Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326090 Wyświetlenia
  • [b]Lestek[/b] gratuluje zakupu i życzę by sprawował się 🆗 <!-- s🆗 --> . Znajomy jeździ radiowozem ceedem 2.0 140KM w dieslu i przyznaję chodzi to całkiem miło, moja fabka niestety jest słabsza, co do problemów jakieś wyszły tam drobne mankamenty elektryczno - wykończeniowe, ale zostały przez serwis szybko usunięte.

  • Pociągnąć, pociągnie silnik tego nie odczuje jednak pamiętaj, że sprzęgło dwumasowe które masz w pełni tego nie zaakceptuje.

  • Szkoda[b] Lestuś [/b]że nie było Cię na spocie chętnie bym pooglądała to Twoje cudo 😉 <!-- s;) -->

  • Nie wiem czy trafiłem dobrze z wyborem miejsca na ten temat. Mam pytanie odnośnie schowka pod fotelem w fabii I. Czy taki schowek można zamontowac w każdej fabii, czy musza być jakieś specjalne uchwyty pod fotelem itp? drugie pytanie, czy takie schowki montowane były tylko pod fotelem pasażera, czy pod kierowcą także?
    jak wam się <sprawują> takie schowki? jakieś powody do narzekań, hałas itp? czy tylko same przyjemności z tytułu dodatkowego miejsca na drobiazgi?

    pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc!

  • ja mam pod siedzeniem kierowcy taki schowek i dobrze się sprawuje z tym, że fotele RS. Nie wiem jak się ma sprawa u ciebie.

  • Ja kupowałem tu:
    http://allegro.pl/schowek-pod-prawy-fotel-skoda-fabia-roomster-org-i1483752315.html<!-- m -->

    Montaz 10 czy 15 min (sa manuale na forum). Dostepne sa pod oba fotele.
    Hałasu dodatkowego nie ma, bo skad niby?? Generalnie dla mnie spuer miejsce do trzymania CB i roznych pierdół. Zdecydowanie polecam.

  • Czyli pasuje pod kazdy fotel generalnie tak? bo to jest nawjazniejsza rzecz o ktora mi chodzi, czy nie bedzie problemu z montazem jak juz wyjme tą zaslepke ktora mam teraz...

  • [quote="el_bartoo"]Czyli pasuje pod kazdy fotel generalnie tak? [/quote]

    Looknij w ta aukcje. Tam jest pokazane pod jakie fotele pasuje a pod jakie nie.

  • ATD ma koło zamachowe jednomasowe.
    AXR nie wiem, ale chyba też.

  • widziałem te fotki i <zastrzeżenia> na aukcji, wolałem zapytać, żeby nie okazało się po zakupie, że oprócz rączki od przesuwania fotela coś jeszcze może popsuć radość posiadania nowego gadżetu 😉 <!-- s;) --> dzięki radikal,

  • [quote="el_bartoo"]Czyli pasuje pod kazdy fotel generalnie tak[/quote]
    mam taki pod fotelem prawym - stałym i lewym - podnoszonym. nie ma problemu z niczym ... należy tylko trzymac się instrukcji co do przykręcenia żeby podczas ostrego hamowania nie wyjechał ci pod nogi 🙂 <!-- s:) -->

  • Ano szkoda, ale następnym razem myślę że do KRK się na spocik zbierzemy i nic już planów nie pokrzyżuje:)

  • Kupiłem taki pod fotel kierowcy na allegro. Doskonale się sprawdza na wszelkiego typu rzeczy "niepotrzebne" w aucie.

  • Dzięki za odpowiedzi;) długo nie trzeba było przekonywać, sprawie sobie taki prezent 😉 <!-- s;) -->

  • Witam chciałem spytać czy umie ktoś zrobić migający avatar lub jakieś sygnaturki bo chciałbym taką mieć prosze o jakieś propozycje z waszej strony/.Pozdrawiam Gregory :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Są fajne tutoriale do photoshopa na zrobienie ładnych sygnaturek i avatarów 🙂 <!-- s:) -->. Poszukaj na google.pl

  • Ja również popieram pomysł tych schowków 🙂 Trzeba będzie je nabyć 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam wszystkich,
    Do wakacji co prawda ponad 3 miesiące ale wolę się rozejrzeć wcześniej...

    Muszę zabrać ze sobą 3 rowery (na szczęśćie jeden dzieciaka 12")

    I teraz pytanie, czy ktoś ma jakiś namiar na wypożyczalnie takiego sprzętu jak bagażniki i belki dachowe ??? ewentualnie mogę zakupić belki bo zawsze się przydadzą.

    Z bagażnikiem dachowym-rowerowym nie jest już tak różowo bo jeden to jakieś 160zł na promocji :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

    Z góry dziękuję za pomoc

  • Witam i Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów,

    Jestem szęśliwym posiadaczem Skody FABIA. Jestem również totalnie zielony w temacie. To mój pierwszy samochód, prawo jazdy mam co prawda już od 10 lat. Ale z tym jest jak z katolikiem w naszym kraju - "jeżdżący niepraktykujący".

    Zaczynam zatem od zera, wziąłem sobie kilkanaście doszkalających godzin z instruktorem. Samochód zagarażowany i sprawny jednak we łbie jest blokada - lęk przed jazdą. Wiem że po prostu trzeba się przełamać i zacząć jeździć ale to nie jest takie łatwe, staram się:)

    Prośba o jakieś praktyczne rady na sam początek, na co położyć nacisk w pierwszych miesiącach pokonywania słabości i jakie są elementy stanowiące ustawowe minimum wiedzy o Fabii?

    Wielkie dzięki z góry

    Kamasznik

  • Na twój przypadek, przynajmniej tak mi się wydaję najważniejsza recepta to jeździć, bez pośpiechu ale dużo i przede wszystkim samodzielnie. Nic lepiej nie zbuduje twojej pewności siebie niż samodzielna przeprawa i poleganie tylko na sobie na drodze 😉 Więc po krótkich manewrach na parkingu rusz w miasto, albo na początek na jakąś podmiejską drogę, rozpędzaj się (tylko nie za bardzo) i wyhamowuj zmieniając przy tym jak najwięcej biegi żeby dojść do wprawy. a potem to już będzie z górki 🙂 takie jest moje zdanie 🙂 <!-- s:) -->powodzenia