Witaj na forum Fabia Club Polska

Motostat

Temat utworzony · 8 Posty · 1641 Wyświetlenia
  • używam powyższego systemu już jakiś czas, przeniosłem swoje dane z spritmonitor.de bo tam niektóre zapisy nie były dla mnie jasne.

    oraz - mamy na tym Motostat grupe FCP.pl i parudziesięcu userów :
    http://www.motostat.pl/user-search/1?club=61&search=Search<!-- m -->

    szkoda że tak niewielu jest aktywnych.
    Kolejna fajna sprawa to wiarygodnośc usera tzn jego przebiegów i średniego spalania.

    może by tak zacząć uzupełniać wpisy ? :cwaniak:

  • zanim się tutaj zalogowałem używałem dziennika na innym portalu, ale jak zauważyłem, że większość tu używa motostatu przenisłem się tam.
    Osobiście uważam, że jest to dość wygodne narzędzie, a skoro jestem klubowiczem, to mogę wlepić w stopkę staty i też w jakiś sposób pomóc osobom zainteresowanym.
    A dla mnie osobiście istotne jest wiedzieć ile mam wydatków na autko i ile rzeczywiście pali, a mogę to robić w bardzo prosty sposób i ładnie graficznie to wygląda.

  • Mi osobiście przestało się chcieć dokonywać żmudnych wpisów na stronce. Najlepiej jakby to było robione z automatu przy okazji np. brania faktury na stacji.
    Może w przyszłości stacje stworzą swoje stronki, w których będą umieszczane dane automatycznie po zatankowaniu danego auta 🙂 <!-- s:) -->.

  • [quote="wolfmk"]Mi osobiście przestało się chcieć dokonywać żmudnych wpisów na stronce.[/quote]
    Ja też mam ten problem 😉 <!-- s;) -->

  • to zależy czy ktoś chce kontrolować wydztki, czy też spalanie w samochodzie czy też nie lub woli to to robić na piechotę co jest jeszcze bardziej żmudne niż wklepanie danych po tankowaniu, czy też innej usłudze, myślę, że to zalezy też ile się jeździ im więcej tym więcej/ częściej trzeba się wpisywać. Mi to odpowiada.

  • [quote="pietrass"]lub woli to to robić na piechotę co jest jeszcze bardziej żmudne [/quote]
    o ile ktoś wogóle prowadzi sobie rachunki związane z samochodem....

    [quote="wolfmk"]Mi osobiście przestało się chcieć dokonywać żmudnych wpisów na stronce[/quote]
    ja nie robię tego po każdym tankowaniu, zbieram kilka paragonów / faktur i wtedy wpisuję... oczywiście po tankowaniu spisuję na paragonie kilometraż i wtedy wszystko ładnie się składa 😄 <!-- s:D -->
    jak porównałem Fabke do OII wychodzi że ..... OII jest tańsza w utrzymaniu 🙂

  • kapi patrząc na twój dziennik widać, że sporo jeździsz, ładne trzaskasz kilosków dziennie.

  • [quote="pietrass"]ładne trzaskasz kilosków dziennie.[/quote]
    no - po to mam autko 😄 <!-- s:D -->