Witaj na forum Fabia Club Polska

Drżenie kierownicy i sciagania w prawo

Temat utworzony · 26 Posty · 7218 Wyświetlenia
  • [quote="szmigi"]A nawet na wydruku mam,ze owalizacja bębnow 20%[/quote]
    To prawda miałem tak w fiaciku UNO .Owalizacja bebnów...a na śmierć o tym zapomniałem. :hyhy: <!-- s:hyhy: --> Tyle ze u mnie nie było wibracji tylko tak wyszło przy okazji diagnostyki auta.

  • Tylko że u mnie bardziej bije przy zmianie pasa na prawy jak jadę 100-120. Przypuszczam że gałka z lewej strony. I jeszcze wczoraj coś zaczęło stukać. Czekam na wypłatę i będę działał ...

  • w poprzednim autku takie objawy były przy wyjechanych tarczach hamulcowych

  • problem rozwiązany - padło wyważenie kół, szczególnie z przodu, tył tylko troszkę, ale też był nie doważony lekko. Jeszcze protestuje bo dopiero z zakładu przyjechałem ale było 140 i jest znaczna poprawa 🙂 <!-- s:) -->

    wulkanizator mówi że to wina opon (Toyo)

    mam nadzieje że sie to ustabilizuje i nie będę musiał co 2 miesiące kół wyważać

  • [quote="Ciacho"]problem rozwiązany - padło wyważenie kół, szczególnie z przodu, tył tylko troszkę, ale też był nie doważony lekko. Jeszcze protestuje bo dopiero z zakładu przyjechałem ale było 140 i jest znaczna poprawa 🙂 <!-- s:) -->

    wulkanizator mówi że to wina opon (Toyo)

    mam nadzieje że sie to ustabilizuje i nie będę musiał co 2 miesiące kół wyważać[/quote]

    Ale masz dobrze 😞 Ja nadal mam problem nierozwiazany.. Przy 100km/h kiera juz lata konkretnie :bezradny:

  • czy ja wiem czy mam tak dobrze - nie do końca, gdyż jednak jeszcze minimalne drgania da sie odczuć na kierownicy w okolicy 90 - 100km/h i to już rzeczywiście musi być wina opon... No cóż, myślałem że Toyo to lepsza firma... Żeby sie tylko nie pogorszyło to jakoś będę z tym żył 😉 <!-- s;) -->