Witaj na forum Fabia Club Polska

Rajdo Monte Karlino

Temat utworzony · 10 Posty · 10126 Wyświetlenia
  • Siema Ziomki 🙂 Jedziemy Fabia jako holownikiem i ciagniemy lawete z Clio na rajd monte karlino. Wszystkich z okolic zapraszamy do kibicowania (nie tylko nam) w okolicy w sobote 🙂 <!-- s:) -->
    Szczegoly http://www.montekarlino.pl Pozdrowka

  • Laweta z Clio za Fabią? ważyliście to?

  • [quote="K0_VOITH"]Laweta z Clio za Fabią? ważyliście to?[/quote] clio jest maksymalnie puste ok 700kg, a seryjnie ma 900kg, laweta ok 400kg 🙂 Fabia zapakowana pod max dmc 😛 <!-- s:P -->

  • No jak w dowodach rejestracyjnych te masy macie ok to powodzenia, pytam bo niejeden już płacił za taki zestaw... niejednokrotnie zdrowiem 😉

    A Fabia ma coś koło tony max. masy przyczepy z hamulcem w dowodzie.

  • Przelotem w Karlinie będę za 2 tygodnie, więc mi nie w czas. Szkoda...

  • [quote="K0_VOITH"]No jak w dowodach rejestracyjnych te masy macie ok to powodzenia, pytam bo niejeden już płacił za taki zestaw... niejednokrotnie zdrowiem 😉

    A Fabia ma coś koło tony max. masy przyczepy z hamulcem w dowodzie.[/quote]

    Juz nie badz taki nadopiekunczy 🙂 <!-- s:) --> to co ma w dowodzie, a jakie sa fakty to 2 rozne rzeczy.
    Fabia ma w dowodzie mase wlasna 1100kg. Skoro jeszcze w nim mam narzedzia wazace 300kg + 2 osoby i pelny bak to lacznie masa wlasna pojazdu ma ok 1700kg. Nie lapie sie faktycznie do holowania zestawu wazacego faktycznie ok 1100-1200kg? Dodatkowo fabia ma zawiszenie ultra sr - na grubej rurze i lepsze hamulce od seryjnych.
    Do wszyskiego trzeba podchodzic z glowa, a nie zamartwiac sie paragrafami. Bylo bezpiecznie i juz wrocilem 😛 pzdr

  • Tak się tylko zastanawiałem po prostu... nie mnie oceniać czy kimś na własne życzenie "miota jak szatan".

    Póki mi nie wpada pod koła 😉

  • [quote="K0_VOITH"] "miota jak szatan".[/quote]

    takie akcje nie maja nic wspolnego z masa itp. To czysta glupota kierowcy, ze za szybko jezdzi z laweta 🙂 <!-- s:) --> takich mozna spotkac rowniez bez lawet i sadze, ze znacznie znacznie wiecej. co dzien spotykam mistrzow prostej...

  • [b]Hildek[/b], możesz pokazać jakieś zdjęcia z imprezy? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Hildek"]
    takie akcje nie maja nic wspolnego z masa itp. To czysta glupota kierowcy, ze za szybko jezdzi z laweta 🙂 <!-- s:) --> takich mozna spotkac rowniez bez lawet i sadze, ze znacznie znacznie wiecej. co dzien spotykam mistrzow prostej...[/quote]

    Akcja z cytowanym fragmentem była głównie przez źle ustawione auto na lawecie i zbyt ciężką lawetę w stosunku do ciągnącego.