Witaj na forum Fabia Club Polska

Kupno samochodu

Temat utworzony · 45 Posty · 10324 Wyświetlenia
  • ja bym nie kupil TV przez Internet a co dopiero auto 🙂 <!-- s:) -->

  • Sowski, Ty się nie krępuj, tylko podaj, w jakim salonie miałeś takie przygody. Salon salonowi nierówny, trzeba ofiltrować olewaczy od tych, którzy się starają.

  • [quote="zlloty"]Sowski, Ty się nie krępuj, tylko podaj, w jakim salonie miałeś takie przygody. Salon salonowi nierówny, trzeba ofiltrować olewaczy od tych, którzy się starają.[/quote]

    W-wa Praga Południe ul.Grochowska z "BIS'" w nazwie.

  • [quote="sowski"][quote="zlloty"]Sowski, Ty się nie krępuj, tylko podaj, w jakim salonie miałeś takie przygody. Salon salonowi nierówny, trzeba ofiltrować olewaczy od tych, którzy się starają.[/quote]

    W-wa Praga Południe ul.Grochowska z "BIS'" w nazwie.[/quote]

    Zapraszam w takim razie do Auto Wimar Centrum lub na Modlińskiej, osoby pracujące w salonie przy sprzedaży samochodów nowych są bardzo kompetentne zarówno podczas pomocy w wyborze auta jak i przy temacie finansowania.

  • Witam. Świeżo upieczony kierowca chciałby sprowadzić autko. Mam aktualnie do zajechania favoritkę ale planuje ściągnąć z USA pick-up'a .
    Trafiłem na stronę o której ktoś już tutaj wspominał jakiś spory czas temu http://sprawdzhistorie.pl/, może znacie kogoś lub sami korzystaliście albo polecacie raczej inne strony tego typu :?: :?: <!-- s:?: -->