Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325952 Wyświetlenia
  • a ja kolejna zima na letnich continentale 195/5515 :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

  • and62,przydało by wymienić na zimowe bo zima ma być 🙂 <!-- s:) -->

  • ja założyłem BF Goodrich G-Force Winter, jak na razie nie narzekam, także mogę polecić 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Pozdrawiam
    sid

  • ja to lubie 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja dzisiaj polubiłem 😄 <!-- s:D -->

  • Miałem styczność z VW polo rocznikowo 2001-2002 i z fabia z tego okresu tzn. 2002. Jeździłem tym i tym. Moje subiektywne odczucia to fabia wydawała się lepiej wyciszona, materiały w kabinie moim zdaniem w fabii są bardziej miękkie. Oba auta jeździły bardzo podobnie, ale ja osobiście lepiej czułem się w fabce. Teraz od czasu do czasu mam możliwość jazdy polo z rocznika 2008r. i nie ma dla mnie żadnej różnicy między tym a moją fabią z 2002r. Tak jak pisałem wyżej jest to moje subiektywne odczucie.

    Na pewno nie zamieniłbym fabki na polo z tego samego rocznika. Czy na nowsze zależy wszystko od wyposażenia i silnika. Na nowe highline 1.2 tsi 105 koni i owszem 😉 <!-- s;) --> bo bardzo mi się podoba, lecz ogólnie polo jest chyba trochę za małe dla mnie (bagażnik).

  • [quote="Gregory"]and62,przydało by wymienić na zimowe bo zima ma być 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    pewnie ze by sie przydalo, ale jezdze zima tylko w miescie, a jak sniezyca to urlop
    zbieram sie od 2 lat zeby kupic fele z oponami i zawsze cos staje na przeszkodzie :mur:

    p.s.
    no dzisiaj juz sie wkurzylem. posesji wokol bloku nikt nie odsnierzyl i z trudem wyjechalem na ulice, dalej juz oki.
    takze szukam kol zimowych felgi+opony 165/70 R14 2-3 letnie.
    narazie na nowy komplet mnie nie stac.
    moze ktos z forumowiczow ma takowy komplet na sprzedaz w rozsadnej cenie
    zamieszcze tez anons w dziale KUPIE
    pozdrawiam

  • I ja też to lubię 😉 <!-- s;) -->

  • ja także polubiłem 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Loni"]I ja też to lubię 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    A fejsbuk tego nie odnotował 😛

    P.S nooo ja też to lubię 😄

    Pozdrawiam
    sid

  • Już poprawione 😉 <!-- s;) -->

  • Tak dowaliło śniegu że nie ma opcji aby jeździć na letnich montowanych fabrycznie oponach Matador Stella :dobani: <!-- s:dobani: --> Ogólnie zawsze się źle na nich jeździło itp.więc wiosną pójdą do wymiany.Na razie czeka mnie końcem miesiąca zakup zimówek mój wybór padł na [url=http://www.opony.com/parametry-opony/fulda-kristall-montero-3-165-70r14-81-t]Fulda Kristal Montero 3[/url] mam nadzieję że to dobry wybór.

  • Ja kupiłem dzisiaj 2 nowe opony na przód dałem 400zł Dębicy pięknie się prowadzi no i skoda ma kopa :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • witam
    w zwiazku z brakiem wiekszej gotowki zakupilem uzywany komplet kol z oponami za 400zl +kolpaki seata gratis
    kola:
    KOMPLET ( 4 SZT.) KÓŁ ZIMOWYCH NA STALOWYCH FELGACH
    DO SAMOCHODU SEAT IBIZA, SKODA FABIA, VW POLO
    O ROZMIARZE
    OPONY-175/70 R14
    FELGI-R14 5X100
    kola z 2007r, bieznik niecale 7mm - mierzyl jakims przyzadem
    [b]firmy ??? GLOBAL - co to za firma chyba chiny[/b], ale w bardzo dobrym stanie
    wulkanizator obejrzal wywazyl zalozyl i powiedzial ze 5-6 lat przy moim przebiegu w zimie mi posluzą
    mam nadzieje ze dobry zakup zrobilem

  • kwestia kiedy byly wyprodukowane, ja mam swoje 7 lat .. z tego 2 sezony zimowe byly nie jezdzone, grubosc bieznika z przodu 5 mm z tylu 7 mm .. a co hamuje to abs sie zalacza, stara guma, latam po szosie .. zamowilem good year/y ultra grip 7+ .. 920 zl z przesylka (same gumy)

  • Ciekawy artykulik o akumulatorach zawierajacy typowe pytania i odpowiedzi.

    http://www.akumulatory.auto.pl/porady<!-- m -->

    I przelicznik norm:
    [url=http://img440.imageshack.us/i/akupl.jpg/][img]http://img440.imageshack.us/img440/8469/akupl.jpg[/img][/url]

  • Ciekawy artykuł polecam.

  • and62,myślę że zakup zrobiłeś dobry samochód masz nowy więc opony ci posłużą długi czas.Pozdrawiam

  • Od niedawna Bumbaj stał sie (szczęśliwym? ) posiadaczem Skody Fabia 1 1,4 8V z 2001 roku..Kupił ja po podejrzanie okazyjnej cenie (ok. 6500 zł) od jakiegoś podejrzanego Turka :wstyd: <!-- s:wstyd: --> Na pierwszy rzut oka i ucha wszystko było piekne i ładne..Tylko małe rysy na lakierze i pusty bak..
    Z czasem zaczęły wychodzic drobne defekty..
    Pierwszym była dmuchawa i co za tym idzie ogrzewanie..Dwa tygodnie przekleństw..kręcenia pokrętłami..I nic..Nie wiało za cholere..Mokro w środku i zaparowane szyby..W akcie rozpaczy wklepał w google.com to i owo i znalazł sie na tym forum..
    :] Wyczyścił filtr przeciwpyłkowy zgodnie z instrukcją i ma halny w samochodzie :super:
    Punkt drugi: Wycieraczki..Działały ale nie wycierały..Przy próbie ściagniecia jedna sie rozpadła..Wymienione zostały obydwie..
    Numer trzy to łożysko w prawym kole, które zdaniem kolegi już swoje przeżyło..Zostaną wymienione obydwa..
    4. Ogrzewanie elektryczne lusterek to chyba mit..Gdyby nie rękaw nic by nigdy w nich nie zobaczył na mrozie..
    Po piate...Gdy stoi zapalony z włączonym ogrzewaniem i dmuchawą coś w nim pstryka regularnie ..

    I z tego miejsca chciałbym się zwrócic do wesołego towarzystwa z prosbą o pomoc w zdiagnozowaniu bądź zapobiegnięciu numerom 6-106...Albo i gorzej..
    Co nalezy wymienić?..Co sprawdzić?..Na co musi uważać..Bumbaj wychodzi z założenia, że bedzie tym samochodem jeździł dość dość..Bo mu się Fabka podoba i juz.. 🙂 Woli teraz wsadzić w niego drugie tyle co juz zapłacił i wiedzieć co jej w duszy gra..Przy okazji duzo się dowiedzieć o swojej nowej "sympatii"...

    Forum juz dosyć dokładnie przeglądnąłem..Więc wiem, że wszystko już jest gdzieś tu opisane łacznie ze zdjęciami..Tylko czego mam szukać?.. 😄

    :help: :help: :help:
    Pozdrawiam

    P.s. Nie jest Bumbaj pewny czy to ważne ale to angielska wersja z kierownica po prawej stronie..No i...że jest [b]czarna[/b]...