Witaj na forum Fabia Club Polska

Czerwony sportowiec by mati190

Temat utworzony · 289 Posty · 54201 Wyświetlenia
  • Własnie dotarła do salonu, fotki jeszcze gorące:

    MODEL: 2011 - producka 2012
    Wersja - Style ,
    Kolor - red corrida;
    SILNIK: 1.2 TSi 105KM - Seryjny;
    UKŁAD DOLOTOWY: Seryjny;
    UKŁAD WYDECHOWY: Seryjny;
    UKŁAD NAPĘDOWY: Manualna 5-biegowa;
    ZAWIESZENIE: Seryjne;
    UKŁAD HAMULCOWY: Seryjny;
    BODY-KIT: Pełna seria
    ŚRODEK: silver-black
    CAR-AUDIO: SWING + seryjne 4 głośniki + 4 w tylnych drzwiach;
    DODATKI:
    Pakiet Joy,
    PakietPlay,
    wielofunkcyjną kierownicę,
    przygotowanie pod GSM,
    zapasówkę,
    podłokietnik,
    Climatronic,
    alarm
    tempomat
    PLANY:
    najpierw go odebrać
    a później pomyślimy
    PRZEBIEG: nowy
    ZDJĘCIA: Poniżej;

    [img]http://img803.imageshack.us/img803/8520/20120127370.jpg[/img]

  • Coraz więcej FII na forum 😉 Czekamy na wrażenie po odbiorze :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Ja też sie nie moge doczekać odbioru, ale nim przebrniemy przez papiery to tydzień zejdzie 😞

  • Graty i tak trzymać! czerwone są szybsze 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="K0_VOITH"]Graty i tak trzymać! czerwone są szybsze 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Dzięki, może faktycznie coś w tym jest

  • gratuluję ! czekamy na więcej foto po odbiorze 🙂 <!-- s:) -->

  • A ma ktoś chęć na małe spy foto wnętrza?

  • Jejjjjj jaka red ślicznotka 🙂 bardzo ładnie komponuje się z tym białym daszkiem i maską 🙂 Gratulacje !!!! 🆗 <!-- s🆗 -->
    ps. wrzucaj wnętrze 🙂

  • W sumie biały dach by mogli zostawić 😛 <!-- s:P -->

  • Witam. No to już wiadomo kto dołączy na Spot w Poznaniu i czym nadjedzie. To będzie kolejne F2 na Spocie. Jeszcze trochę to więcej będzie F2 niż F1. Pozdrawiam i gratuluje wyboru.

  • [quote="Loni"]Jejjjjj jaka red ślicznotka 🙂 bardzo ładnie komponuje się z tym białym daszkiem i maską 🙂 Gratulacje !!!! 🆗 <!-- s🆗 -->
    ps. wrzucaj wnętrze 🙂 [/quote]

    Dzięki, zgodnie z życzeniem szefowo:

    [img]http://img829.imageshack.us/img829/4002/1111cv.jpg[/img]

    [quote="K0_VOITH"]W sumie biały dach by mogli zostawić 😛 [/quote]

    W tym temacie mam koncepcje jakoś latem dach zostanie oklejony ale porządnie a nie folią transportową póki co myśle co wybrać, czerń, biel, srebro czy może kameleon

    [quote="MAREK FABIA"]Witam. No to już wiadomo kto dołączy na Spot w Poznaniu i czym nadjedzie. To będzie kolejne F2 na Spocie. Jeszcze trochę to więcej będzie F2 niż F1. Pozdrawiam i gratuluje wyboru.[/quote]

    Przede wszystkim dzięki, a co do spotów postaram sie plany miałem już wcześniej ale nie wyszło, niestety do Tesco na Wilczaku mam kawałek, a po godzinach pracy ciężko mi tam wogóle dotrzeć

  • [quote="mati190"]
    W tym temacie mam koncepcje jakoś latem dach zostanie oklejony ale porządnie a nie folią transportową póki co myśle co wybrać, czerń, biel, srebro czy może kameleon
    [/quote]

    Srebro albo cameleo 😉

    W czarny grzeje jak diabli, a biały się syfi.

  • na białym w brew pozorom nie widać brudu jak np na ciemnych kolorach. Najlepiej maskuje brud kolor srebrny wg moich doświadczeń. Czarnym dachem bym się nie przejmował, bo klima do sobie radę 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="K0_VOITH"][quote="mati190"]
    W tym temacie mam koncepcje jakoś latem dach zostanie oklejony ale porządnie a nie folią transportową póki co myśle co wybrać, czerń, biel, srebro czy może kameleon
    [/quote]

    Srebro albo cameleo 😉

    W czarny grzeje jak diabli, a biały się syfi.[/quote]

    cameleo to jaki, mienią sie róznie jedna firma ma w sumie 8 różnych kameleonów wszystkie z daleka wyglądają na czarny

    [quote="dr O."]na białym w brew pozorom nie widać brudu jak np na ciemnych kolorach. Najlepiej maskuje brud kolor srebrny wg moich doświadczeń. Czarnym dachem bym się nie przejmował, bo klima do sobie radę 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    to ze srebrny dobrze maskuje wiem 😛 a co do czarnego dachu i klimy faktycznie climatronic sobie poradzi

  • [quote="mati190"]
    cameleo to jaki, mienią sie róznie jedna firma ma w sumie 8 różnych kameleonów wszystkie z daleka wyglądają na czarny[/quote]

    A coś w bordo albo w jasnej perle?

    [quote="mati190"]to ze srebrny dobrze maskuje wiem 😛 <!-- s:P --> a co do czarnego dachu i klimy faktycznie climatronic sobie poradzi[/quote]

    Problem jest jak sie auto gdzieś zostawia, a nie w czasie jazdy 😉

  • [quote="K0_VOITH"]

    A coś w bordo albo w jasnej perle?

    Problem jest jak sie auto gdzieś zostawia, a nie w czasie jazdy ;-)[/quote]

    Nie wiem czekam na jakieś wasze propozycje najlepiej ze zdjęciami poglądowymi,
    a co do problemu poprzedniczka była srebrna bez klimy i nagrzewała sie podobnie jak pozostałe auta, wiec lakier ma raczej niewielkie znaczenie

  • [b]mati190[/b], na spot możesz przyjechać później - o 18-stej startujemy, ale jesteśmy tam dłuższą chwilę 😉 Czasem spot kończył się o 21-wszej a czasem jeszcze później 😛 <!-- s:P -->
    Na priva wyślę Ci swój nr telefonu. To jakbyś kiedyś się wybierał, to zadzwoń/napisz. W tak chłodne dni może zdarzyć się, że będziemy gdzieś w Tesco, albo przeniesiemy się na jakiś parking podziemny..

    Co do Twojej Fabii, to gratulacje! Jest śliczna i taka.. nowa :hyhy:

  • [quote="K0_VOITH"]Graty i tak trzymać! czerwone są szybsze 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Wygląda prawie jak moja, bliznaiczka?

    ale Twoja na pewno jeździ szybciej, pozatym czerwone są większe 😉

  • [quote="rufus"][b]mati190[/b], na spot możesz przyjechać później - o 18-stej startujemy, ale jesteśmy tam dłuższą chwilę 😉 Czasem spot kończył się o 21-wszej a czasem jeszcze później 😛 <!-- s:P -->
    Na priva wyślę Ci swój nr telefonu. To jakbyś kiedyś się wybierał, to zadzwoń/napisz. W tak chłodne dni może zdarzyć się, że będziemy gdzieś w Tesco, albo przeniesiemy się na jakiś parking podziemny..

    Co do Twojej Fabii, to gratulacje! Jest śliczna i taka.. nowa :hyhy: [/quote]

    Dzięki, postaram sie pojawić, tylko najpierw autko musze odebrać, no i dojeżdżam spoza miasta a nie mam zimówek jeszcze

    [quote="pietrass"][quote="K0_VOITH"]Graty i tak trzymać! czerwone są szybsze 😛 [/quote]

    Wygląda prawie jak moja, bliznaiczka?

    ale Twoja na pewno jeździ szybciej, pozatym czerwone są większe 😉 [/quote]

    Dzięki szybsze napewno, no prawie bliźniaczka, nawet pojemność silnika podobna 🙂
    Większe powiadasz :szok:

  • [quote="mati190"]no i dojeżdżam spoza miasta a nie mam zimówek jeszcze[/quote]

    A zamierzasz je kupić tej zimy, czy odkładasz ten zakup na następny sezon?

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30-01-2012, 13:03[/i] ][/size]
    [quote="mati190"]postaram sie pojawić, tylko najpierw autko musze odebrać[/quote]

    Wpadnij jak będziesz mógł - będzie nam bardzo miło poznać Cię i obejrzeć Twój samochodzik.