Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Fabia pietrass

Temat utworzony · 13 Posty · 18904 Wyświetlenia
  • [color=#40E0D0][u][b]Witam Wszystkich. [/b][/u][/color]

    [color=#F00800][b]Czas na przedstawienie mojego nabytku.[/b][/color]

    Przesiadłem się z Seat-a Ibizy 1,2 na wtrysku system porsche, 1991 [color=#DC143C]kolor czerwony[/color],

    To już moje drugie podejście do Skody Fabii, bo w październiku miałem,
    [color=#808080]z silniczkiem 1,2 TSI[/color], nacieszyłem się 4h ale po czterech godzinach Gość staranował mnie jadąc pod prąd Jeepem, koszt naprawy przewyższał koszt zakupu. Pozostały mi z niej oponki letnie Continental Nie używane do sprzedania, bo autko było na zimówkach.
    [color=#FF0000]Konkluzja Skoda Fabia to naprawdę auto o silnej konstrukcji.[/color]

    [size=150][b]Czeskie Porsche Skoda Fabia (5J) 1.2 HTP
    wersja STYLE 70 KM, 2011r, przebieg 10 km. [/b][/size]
    Auto z salonu.

    [size=150][b]Imię/Nick:[color=#4B0082]Piotr / pietrass [/color][/b][/size]

    [b]Miasto: Gliwice
    E-mail: piotrgajdz "małpa" o2.pl
    GG/Tlen: nie używam [/b]

    [b][size=150]Dane dotyczące Fabii:[/size][/b]

    Model: [b]hatchback [/b]
    Wersja wyposażenia: [b]STYLE[/b]

    • wszystkie elementy pakietu JOY (chociaż dla tego silnika niedostępne w pakiecie)
      Rok produkcji: [b]2011[/b]
      Kolor: [color=#FF0000][b]Red Corrida[/b][/color]
      Pojemność silnika: [b]1.2 HTP [/b]
      Moc: [b]70 KM [/b]

    [b]Wprowadzone modyfikacje w Fabii: [/b]
    Silnik: seria
    Zawieszenie: seria
    Układ wydechowy: seria
    Wygląd zewnętrzny: [b]chlapacze, owiewki szyb drzwi przednich (na fotkach jeszcze ich nie było) [/b]
    Wnętrze: [b]listwy naprogowe - czarne, nakładki na pedały. [/b]
    Audio: Pioneer (DEH4100), Głośniki przód - seria.
    Felgi: [b]blaszak 14'[/b]- Zima ,
    [b]15' Line[/b] - Lato
    Opony: Lato [b]195/55/R15 Continental[/b],
    Zima 165/70/14 Fulda,
    Inne (dodatki):
    Wyposażenie: [b]STYLE+JOY[/b]
    Auto kupione w serii + elementy pakietu JOY
    Mody Dokonane:

    • na razie za młody, więc do końca gwarancji - nic.
      Mody w przyszłości:
    • jw.

    [color=#F00800][size=150][b] Foto: [/b][/size][/color] :resorak: [size=150][color=#FF0000][b][url=http://www.fotka.pl/profil/pietrass12/albumy/5,Fabka_pietrass/74655385,,1320708952]MOJA NOWA FABKA[/url][/b][/color][/size] :resorak: <!-- s:resorak: -->

    [size=100][color=#FF0000][b]Fotki zrobione, wkleiłem link do albumu ze zdjęciami nowej skody[/b][/color] [/size]
    :resorak: :resorak: :resorak: :resorak: :resorak: :resorak: :resorak: :resorak:

    :zalamany: A to moja poprzednia niestety miałem 4h. :zalamany:

  • Jej, ale szkoda 😕 , a czemu zdecydowałeś się powtórnie na HTP, a nie TSI :?: <!-- s:?: --> .

  • [quote="MirekS"]Jej, ale szkoda 😕 , a czemu zdecydowałeś się powtórnie na HTP, a nie TSI :?: <!-- s:?: --> .[/quote]

    stwierdziłem, że jak na moją jazdę po mieście po 3 km. zajadę szybko turbo.
    A spalanie tez nie będzie książkowe więc po co dopłacać te 3 k, w zamian wybrałem wyższą wersję.

    chciałem wrzucić fotki, ale muszę je pomniejszyć, bo mi krzyczy,
    że maja za duży rozmiar, bo przekraczają 500 kb.

    F... zmniejszyłem zdjęcia i nic pokazuje mi, że przekroczyłem 1000 kb uploadu ;((

    Skoro przekroczyłem upload zatem wklejam link do albumu,
    mojej nowej Fabki w 1 poście na Fotce

  • Co się z nią stało?! 😕 <!-- s:/ -->

  • [quote="xrolex23"]Co się z nią stało?! 😕 <!-- s:/ -->[/quote]

    to moja poprzednia skoda, wjechał na mnie jeep jadący pod prąd,
    który mnie starnował i przeleciało autko na drugą stronę jezdni, a na koniec
    odjeżdżając z miejsca wypadku (uciekając) walnął mi w tył.

  • O masz... Ludzie to do prawdy mają tupet:/ Szkoda fabianki... Ale Ty wyszedłeś cało?

  • W sumie obyło się bez złamań, trochę bardziej ucierpiała żona jadąca jako pasażerka, zwichnięta ręka i kręgi szyjne. Mnóstwo siników. Wiem jedno nigdy nie kupię do auta,
    podłokietnika, który będzie wystawał zacznie między fotelami i ponad podłogę, bo będzie takie coś utrudniać szybkie opuszczenie samochodu (ucieczkę) pasażera gdy nie może wyjść od swojej strony, tak było u mnie. Obie pary drzwi od pasażera zakleszczone, zablokowane, psażerka musiała uciekać od strony kierowcy.

  • Bożeeee współczuje 😞 najważniejsze że nikomu nic się nie stało .... ehh szkoda słów 😞 <!-- s:( -->

  • Czerwony Corrida lepiej prezentuje się niż ten wcześniejszy szary 🙂

  • [quote="mari0"]Czerwony Corrida lepiej prezentuje się niż ten wcześniejszy szary :-)[/quote]

    Też mi się osobiście bardziej podoba, ale też zauważyłem, że autko wzbudza zainteresowanie czasem do tego stopnia, że niektórzy jak od niego odejdę obchodzą je dookoła i ogladają jakby zobaczyli coś zupełnie nowego zdziwieni, że to jednak Skoda Fabia. Dodatkowo dobrze z czerwonym komponują się czarne elementy dodatków,
    a srebrne elementy z lampami i felgami, chociaż myślałem o czarnych felgach.
    Stalówki mam czarne więc ciekawy już jestem efektu jak będzie na zimówkach wyglądać.

  • Podjedź sobie do Norauto do M1, mają jakąś promo na alu. Ojciec kupił wczoraj do Focusa pod zimówiki '16 i zapłacił 199 za sztuke 😄 <!-- s:D -->

    A i wzór fajny 🙂

  • [quote="mari0"]Podjedź sobie do Norauto do M1, mają jakąś promo na alu. Ojciec kupił wczoraj do Focusa pod zimówiki '16 i zapłacił 199 za sztuke 😄 <!-- s:D -->

    A i wzór fajny 🙂 [/quote]

    Na zimę raczej wolę stalówki i wąskie opony,
    a letnie mam na alu model LINE 15 i jak na jazdę po dziurawych drogach Gliwickich i okolic,
    na większe kółka (niższą oponkę bym się nie zdecydował)a zresztą, mam stalówki (pełne koła letnie, jedynie oponki do sprzedania lub zamiany na zimówki. Więc jakby ktoś szukał
    nówek opon letnich 165/70 R14 mam na zbyciu, lub na wymianę na zimówki.
    opony to eco Conti3 continentala, dla zainteresowanych mogę cyknąć fotki,
    pozostały mi z rozbitego auta, które zostało na zimówkach, które zostały zamienione w salonie przed odbiorem auta, więc opony nie jeżdżone.

  • Dopisuje na swoje konto najmniejszy rekord spalania:

    [b]4,0l/100km[/b] na odcinku ok. 60 km Pawłowice - Gliwice średnia predkość z całej jazdy 68km/h.

    Niebawem Fotki z licznika - jak zgram z telefonu, żony.

    i teraz obiecane fotki:

    [color=#F00800][size=150][b] Fotki: [/b][/size][/color] :resorak: [size=150][color=#FF0000][b][url=http://www.fotka.pl/profil/pietrass12/albumy/1,Ja/103505235,,103505238]NIEZAMIERZONE BICIE REKORDU SPALANIA[/url][/b][/color][/size] :resorak: <!-- s:resorak: -->

    Dwa pierwsze zdjęcia w czasie jazdy zdjąłem nogę z gazu i próbowałem zrobić fotki,
    najpierw miałem 4,1 i myślałem, że to chwilowo, a potem spadło na 4,0 i trzymało pod sam dom,
    jak zjechałem z autostrady i zatrzymałem się zrobiłem dwie ostatnie fotki są wyraźniejsze.
    Zastanawiam się teraz czy można zejść niżej na tym silniku z dwoma osobami (o poważnej wadze) na pokładzie na zimówkach.