Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Naprawa u mechanika

Temat utworzony · 5 Posty · 1300 Wyświetlenia
  • Heja
    Wymieniałem teraz kilka części u mechanika, nie wiem za bardzo nazw części, wydaje mi się że to końcówka drążka, i jakiś sworzeń, ale zdaje się na znawców.
    Możecie mi napisać ile mniej więcej koszt wymiany z robocizna mógł kosztować ?
    W załączniku fotki.

  • 1 końcówkę drążka kierowniczego i 2 końcówkę wachacza wymieniałbym sam to nie wiem ile za wymianę, natomiast za 3 pozycję łożysko macpersona zapłaciłem 50 zł za wymianę w sierpniu, wymieniałem go wraz z gumową poduszką, mam nadzieję, że gość zrobił Ci tak samo.

  • [quote="MirekS"]1 końcówkę drążka kierowniczego i 2 końcówkę wachacza wymieniałbym sam to nie wiem ile za wymianę, natomiast za 3 pozycję łożysko macpersona zapłaciłem 50 zł za wymianę w sierpniu, wymieniałem go wraz z gumową poduszką, mam nadzieję, że gość zrobił Ci tak samo.[/quote]

    Ja zapłaciłem za całość 340 zł. 160 zł materiał reszta robocizna.

  • [quote]Ja zapłaciłem za całość 340 zł. 160 zł materiał reszta robocizna[/quote]
    To dużo za robociznę. Ja kiedyś wymieniałem żeby było śmieszniej to samo co ty i za wszystko zapłaciłem 110zł za samą robociznę ty zaś 180zł czyli 70zł więcej.

  • Jeżeli szukają sami części, już po demontażu zużytych. Robią tak małe warsztaty. Później wliczają w koszty.