Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326090 Wyświetlenia
  • wysyp postów 🙂 to i ja sie pochwale, pojechałem do Niebieskiego Słonika wydałem 12 zeta i pieknie umyłem mojego ananasa 🙂 potem udałem sie na zakupy : zakupiłem m.in. PLAKA lawendowego, choinke zapachową (wiosenna), wosk oraz płyn do spryskiwaczy 5L za 4,49 !! 🙂 <!-- s:) -->

    pozdrawiam, moge załaczyc zdjecia ale obawiam sie ze beda za duze, no i nie wiem gdzie je obrobic i zmniejszyc aby wrzucic sobie na avatar, ktos cos pomoze?

  • a ja ponownie umylem auto wczoraj, tym razem pojechalem na lepsza myjke i juz wszystkie stare brudy i plamki zniknęły i jest błysk 😄 <!-- s:D -->

    [b]Janek[/b], a jak juz nie masz czym zmniejszac na kompie zdjęć, to http://imageshack.us/ , robisz resize image i avatar gotowy 🙂

  • nooo tak przeciez wiekszosc z forumowiczów wrzuca fotki na imageshack... :zabawa: :lol: <!-- s:lol: --> dzieki

  • Witam,

    Oglądałem przed chwilą na TVN Turbo, program Turbo Kamera, bardzo ciekawy i poruszający problemy z jakimi borykają się zwykli zjadacze chleba z dealerami, ubezpieczycielami itp itd...

    W dzisiejszym odcinku o 17:00, pokazali historie pewnego Pana z Warszawy (Żoliborza), któremu z pod domu zwineli nówke sztuke Fabie Combii w jak on to stwierdził w bogatej wersji.
    Kilka tygodni czy moze miesiac temu na wp.pl czy onet.pl był artykul na temat 10 najczesciej kradzionych aut w polsce potem w Warszawie. O ile mnie pamiec nie myli Fabia znalazła się na 4 w Warszawie a w kraju na 7 czy 8. Jest to dość wysoko zwlaszcza ze auto juz znalazło się na takiej liście - wiarygodnej lub nie...
    No i moje pytanie, czy ktoś z was był ofiarą kradzieży Fabii, czy była próba kradzieży czy też może komuś z waszych znajomych ukradziono Fabie?
    Jestem ciekaw też jak według was najlepiej chornić przed kradzieżą auto czy jest to po prostu sprawa losowa bo kto raczy wiedziec czy nasze auto zostanie skradzione?

    Pozdrówka

  • Nic dziwnego, że kradną.

    Sprzedaje ( sprzedawało ) się tego pełno - ludzie mają wypadki, to jest zapotrzebowanie na części.

    Moim zdaniem nic nadzwyczajnego.

    pozdro

    P.S. Aby zabezpieczyć auto, najlepiej zamontować blokadę na koło, kierownicę oraz skrzynię biegów. Zamontować pancerne szyby i stawiać auto na parkingu strzeżonym.

  • najlepiej trzymac auto w garazu pod domem 🆗 <!-- s🆗 -->

    a tak ogolnie to dorzucic jakies wlasnej roboty odciecie zaplonu i jakis przelacznik o ktorego istnieniu bedzie wiedzial tylko wlasciciel

  • Co ja bym dał za garaż pod domem, w sumie najwiekszy problem to przekonac ludzi do z okolicy do budowy takich garazy, zalatwienie wszelkich formalnosci, pozwolen itp itd...

  • Z racji ladnej pogody i umycia autka, jedno zdjecie nieco przerobilem i wyszla tapetka 🙂 <!-- s:) -->
    Wrzuce za chwilke tam, gdzie jest reszta tapetek.

    [url=http://img12.imageshack.us/my.php?image=dsc2523.jpg][img]http://img12.imageshack.us/img12/8223/dsc2523.th.jpg[/img][/url]

  • z pewnością jednym z powodów kradzieży autek, jest złom zwożony z wysp Brytyjskich, wystarczy zobaczyć na allegro ile jest tam poduszek powietrznych, konsol z airbagami.
    Nie chce mi się wierzyć że to wszystko z aut powypadkowych, tym bardziej że w 99 % wypadków poduch otwierają się 😕 <!-- s:/ -->

  • [quote="Adaś"]Nie wiem kto kradnie te fabie :niepewny: <!-- s:niepewny: --> sam próbuję sprzedać kompletny silnik z osprzętem skrzynią sprzęgłem półosiami wiązką i komputerem za śmieszne 1500 zł.... i co? bujam się pół roku z tym...[/quote]

    offtop ale zapytam 🙂
    a jaki ten silniczek??

  • [quote="Janek"]a jaki ten silniczek??[/quote]
    1.4 MPI 44kW

  • Hej !

    Wiosna juz za pasem czas zmienic ogumienie 🙂 <!-- s:) -->
    Niedawno zakupiłem komplet letnich opon za 798zł (znalazłem na ceneo hurtowinie pod krakowe "krakus" się zwie) a dokladnie Michelin Energy Saver 185/60 R14 H.

    Nie wiem czy troche nie przesadzilem bo H sa do 210km/h max. a T zdaje sie do 190.
    Mam nadzieje ze to nie jest jakis wielki błąd z mojej strony jako ze moja Fabia nie poleci wiecej jak te 165 😄 .

    Podzielcie się swoimi doświadczeniami z innimi, jakie macie letnie gumki.

  • Blad ? Alez skad ! Przeciez to twoje bezpieczenstwo 🙂 <!-- s:) -->
    Dla pocieszenia dodam, ze ja mam oponki 195/50 z indeksem V (do 240 km/h). 🙂

  • No i nie wiem czy sie nabiwjasz czy mowisz serio 😛 <!-- s:P -->.
    Aha i co najlepsze czego zapomniałem napisać to gdy je zamawiałem sadziłem ze to beda gumy z końca 2008 roku, gdy juz dojechały kurier oznajmił że są to gumy z 4 tyg. stycznia 2009 roku, nówki sztuki 🙂

    Naprawde jakbyście chcieli kupować opony to polecam tą firme [url]http://www.oponysklep.pl/[/url] ceny mają przystępne i expresowa dostawa.

    P.S jak zobaczyłem pierwszy wpis admina to od razu pomyslalem ze zamkniesz temat i przezucisz post gdzie indziej ... 😄

  • [b]Janek[/b], Człowieku zrobiłes interes życia policzyłem na popularnych stronach i wyszło tak:
    [b]opony.com 1304 zł/komplet czyli zaoszczędziłeś 505 zł.
    opony.pl 932 zł/komplet czyli zaoszczędziłeś 134 zł.[/b]
    Te liczby mówią same 🆗 <!-- s🆗 -->

  • heh dzieki 🙂 :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

    oto mi wlasnie chodzilo, zeby kupic dobre gumy i po rozsadnej cenie. zwlaszcza po tym jak w MOTORZE Michelin zajely 2 miejsce na 16 czy 15 testowanych opon.
    Teraz te same gumy na tej stronie którą podałem wyżej są droższe, ale wiadomo im blizej cieplejszych dni tym drozsze gumy, jesli nie wierzycie moge zamiescic skan faktury VAT.

  • [b]Janek[/b], Nie mówie że kłamiesz tylko dowodzi to tego jak trzeba szukac okazji i jak można zaoszczędzić.500 zaoszczędzonych złotych zapewne można dobrze spożytkowac.

  • wlasnie wrocilem 🙂 pieknie sie prezentują :super: <!-- s:super: --> zero szumów, cichutko zadnych drgan widać ze solidna guma no i markowa za bardzo dobra cene.
    naprawde polecam tą hurtowie "KRAKUS" nawet i teraz jak sie patrzy to mają naprawde atrakcyjne ceny do innych stron z oponami jak Dyniogłowy pokazał pare postów wczesniej.

    pozdrawiam - zadowolony uzytkownik gum Michelin Energy Saver

    P.s zobaczy jak ten niskie opoty toczenia przezuca sie na spalanie niedlugo ruszam w trase wiec napewno dam znac.

  • ta niska cena jest czymś podyktowana np .: sprawdz date produkcji :?: <!-- s:?: -->

  • A i tu Cie Młody zaskocze 🙂 <!-- s:) --> zwracałem na to szczególną uwage, gdy dzwoniem i się pytałem to mówiono ze z końca 2008, a przywiezli mi ze stycznia 2009 !! moge zrobić zdjęcie gum dla dowodu, zdaje sie że już nawet o tym wyżej pisałem.