Witaj na forum Fabia Club Polska

Monte Carlo 1,6 CR 105 PS by Havier

Temat utworzony · 219 Posty · 39810 Wyświetlenia
  • kapi, są wariaty na Autobahnach, gdzie smyrają po nawet 230 km/h :!: Nie fabką oczywiście 😉 <!-- s;) -->
    Bodaj Porsche raz jechało 911 z tych nowszych modeli i chyba Corvette C6 albo Z06 🙂

  • [b]Tofik[/b], moj kuzyn a6 to ponizej 240 km/h nie schodzi jak warunki pozwalaja 🙂 ja poki co raz w zyciu 200 km/h przekroczylem (BMW serii 5 kolegi) 🙂 ogolnie staram sie jezdzic rozsadnie, jak duzy ruch to troche wolniej 🙂 ale zadko kiedy ponizej 150km/h 🙂 <!-- s:) -->

    [b]kapi[/b], autko ma 4 miechy jak pisalem, aktualny stan licznika 7100 km, 🙂 ale ja duzo nie jezdze, do szkoly, pracy to sa odcinki po 20-40 km 🙂 czasami do kuzyna na kawe to juz 80 w jedna strone 🙂 a za tydzien do Polski 1000km 😄

  • [quote="Tofik"] smyrają po nawet 230 km/h :!: Nie fabką oczywiście 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    yyyyyyyyy czemu nie?

  • jechalem raz sobie na fajnym prostym odcinku tak wlasnie 180km/h i mnie RS'ka wyprzedzala^^ uciekla mi z oczu tak szybko ze nie moglem wyjsc z podziwu... spokojnie jechala ponad 200 🙂 <!-- s:) -->

  • no u mnie przy 200 mam 4 tys. obr/min, a odcinkę ustawioną na 4,6 obr/min. Z tego co wiem skrzynia się kończy w okolicach 240 km/h więc teoretycznie więcej nie da rady.

  • dzwonili ze skody^^ szyba zostanie zreperowana podczas wymiany opon!! 🙂 ) yuupi 😄 <!-- s:D -->:D

  • [quote="Havier"]no i dupa... autko skonczy za 4 dni 4 miesiace... a tu bum.. kamien w szybe, niby nic wielkiego malutenki wrecz milimetrowy odprysk na srodku szyby... ale wizyta w ASO musi byc 🙂 <!-- s:) --> pokazuje panu co i jak, Serwisant stwierdza "mozna to naprawic bez zmiany szyby, ubezpieczalnia pokryje", mysle sobie super, to termin umowmy itp... ale zaraz cos mi przyszlo do glowy... ja chyba mam tzw."werkstadt bindung" czyli tylko i wylacznie ubezpieczalnia moze wybrac miejsce w ktorym moje auto bedzie zrobione... [/quote]

    Zapytaj o ubezpieczenie Ato Szyby. Na pewno coś takiego macie. Kosztuje grosze i nie tracisz zniżek z AC.

    [quote="K0_VOITH"]Swoją drogą i tak większym problemem są poobijane ze wszystkich stron drzwi i błotniki dzięki super-hiper-zaj**** kierowcvom pod marketami i brakach w mózgu powodujących, że się swoich drzwi nie trzyma jak się je otwiera na wietrze.[/quote]

    Ano, znam to.
    Jak kupiłam Fabkę miałam lekkie wgniecenie po lewej stronie. Trzeba było się bardzo przyjrzeć by dostrzec. Po wizycie w Suwałkach już bardzo widać i muszę wyklepać. Pozdrowienia dla kierowcy zielonego golfa spod UM w Suwałkach :]

  • [quote="Havier"]koszt naprawy szyby? tadam!! 96€ 😕 <!-- s:/ --> i chyba dupa... ale pan ze skody byl na tyle mily, ze obiecal porozmawiac z szefostwem i skleic to za 85€ [/quote]

    W Polsce, w firmie Autoglass JAAN zrobili mi gorszy odprysk za 150 PLN. Dali certyfikat (żeby się policja nie czepiała) i rok gwarancji (trzyma się już ponad póltora roku). Niestety miejsce po odprysku jest widoczne, ale nie licz, że nie będzie. Może poczekaj i zrób w PL (piszesz, że się wybierasz)? Ta firma ma punkty w całej Polsce.

    M

  • [quote="dr O."]yyyyyyyyy czemu nie?[/quote]

    dr. O, źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że w ogóle jeszcze w realiach nie widziałem takiej Skody, co mogła by osiągnąć taką prędkość na autostradzie... Ja wiem, że jakieś tam pewnie są 😉 <!-- s;) -->

  • ludzie ale czytajcie mojego ostatniego posta^^ (ze sie tak trywialnie wyraze) 😄 napisalem ze zrobi mi ASO w moim miejscie tutaj i nic za to nie zaplace 😉 <!-- s;) --> Ubezpieczalnia pokryje wszystko^^

  • Ale przez wymiane czy będą naprawiać?

  • naprawia 🙂 to uszkodzenie jest tak male ze nawet slad nie zostanie. wymienic trzeba tylko wtedy gdy szyba jest uszkodzona po stronie kierowcy, u mnie jest dokladnie na srodku 😉 <!-- s;) -->

  • Wiem, wiem, ale to nie jest to... 😉

  • no i w sprawie odpryskow tez sie sprawa do konca wyjasnila 🙂 za cale 8,90 € dostalem 2 lakiery, czerwony corrida i bezbarny jako "utrwalacz" ale Pan w serwisie powiedzial, ze ten bezbarny moge sobie darowac i bedzie wszystko gralo 😉 pedzelek jest juz zamontowany w czerwonym lakierze ^^ (cos ala pedzel w lakierach do paznokci) i na bank jest to duzo lepsze od tych "mazakow" do rys 😉 <!-- s;) -->

    [img]http://img18.imageshack.us/img18/7520/img0557wt.jpg[/img]

  • Mam takie 2 kpl. z Szarym Stone metalizowanym F7F7 ^^ ja po godzinie przeźroczysty zapodaję na uzupełniony lakier 😉 <!-- s;) -->

  • sory za OT Tofik to normalnie w ASO kupiłeś ? jaki u nas jest koszt bo też bym potrzebował zestaw do czerwonego :zalamany: <!-- s:zalamany: --> pisz na PW żeby już tu nie śmiecić

  • Odpowiedź na ShoutBox 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Havier"]no i w sprawie odpryskow tez sie sprawa do konca wyjasnila 🙂 za cale 8,90 € dostalem 2 lakiery, czerwony corrida i bezbarny jako "utrwalacz" ale Pan w serwisie powiedzial, ze ten bezbarny moge sobie darowac i bedzie wszystko gralo 😉 pedzelek jest juz zamontowany w czerwonym lakierze ^^ (cos ala pedzel w lakierach do paznokci) i na bank jest to duzo lepsze od tych "mazakow" do rys 😉 <!-- s;) -->

    [url=http://img18.imageshack.us/img18/7520/img0557wt.jpg]Obrazek[/url][/quote]

    Potwierdzam, dobry ten oryginalny lakier. Ja taki dostałem w gratisie do samochodu w salonie, białego nie trzeba w ogóle nakładać a trwałość idealna.

  • w Polsce podjechalem sobie na parking obok bloku, w ktorym mieszka kuzyn, i zainspirowalem sie ^^ wiec jelsi felgi pozwola to moja niunia po zuzyciu aktualnego zawieszenia bedzie taka niziutka jak teraz wystaje nad kraweznik 😉 <!-- s;) -->

    [img]http://img204.imageshack.us/img204/1514/zdjcie0605z.jpg[/img]

    Pytanie.. czy da sie tak auto obnizyc wmyieniajac tylko zawieszenie? 😉

  • Ale niziutko ci będzie siedzieć ^^