Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 407 Posty · 88381 Wyświetlenia
  • jestem chętny

  • Być może ja wpadne ale nie na 100% 🆗 <!-- s🆗 -->

  • ja bardzo chetnie podjade, szkoda tylko ze to bedzie za 100 lat. opuscilem 2 poprzednie spoty i teraz mam nadzieje ze wyjdzie.

  • Ja postaram się też wpaść ale na 100% nie obiecuje (na razie)
    ostatnio też miałem być i nie wyszło
    ale mam nadzieję że tym razem będę 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Byłem dziś w niedzielne popołudnie na Skwerze Kościuszki. Pogoda dopisywała więc o miejsce parkingowe było ciężko. Pogoda sprzyjała również spotom. Najliczniejszą grupę stanowili właściciele jednośladów (może z 20 motorów). Potem koledzy z VW (może z 10 aut) w tym 3 zajebiście dojechane (kopciły gorzej niż 40-letni Kamaz)-i budziły "spore zainteresowanie" ale raczej z tej negatywnej strony 🙂 <!-- s:) --> Trzecią grupę stanowili właściciele Fiatów dzielnie reprezentowani przez 2 Sieny i 1 SC (tylko wnikliwe oko dostrzegło że to również spot). W czwartej grupie znalazły się Seaty które w liczbie 5 zajęły "nasze" miejsce pod Oceanarium (w końcu należymy do jednego koncernu,to i miejsce możemy mieć wspólne). Ale ostatnią grupę stanowili "trzodziarze"-nie auta,a właściciele Trabantów.Auta niczego sobie,nawet może trochę zrobione,ale właściciele budzili politowanie wśród przechodniów!!!Pasażerowie których przywieźli jeździli po 2-3 osoby na dachach i maskach tych "kartonów".Generalnie śmiech na sali! Obserwując to całe zamieszanie doszedłem do wniosku że [size=150]z nami nie jest aż tak źle[/size]!!! Potrafimy się spotkać w większej liczbie i zachowywać jak na właścicieli Fabi przystało. pozdrawiam

  • Ja tez bardzo chetnie wpadne. Nie bede mial problemu zeby wziasc pare dni urlopu na ten okres. Mam nadzieje ze zbierze sie troche wlascicieli tych autek 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam.
    Rowniez potwierdzam chec przybycia na spot 🙂 Zebym tylko nie zapomnial 😞 <!-- s:( -->

  • Panowie! Informacja o zlocie na Zaspie ma ukazać się (dzięki uprzejmości) na portalu http://www.trojmiasto.pl<!-- w --> Wiemy że tą stronę odwiedza grono osób z Trojmiasta,więc liczę na dużo wyższą frekwencję niż poprzednio. Tym razem to będzie mega-spot na miarę "volkswagen mani". Tylko żebyśmy my dopisali!!!

  • już informacja się ukazała http://sport.trojmiasto.pl/info_imp.phtml?id_imp=103127<!-- m --> Raz jeszcze dziękuję!

    Byłem dzisiaj w salonie Skoda Groblewski w Sopocie i rozmawiałem czy byliby zainteresowani przyjechać i pokazać najnowsze egzemplarze Skody, opowiedzieć coś o nich dla zainteresowanych i udostępnić auta do jazd testowych. niestety nie przybędą.

  • zlot cały czas aktualny :super: :super: <!-- s:super: -->

  • Widzę że nieźle się to rozwija. Dokładam cegiełkę w postaci mejlingu forumowego do wszystkich użytkowników 🙂 <!-- s:) -->

  • No to aż głupio nie przyjechać. Będę musiał jakoś się zjawić.

  • No ja tez zamierzam przyjechać. Nawet jakby coś wypadło to pewnie i tak na chwilę zalecę, zobaczyć co się ciekawego dzieje.

    Pozdrawiam

  • Dzięki Zygus za dołożoną cegiełkę!

    Wraz z KrzyskiemGdynia wystosowujemy pismo do Komendanta Policji na Przymorzu,informując o zlocie i zapewniając o jego bezpiecznym przebiegu. W ten sposób nie chcemy być kojarzeni z nielegalnymi wyścigami w tym miejscu,paleniu gumy itp.

  • wasyl a tam jest prosta dwupasmówka nawet dobra.Szkoda tylko że tak mało kucyków mam.Mam nadzieje że nic mi nie wypali i wpadne 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Pewnie to taki żarcik co napisałeś Krzysiek,ale wolę powtórzyć że nie mamy w planie urządzania jakichkolwiek wyścigów!!! Nie będziemy robić złej renomy klubowi i nie po to piszemy do komendatna policji że wszystko będzie przebiegało OK-aby potem tego nie dotrzymać. A jeśli ktokolwiek by się wyłamał,to będą nam wszystkim suszyć głowy! Tak też spotykamy się by się poznać,pogadać,obejrzeć auta itp itd

  • Widzę że szykuje się całkiem ciekawy spocik,
    Fajnie że coraz więcej ludzi jest tym zainteresowana.
    Postaram się byc chociaz na 100 % nigdy nie wiadomo.

    Pozdro

  • wasyl, ale jak poinformujecie policje to wszystko zostanie pod fcp podpiete. zreszta na fabiowych spotach nie ma nawet 1/4 samochodow ktore sie pojawiaja przy okazji wyscigow.
    obowiazek informowania jest przy urzadzaniu imprez masowych, kto wie moze kiedys trzeba bedzie to zglaszac 😄 <!-- s:D -->

  • Witam wszystkich.... 😄 😄 😄 😄 <!-- s:D --> Z mojej strony to jak najbardziej aktualne jest moje przybycie:D Tak wiec bedzie sie dzialo

  • Jarek my wiemy to że nie mamy obowiązku pisania pisma do Policji. Absolutnie nie prosimy ich o jakiekolwiek zabezpieczenie (sami umiemy sie zachowac),tylko informujemy ze stana autka i sobie pogadamy.Chodzi o to by mieli informację z pierwszej ręki,a nie od jakiejś rencistki co cały dzień siedzi w oknie i zobaczy moze z 20 aut i zaraz na 997 zadzwoni informując że "być może coś się będzie działo". Gdybysmy to robili w jakimkolwiek innym miejscu,policja nie bylaby informowana o tym,bo przeciez nie ma obowiazku informowac Policji ze mam zamiar zaparkowac auto i z kims pogadac 😛 Ale ze wzgledu na to miejsce,gdzie dochodzilo do nielegalnych wyscigów,dmuchamy na zimne!I w tym momencie jesli na Policje zadzwoni ktos i doniesie że stoją auta i "MOŻE" cos sie wydarzy, Policja powie ze juz maja na ten temat informacje i ewentualnie zajadą,popatrzą ityle. Nie będą ścigąć zaraz Straży Miejskiej,Straży Granicznej, ITD, Strażu Pożarnej, PIP-u, PIH-u,Sanepidu, Gromu itp 🆗 <!-- s🆗 -->