Witaj na forum Fabia Club Polska

Zbiornik spryskiwacza

Temat utworzony · 4 Posty · 2489 Wyświetlenia
  • No i mam następną prośbę o pomoc. Jak dostać się do zbiornika spryskiwacza. Problem jest w tym, że po właczeniu tylnego spryskiwacza słyszę chodzącą pompkę, ale płyn zamiast lecieć na tylną szybę wycieka koło lewego przedniego koła. Wydaje mi się też, że płynu jakoś szybko ubywa, ostatnio wlałem ponad litr i już nic niema. Niewiem czy zbiorniczek jest nie szczelny, czy jakieś przewody.

  • Najprawdopodobniej rozłączył się wężyk w przegrodzie między silnikiem i kabiną w okolicy komputera. Poszukaj dobrze na forum, bo to już było...

    edit:
    o na przykład [url=http://sliz.avx.pl/forum/viewtopic.php?t=1141]tutaj[/url]

  • Ja to pisałem, ale dawno[b] kros[/b] dał namiar. Wypnij sterownik i z tyłu głęboko jest złączka ona Ci się rozłączyła.

    Zapewniam Cię, że nie jedną ku...wę poślesz projektantowi zanim ją połączysz, chyba, że poprosisz jakieś zgrabne paluszki do pomocy.

  • Dzięki chłopaki, tak jak przypuszczaliście spadła końcówka pod komputerem. Jakoś udało mi się to założyć, wystarczyło zdjąć osłonę filtra powietrza i komputer.
    Dzięki za pomoc 🆗 <!-- s🆗 -->