Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325970 Wyświetlenia
  • Jak aktualizujesz ze strony producenta to chyba nie . Ale jak sciagniesz mapke z jakies innej stronki to podejrzewam ze mogą sie przyczepić.

  • [quote="Fabian"]I mam pytanie to zaznajomionych z tematem: jak to jest z tym sprawdzaniem GPSu przez policji. Jak sie wgrywa nowe mapy, to moga zatrzymac sprzet?[/quote]

    Kupujac nawigacje z wgrana przez producenta mapa masz w niektorych modelach numer seryjny nawigacji powiazany z numerem seryjnym wgranej mapy lub numer podany w papierach przy zakupie. Kupujac osobno mape dostajesz numer seryjny tej mapy. Dzieki tym numerom mozesz aktualizowac mapy ze stron producenta.
    Kombinujesz "lewa mape" nie zauktualizujesz jesj na stronie producenta, musisz sobie znow wgrywac nowsze wersje "lewych map"

    Policja nie moze zadac od nas zadnego dokumentu dotyczacego nawigacji bo go nie musi sie wozic (masz wozic tylko papiery z auta nic innego)ale moze sprawdzic nawigacje jezeli policjant stwierdzi ze nawigacja i oprogramowanie moga pochodzic z kradziezy wtedy jak bedzie jakis uparty gosc to moze ja zabrac do analizy na komisariat, jezeli spec stwierdzi ze kod licencji jest ok wszystko wporzadku to odbierasz nawigacje. Jezeli ci ja zabiora a mapa jest "lewa' no to masz problem (tak samo jak przy piratach w komputerach). Tak przynajmniej tlumaczyl mi to "znajomy" policjant. (niestety nie z drogowki)

    Ale wiadomo zycie uczy pewnie czegos innego.

  • Dzieki prezes, dzieki 😉 Nareszcie sie cos odezwales :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • witam czy jeśli minął już miesiąc i 6 dni od momentu w którym mogło mi zrobić fotkę i nic nie przyszło to mogę spać spokojniej wie ktoś może jak to jest ?

    [b]ps.[/b] wiem że mandaty mogą przyjść nawet do roku :wsciekly: <!-- s:wsciekly: --> także jeszcze się nie cieszę

  • nowa pokraka na 3 nogach pojawiła się na [b]ul.Pilotów[/b] [b]pod wiaduktem gdzie przechodzi w ul.Olszyny[/b] radar stoi pod wiaduktem i nie wiadomo kiedy i z której strony może łapać ponoć robi fotki tez od tylu info od znajomego taksówkarza godziny w których stoi są nie do odgadnięcia
    02-03.30
    22-23.30
    5.30-7
    10-11
    8-9
    14.30-16
    w takich godzinach był tam widziany więc nie można trafić ja go osobiście widziałem o godzinie 23.18 więc UWAGA bo tam jest chyba 🙂 <!-- s:) --> do 50km/h no a w nocy do 60

  • Dzięki za onfo :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> .

  • Dzieki za odpowiedzi. Fajna promocja tej neostrady, a tyle zamieszania przez media i nie daja sie nacieszyc w spokoju nawigacja! No, ale teraz juz wiem wszystko, dzieki jeszcze raz za wyjasnienia.

  • Uwaga stacjonarne fotoradary na estakadzie nad rondem polsadu są od piątku załadowane i robią fotki UWAGA
    i w czwartki jest wystawiana pokraka na Bora-Komorowskiego na przeciwko Krokusa która robi fotki od tyłu (ps. wiadomo dlaczego akurat w czwartki)

  • kurde co ty robisz, że wiesz o wszystkich radarach 🙂 <!-- s:) --> ale dzięki za informacje.

  • znajomy taksówkarz kręci się całymi dniami po Krakowie i chyba ma jakąś wtyczkę czy coś w policji i od niego zbieram takie informacje 😄 <!-- s:D -->

    ps. nie o wszystkich ostatnio bym się nadział :wsciekly:

  • [quote="enemik"]witam czy jeśli minął już miesiąc i 6 dni od momentu w którym mogło mi zrobić fotkę i nic nie przyszło to mogę spać spokojniej wie ktoś może jak to jest ?

    [b]ps.[/b] wiem że mandaty mogą przyjść nawet do roku :wsciekly: <!-- s:wsciekly: --> także jeszcze się nie cieszę[/quote]

    Termin otrzymania powiadomienia zależy od jednostki która znajduje sie w twojej okolicy ( a raczej jej sprawnosci), to tam trafia fota a następnie jest "obrabiana" przez odpowiednią osobę, następnie dopiero kierowana jest informacja do ciebie że "portret" jest gotowy do odbioru...

  • ceny spadły i zalezy wszystko od wagi kata oraz czy ceramika czy nie;)

  • tak jak w temacie zakladam ten temat w celu rozeznana sie jesli bylaby wieksza ilosc chetnych to moze udaloby mi sie zaproponowac wam lepsza cene:)
    chodzi o zestaw nakladek na pedały:
    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f88c4d51afbb2fe2][img]http://images37.fotosik.pl/187/f88c4d51afbb2fe2m.jpeg[/img][/url]

  • Witam wszystkich. Dostałem parę lat temu od tatuśka moją Fabiankę. 1.9SDI w kombi. Naprawdę bardzo przyjemny samochodzik (trochę taki "tatusiowaty" ze względu na silnik, ale bez tragedii), nigdy mnie nie zawiódł (a ma już 170'000km) i chcę kupić sobie Fabię RS. Znalazłem na allegro kilka (3 warte uwagi). Mianowicie:

    Najlepsza (moim zdaniem) - http://moto.allegro.pl/item722161757_skoda_fabia_rs.html<!-- m -->
    Najbardziej warta uwagi - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9688282
    i z uwagi na kolorek - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9714410

    Co myślicie o tych propozycjach? Srebrna ma fajny środek - nie widziałem jeszcze takiego.
    Prosiłbym o pomoc, opinie - bo chciałbym wydać SWOJE pieniądze. Z góry dzięki.
    :help:

  • ta czerwona to jakby kolegi [b]maly_Sz[/b] tej żółtej nie polecam jakiś czas temu widziałem tą albo bardzo podobną do sprzedania z rozbitym przodem ale moge się mylić 🙂 <!-- s:) -->

  • Wstępnie byłbym zainteresowany - zależy jeszcze jaka cena.
    Montaż tak jak oryginalne, czy wymaga dodatkowych śrub?

  • Dochodzi jeszcze sprawa jakości, wiadomo jaka?

  • Chyba jednak bym obstawiał tą pierwszą. W końcu moja też z szwajcarii i jest 🆗 <!-- s🆗 --> .

  • [b]enemik[/b] myślę, że spać będziesz mógł spokojnie dopiero jak minie 365 dni ... no chyba, że wcześniej przyjdzie [b]Twój[/b] najdroższy portret w życiu :orany: <!-- s:orany: --> .

  • [quote="Latro"]Wstępnie byłbym zainteresowany - zależy jeszcze jaka cena.
    Montaż tak jak oryginalne, czy wymaga dodatkowych śrub?[/quote]
    cena bedzie ustalona jak zobaczymy ile osob bedzie chetnych wtedy ja bede targowal wieksze rabaty od dostawcy

    [quote="MirekS"]Dochodzi jeszcze sprawa jakości, wiadomo jaka?[/quote]

    MirekS produkt ori VW:) wiec jakos jest najlepsza;) ori zapakowane nie sa to zadne chinskie podrobki od ponad roku sprowadzam takie nakladki, podstopnice i nikt nigdy nie mial zastrzezen :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->