Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Regulacja świateł za pomocą śrub

Temat utworzony · 6 Posty · 9882 Wyświetlenia
  • Szukałem, ale jakoś nie mogłem znaleźć 🙂 <!-- s:) -->

    Mianowicie jak wyregulować ustawienie świateł mijania za pomocą śrubek przy lampie ? Tzn. gdzie znajduje się śrubka od regulacji w pionie ? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

  • [b]lukab88[/b], dla bezpieczeństwa innych lepiej jedź na SKP 😉 <!-- s;) -->

    A odpowiadając na pytanie: Patrząc z gory na reflektor są dwie białe plastikowe "śrubki" na imbus. Jedna od regulacji prawo-lewo, druga góra-dół.

  • Chcę obniżyć jedną lampę więc problemu oślepiania raczej nie powinno być 🙂 Dzięki za odpowiedź 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="lukab88"]Chcę obniżyć jedną lampę więc problemu oślepiania raczej nie powinno być 🙂 Dzięki za odpowiedź 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    Jak będzie ciemno, podjedź do ściany, wtedy bedziesz widział czy obniżasz i o ile 😉

  • [quote="lukab88"]Chcę obniżyć jedną lampę więc problemu oślepiania raczej nie powinno być 🙂 Dzięki za odpowiedź 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    obniżenie lampy, nie wyklucza oślepiania innych (jak pisał ci zdono) jedz na SKP zapłacisz grosze, podłóg tego jakie możesz mieć kiedyś koszta (nie życżę :zdziwko: ) wszak to bezpieczeństwo nie tylko innych , ale i twoje :kijemgo:

  • [quote="kadett90"]jedz na SKP zapłacisz grosze,[/quote]
    ? :zdziwko: ustawiałem już kilka razy po za przeglądem techniczym i nic nie płaciłem 😉 <!-- s;) -->