Witaj na forum Fabia Club Polska

Nawigacje/GPS

Temat utworzony · 64 Posty · 40152 Wyświetlenia
  • Witajcie,

    Mam pytanie, czy jest możliwość zamontowania wbudowanej nawigacji do F1? znalazłem instrukcję a tam taki obrazek takiej nawigacji, problem w tym że średnio przypomina ona F1. Czy istnieje jakaś oryginalna tego typu nawigacja lub chociaż inne radio/odtwarzacz tego typu? Jakieś pasujące zamienniki? Ktoś coś podobnego ma u siebie?

  • Ja miałem Larka 50.3, ale musiałem źle trafić, bo włącznik się zacinał i nawigacja się przez to zawieszała - bez żalu go sprzedałem, bo na wyświetlaczu w słońcu mało co było widać.

    Kupiłem TomToma Start 20 Europa i różnicę w jakości wykonania, szybkości działania oraz jakości wyświetlacza widać na pierwszy rzut oka!

    Patrzyłem też na Allegro, za 800-1200 zł można kupić fabryczną, używaną navi do Fabii i kusi mnie trochę żeby się w ten temat zagłębić i pomyśleć jeszcze o kamerze cofania (dla bajeru),
    ale to chyba dalsza pieśń przyszłości 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam kolegów.
    Jestem w posiadaniu nawigacji GoClever, chcę zapytać czy jest możliwość przeinstalowania map samemu, proszę o odpowiedź na poście, jeżeli jest to możliwe.Pozdrawiam

  • [quote="mietpet1"]Witam kolegów.
    Jestem w posiadaniu nawigacji GoClever, chcę zapytać czy jest możliwość przeinstalowania map samemu, proszę o odpowiedź na poście, jeżeli jest to możliwe.Pozdrawiam[/quote]
    Czy jest na androidzie?Jaki model?