętrza??? W mojej fabce mimo 4 zim jeszcze nigdy nie zamarzły szybki w ¶rodku, a chłodzenie wnętrza po ogrzewaniu w zimie zostało mi jeszcze po kaszlaku. SprawdÄ˝cie sobie filtr przeciwpyłkowy, może jest zaleziony.

  • Zamarzla ci szyba od srodka? 😮 pierwszy raz o tym slysze. Ale powiem wam z ekeidys jak jechalme z ojcem w trasie i bylo chyba -17 stopni to tylne poczne szyby pokrywaly sie szronem mimo ze w samochdozie cieplo bylo. Wynika z tego ze wilgoc byla w wydychanym powietrzu albo cieple powietrze sie jakos tam skraplalo i zamarzalo.
    Ale nawet cieply samohcod jak stoi na mrozie to sie ladnie studzi i niepowinno zamarzac od srodka nic

  • to chyb arzeczywiscie przez ten filtr, teraz wymienilem bo mialem przeglad i narazi ejest ok.