Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Złącza skrzynki bezpiecznikowej - piny

Temat utworzony · 4 Posty · 1240 Wyświetlenia
  • Witam.Przed wiosennymi pracami przy aucie chcialbym się zapytać gdzie mogę dostać złącza skrzynki bezpiecznikowej - piny gniazd bezpieczników by dołożyć w miejsce np:HALOGENÓW przednich przeciwmgielnych bezpiecznik tego obwodu.Czy jest jakiś numer na te złączki-jeżeli tak to proszę o podanie jakich kolwiek namiarów gdzie dostanę takowe i jak ma się to cenowo za 1 sztukę.Mile widziana fotka takowej złączki lub link do strony gdzie można ją kupić.Pozdrawiam.

  • [quote="MAREK FABIA"]gdzie mogę dostać złącza skrzynki bezpiecznikowej - piny gniazd bezpieczników[/quote]
    U mnie. Oryginalne piny z kawałkiem kabelka. Na duże i małe bezpieczniki.

    [quote="MAREK FABIA"]Mile widziana fotka takowej złączki[/quote]
    Poniżej.

  • Witam.Dla sprostowania chodziło by mi bardziej o złączki do zarobienia na końcówkach przewodów,a nie takie z kawałkami przewodów(te drugie to ostateczność).Na zapytanie w sklepie z częściami do SKODY o takie złączki sprzedawca twierdząc,że nie ma takowych w sprzedaży zaproponował mi całą skrzynkę bezpiecznikową nie wiem po co skoro chodzi mi tylko o dołożenie bezpiecznika do istniejącej skrzynki.To jak by zaproponować kupno całych drzwi gdzie potrzebujemy tylko klamki lub zamka do nich.Pozdrawiam i licze na dalsze propozycje.

    Ps: Pytanie do kolegi koleś:Ile wynosi ten kawałek przewodu w centymetrach?Z góry dzięki za odpowiedź.

  • [quote="MAREK FABIA"]Ile wynosi ten kawałek przewodu w centymetrach?[/quote]

    Około 20 cm. Takie piny jak mam to bardzo dobre rozwiązanie. Przetestowane w mojej fabii.
    Dostałeś ofertę na PW. Jakby co to pisz.