Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Kierownica mutlifunkcyjna FABIA 2 - jak uruchomić ??

Temat utworzony · 5 Posty · 2093 Wyświetlenia
  • Witam
    Orientuje się może ktoś co trzeba zrobić żeby zaczęła działać kierownica multifunkcyjna w Fabii 2 po liftingu ??Mam już zamontowaną kierownice trójramienną ze sterowaniem radia i teraz nie wiem co dalej. Doszedłem narazie do tego że trzeba chyba wymienić moduł komfortu(BCM) tylko nie wiem na jaki i czy napewno to 😕 <!-- s:/ -->

    Jeżeli ktoś coś wie w tym temacie to proszę o pomoc i będę bardzo bardzo wdzięczny .

  • Podpinam się - jaki moduł jest niezbędny do tego aby taka kierownica działała? Czy ktoś zna numer katalogowy? Moja Fabia to Style+Play+Joy
    Z tego co wiem, montaż takiej kierownicy wiąże się z puszczeniem kabelków w kolumnie kierowniczej co ponoć nie jest proste (trzeba wybebeszać połowę kokpitu).

  • pociągnięcie pikus ale chyba trudniejsze będzie podłączenie do odpowiedniej wiązki

  • Miałem przez ostatnie 3 lata Passata B6 2007r i przerabiałem w nim kierownicę na multimedialną, tam musiałem wymienić moduł pod kierownicą. jeżeli możecie to dajcie scan modułów jakie występują w Fabii 2 z VAG

    w Golfie V w CADDY podobnie wygląda przeróbka

  • [quote]Miałem przez ostatnie 3 lata Passata B6 2007r i przerabiałem w nim kierownicę na multimedialną, tam musiałem wymienić moduł pod kierownicą. jeżeli możecie to dajcie scan modułów jakie występują w Fabii 2 z VAG

    w Golfie V w CADDY podobnie wygląda przeróbka[/quote]

    Właśnie w Passacie B6 założyć multifunkcję to żaden problem, wystarczy moduł kierownicy,wiązka poduszki,kierownica i kodowanie a w Fabii 2 jest tylko moduł komfortu i w tym problem że prawdopodobnie trzeba zacząć od zmiany tego modułu ale nikt nie wie na jaki i czy napewno to, niby wiązkę jeszcze trzeba ale też nie napewno , potrzebna by była Fabia 2 z multifunkcją żeby to dokładnie ocenić i mieć 100% pewności 🙂 <!-- s:) -->