Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325960 Wyświetlenia
  • [quote="nJaro"]to juz admina lub moda trzeba poprosic 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    wiem wiem 🙂

    W takim razie prośba do admina, aby coś zrobił żeby mogły wyświetlać się wspomniane wyżej sygnaturki spalania w podpisach, o ile jest to możliwe technicznie i nie problematyczne 😉

    Pozdrawiam

  • W sprawie podpisow zobacze co da sie zrobic 😉 <!-- s;) -->
    Wracajac jednak do stronki motostat.pl to nigdzie nie ma niestety napisanej informacji w jaki sposob otrzymujemy wynik sredniego spalania, ani jak nalezy wpisywac wartosci.
    I tu moja prosba do Was - jesli mozecie to napiszcie jak nalezy tankowac, aby ww. stronka obliczyla wszystko jak nalezy, np. kiedy wpisujemy przejechane kilometry i gdzie ?
    Czy przy pierwszym tankowaniu wpisujemy ilosc przejechanych kilometrow ??

  • przejechane km wpisujemy razem z zatankowanymi litrami paliwa, gdzieś tam pisze "dodaj tankowanie" tylko oczywiście trzeba się wcześniej zarejestrować, aktywować konto poprzez link który p[przyjdzie na adres e-mail podany przy rejestracji a później się zalogować i będzie wszystko jasne 😉 <!-- s;) -->

    tylko po pierwszym tankowaniu nie obliczy jeszcze średniego spalania, dopiero po drugim tankowaniu i wpisaniu przebiegu i litrów itp zostanie obliczone spalanie 🙂

  • No wczoraj co nieco umyłem fabiule, bo mi zmieniła kolor na brąz. Teraz trzeba poczekać na trochę cieplejszy dzień i powtórnie umyć i nawoskować.

  • Rozumiem, ze trzeba tankowac do pelna, aby srednie spalanie zostalo wyliczone ? Tylko pytanie, czy pierwsze tankowanie musi byc do pelna ?? Czy moze byc np. zatankowane NIE do pelna za 150 zl, przejechane 120 km i znow zatankowane np za 20 zl ale juz do pelna ?? 😄 <!-- s:D -->

  • żeby dobrze wyliczało to tankowania muszą być do pełna. Normalne wyliczenia, tylko zamiast notować na kartce, wszystko elegancko mamy zapisane na stronce.

  • ciekawa oferta. Na ocp kiedyś ktoś się zdecydował oddać swoją brykę tylko do innej firmy. Auto musi być w stanie idealnym, żeby zderzaki mogli dopasować

  • No to ja jestem slepy bo nie widze zadnych wyjasnien ani helpa :ban?: <!-- s:ban?: -->

  • no tak, najlepiej tankować do pełna, ale nic sie nie dzieje jak sie tankuje mniejsze ilości paliwa, z tym że wyliczenie spalania po kilku tankowaniach nie do pełna następuje dopiero po zatankowaniu do pełna, wiec sie człowiek trochę stresuje że nie może poznać spalania już 🙂 <!-- s:) -->

  • help jest juz w produkcji 🙂 <!-- s:) --> wiec mam nadzieje ze wkrotce bedzie mniej watpliwosci bo bedzie mozna w koncu wszystko przeczytac

  • 10 stopni - trzeba było opłukać i po odkurzać fabke :luka: <!-- s:luka: -->

  • U mnie było nawet 13 stopni, nie wytrzymałem i odkurzyłem, umyłem i nawoskowałem 🙂 <!-- s:) -->

    a teraz zdycham tak mnie gardło boli 😕 😄

  • Witam mam pytanie, czy zna ktoś jakiś środek zapachowy który skutecznie odstraszył by koty od włazenia do komory silnika.Wiadomo jaki zapach zostaje po ich wizytach i jeszcze ta sierśc na silniku :cenzura: doprowadza mnie to do dużej irytacji :cenzura: <!-- s:cenzura: --> .Pozdrawiam wszystkich.

  • Albo spróbuj zaadoptować całą płytę pod silnik od fabii TDI.

  • Pomysł dobry ale trudno by było osiatkować wszystko naokoło ,wiadomo że te :cenzura: wszędzie wejdą. Wczoraj zlałem przy komorze olejek zapachowy z pomarańcza ale im to nie robi specjalnej róznicy.jak się wkurzę to chyba sobie kupie wiatrówkę no i 😉 <!-- s;) -->

  • w statystykach ogólnych dołożyliśmy wykres popularności stacji benzynowych
    możecie porównać swoje stacje z innymi - ewentualnie wyedytować wpisy jak ktoś nie podawał stacji

    doszło również filtrowanie kosztów za dany okres czasu
    można teraz łatwo sprawdzić ile i na co wydaliśmy np. w poprzednim miesiącu
    [b][url=http://motostat.pl]MOTOSTAT.PL[/url] [/b]

  • przydałaby się jeszcze opcja wyszukiwania po mocy silnika lub pojemności, tak by można było porównać te same silniki.

  • Kup psa i postaw na warcie przy Fabi :hyhy: A tak serio to niestety nie znam sposobu, nigdy nie miałem takiego problemu. Preparat np http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=660&action=prod Nie znam się zbyt tak podesłałem 🙂 Myśle ze idż do zoologicznego tam powinni mieć na takie coś rade i środek 😉 Z wiatrówki jak nie trafisz w kota tylko fabie to się porobi :rotfl: <!-- s:rotfl: --> Pozdro

  • cze
    poogladałem troszke te fotki - ze wszystkiego idzie zrobić autko , sam miałem 3 rozbitki -

    przód , nawet niewiele , nie wiadomo czy mocowania xeonków nie poszły i jeszcze inne plastiki
    tył tu wiecej do zastanowienia niewiadomo jak z płyta - podłogą , jeżeli nie dostała to idzie to niedrogim kosztem zrobić

    troszke mnie nie pokoi słupek przedni lewy - zobacz zdjecie przód szyba - czy go nie dżwigło

    okolica sprzedazy to stare cwaniaki , ale jak masz dobrego blacharza i lakiernika szłoby autko wyciągnac ,

    ale ja bym szukał lepiej utrzymanego albo kupił nowe , po moich rozbitkach miałem już 2 nowe autka i teraz mi cieżko jest kupić uzywke :kwasny: <!-- s:kwasny: --> , a sam mysle o oktavi II , pasacie itp