Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] skrzypienie i stuki zza deski rozdzielczej

Temat utworzony · 25 Posty · 5056 Wyświetlenia
  • [quote="kapi"][quote="Super8"]Nie wiem, z którego roku masz auto, ale w poliftach zostało to poprawione.
    [/quote]
    miałem - 2001r.[/quote]

    No właśnie... 😉

    [quote]O, to już wiem, co powinienem zrobić. Co ciekawe, dopóki było ciepło to było cicho.[/quote]

    Jak jest ciepło, to wszystkie gumy są bardziej sprężyste itp. Naprawdę jestem ciekaw, czy opisany sposób będzie skuteczny.
    Jeżeli tak, to będzie to proste rozwiązanie, upierdliwego problemu. 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Z nieskrywaną radością informuję, że to jest właśnie to!!! 😄 <!-- s:D -->DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ręce mi jeszcze pachną WD40, którym spryskałem zawiasy, a samarem do uszczelek przesmarowałem uszczelkę maski. :E Problem od razu się rozwiązał. 😄 Hell yeah! Ależ się cieszę... bo ów dźwiek wkur***iał mnie niesamowicie!

    DZIĘKI COMFORT! 😉 Masz u mnie DUŻE PIWO!

  • OK;) Szukałem tego ponad miesiąc, w końcu wpadł na to serwisant z Emidy, chwała mu za to!

  • [quote="comfort"]OK;) Szukałem tego ponad miesiąc, w końcu wpadł na to serwisant z Emidy, chwała mu za to![/quote]

    Dokładnie. 😉 Dzisiaj aż miło mi się jechało do pracy. Cisza w środku jak w nowej furze. 😉 <!-- s;) -->

  • Ja mialem coś podbnego. Coś skrzypialo jakby za schowkiem. Okazlao sie, ze to szyba. Jak sie konczy deska, w zasadzie sam naroznik szyby gdzies w miejscu styku szyby uszczelki i karoseri....
    Wlozylem tam kawalek kartonu i problem sie rozwiazal. Meczylem sie z tym dobre pare miesiecy. Wkurzalo mnie to na maxa i czasem radio podkrecalem glosniej. Tez myslalem, ze to cos z zawieszenia a to taki prezent od Fabii był.