Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] czujnik temperatury parownika

Temat utworzony · 5 Posty · 3742 Wyświetlenia
  • Witam! mam pytanko odnosnie czujnika teperatury parownika w klimatyzacji czy Ktos z Forumowiczów wie gdzie sie taki czujnik znajduje bo mam problem odnosnie klimatu a wiec ona chłodzi tylko gdy jest jeszcze chłodno na dworze ale po nagrzaniu sie auta juz niestety nie działa Byłem na VAGU i taki błąd wyskoczył. a i jak ktos wie ile taki czujnik kosztuje Bo naprawde bez klimatu w taką pogode jest tragicznie

  • Witam,

    Osobiście czujnik kupiłem na zamówienie w sklepie skody za 75zł, czujnik ten wbrew temu co ktoś tu pisał kiedyś na forum nie znajduje się pod kierownicą za modułem komfortu, lecz z prawej strony auta przy parowniku. Więcej niestety Ci nie powiem ponieważ auto było robione przez serwis klimy na Powstańców 50 w Krakowie.

  • a ile kosztowała taka naprawa :?: <!-- s:?: -->

  • Witam,
    czujnik znajduje się pod deską, mniej więcej na środku. Patrząc od pedału gazu to na prawo i do góry, za modułem komfortu.
    Wymieniałem go w maju i nie jest to skomplikowane, tylko trzeba się trochę pogimnastykować.
    Koszt 75zł. Warto się również zaopatrzyć w uchwyt modułu komfortu, bo ja połamałem jedno mocowanie przy wyjmowaniu i z tego co czytałem to się często zdarza.

    Podaj mi e-mail na PW to Ci prześlę prosty manual.

  • Mam ten sam problem, gdzie znajdę ten czujnik, gdzie go mogę kupić, jaki ma numer?