Witaj na forum Fabia Club Polska

Łódź i okolice

Temat utworzony · 4 Posty · 12061 Wyświetlenia
  • Łask-Dobroń
    BEDNAREK Tomasz Bednarek
    ul. Wrocławska 18
    95-082 Dobroń
    tel. +48436772288
    fax. +48436772290
    http://www.bednarek.com.pl<!-- m -->

    Zawsze starałem się bronić tego serwisu, chociaż po okolicy niepochlebne opinie krążyły a cenili sie strasznie.
    Ich dewizą jest, że "naprawiają tylko na orginalnych częsciach"
    Kupiłem od nich pare lat temu skodzinke, powiedzieli mi, że był lekko stuknięty bok, ale nic groźnego, pokazali cennik napraw (same nowe części), wyniki grubości lakieru, oraz analize konstrukcji samochodu przedstawili. Więc kupiłem od nich autko, skoro to fachowy serwis sprzedaje, więc nie bałem się o przyszłość.
    Rok później niestety gradobicie mnie spotkało, za naprawe pociągneli ok 15tyś, ale "wszystko wymieniali", zajęlo im to 2miesiące!!
    Teraz niestety walnął mnie koleś:( u bednarka za naprawe chcieli 24tys, a jeśli bym chciał używane częsci to 17tyś. Podziękowałem, oddałem do innego znajomego blacharza/lakiernika. Zrobił to o wiele taniej. Ale do czego zmierzam, okazało sie że podłużnica była pomarszczona nim już kupiłem auto!! Bednarek tylko ją lekko wyprostował. Mój blacharz mówił że musiał ją wyciać/wymienic bo nie daje gwarancji na poźniejszą jazde. (a ściągało mnie od samego początku delikatnie w prawo, bednarek mówił, iż to wina drogi po której testowałem auto, a potem, że to wina opon). Potem jak mój mechanik demontował lewą prowadnice z przodu to sie okazało iż pod spodem blacha jest NIEBIESKA! a moj samochod jest czerwony, więc niezbyt to orginalna blacha była zamontowana przez bednarka. Dodatkowo tam gdzie miałem wgniecenia od gradu się okazało, że blacha nie była wymieniana tylko SZPACHLOWANA, dopiero teraz mi wymienił blacharz wszystko. Co mnie jeszcze zastanawia skoro kupiłem samochód z walnietym przodem to czemu zderzak tylni ma inny odcień, a nic o nim nie bylo mowy ;\ TRAGEDIA jednym słowem

  • hehehe z kąd ja znam ten serwis (tyle ze w łodzi na szczecińskiej) kase wzieli a autko jak chodzilo przed wizyta tak samo i po wizycie , bylem tylko lżejszy o kilka stówek , jak to powiedzial znajomy mechanik który ogarnął temat "PANIE A WIDZIALES TAM PRAWDZIWEGO MECHANIKA "

  • Koledzy, a może jeszcze jakieś opinie się pojawią 🙂 <!-- s:) -->
    Czekam właśnie na Fabię i w zasadzie mam nadzieję przez rok od zakupu nie pojawiać się w ASO,
    ale lepiej dmuchać na zimne (tfu, tfu).

  • Mnie ostatnio naprawiali tam błotnik bo delikatnym spotkaniu z brama i nie narzekam bardzo ładnie zrobione. Na nowych orginalnych częściach stare części oddali mam w piwnicy. Tak ze jak cos beda na zapas tym bardziej ze nakole całe a dali nowe kołpak porysowany byl dali nowy. Naprawa wykonywana z AC.