Witaj na forum Fabia Club Polska

Zamknięte drzwi :/

Temat utworzony · 4 Posty · 2282 Wyświetlenia
  • Siemka 🙂 🙂 <!-- s:) -->
    mam mały problem, dzień przed summer cars party szykowałem auto. Gdy chciałem otworzyć z pilota otwarły się wszystkie drzwi oprócz kierowcy. Wszedłem od strony pasażera i próbowałem otworzyć od środka, lecz przy ciągnięciu dźwiga się tylko cypel w drzwiach, a same drzwi dalej nie do ruszenia. Czy miał ktoś podobny problem? Pomocy 😕

    Pozdrawiam

  • Niestety, jakoś te drzwi będziesz musiał otworzyć i do sprawdzenia kable w peszlu oraz sam zamek.
    Mi kiedyś zablokowało tylne za kierowcą - zabawa była przednia by zdjąć tapicerkę na zamkniętych drzwiach, ale da się.
    Ja miałem uszkodzony zamek.
    Powodzenia.

    sent by phone

  • [quote="kapi"]Niestety, jakoś te drzwi będziesz musiał otworzyć i do sprawdzenia kable w peszlu oraz sam zamek.
    Mi kiedyś zablokowało tylne za kierowcą - zabawa była przednia by zdjąć tapicerkę na zamkniętych drzwiach, ale da się.
    Ja miałem uszkodzony zamek.
    Powodzenia.

    sent by phone[/quote]

    jakieś wskazówki jak zdjąć tapicerke na zamkniętych drzwiach bez uszkodzenia?

  • Na pewno musisz wyjąć fotel.
    Potem odkręcić podłokietnik z drzwi tak, jak byś go zdejmował na otwartych.
    Ja miałem wygięty śrubokręt żeby go wcisnąć pod tapicerkę w miejscach gdzie są kołki.
    Potem kabelki, cięgna klamki...
    I na koniec - zrobiliśmy taki wytrych z cienkiego i twardego drutu by pogrzebać w zamku przez szczelinę która powstanie po zdjęciu tapicerki.
    Tyle pamiętam.
    A miałem nieco gorzej, bo robiliśmy tylne drzwi...

    sent by phone